Θετικό πρόσημο λόγω… ΠΑΟΚ

Με μπροστάρη τον ΠΑΟΚ η Τρίτη ήταν ακόμα μία μεγάλη μέρα για τους tipsters του Betmasters.

Ακόμα μία μέρα με θετικό πρόσημο για τους tipsters του Betmasters ήταν η Τρίτη που μας πέρασε.

O Wise δικαιώθηκε περίτρανα για την επιμονή του να ποντάρει στο καλοπληρωμένα under της Λιλ στην έδρα της Σετ για το Κύπελλο Γαλλίας. Επαγγελαμτική πρόκριση με 1-0 για τους «Λιλουά» και άνετο 2.15 για όσους ακολούθησαν.

Δεν έμεινε όμως μόνο σε αυτό. Με οδηγό τη λογική στήριξε τη νίκη του ΠΑΟΚ σε συνδυασμό με το over κόντρα στην Παναχαϊκή για το Κύπελλο και ουσιαστικά το πληρώθηκε στο 46’ όταν ο Λημνιός έγραψε το 3-0 για τους Θεσσαλονικείς. Ακολούθησαν ακόμα δύο γκολ για να σφραγίσουν την πρόκριση της ομάδας του Λουτσέσκου και τη νίκη με 5-0.

Με το ματς της Τούμπας ασχολήθηκε και ο Prophet, ο οποίος ως γνωστόν λατρεύει τα γρήγορα ταμεία και ποντάρει συχνά-πυκνά στα γκολ των πρώτων ημιχρόνων. Το ίδιο έκανε και σε αυτή την περίπτωση επιλέγοντας το over 1,5 στο πρώτο 45λεπτο σε απόδοση 2.12. Για την ιστορία το σκορ άνοιξε πολύ νωρίς ο Λέο Μάτος στο 5’, ενώ ο Ζαμπά τον έστειλε στο ταμείο γράφοντας το 2-0 στο 37’.