Βαθμολογία, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

Στο BetMasters, ενημερώνουμε κάθε Δευτέρα τη βαθμολογία της Πρεμιερ Λιγκ. Αν θέλεις να δείς μέσα στο Σαββατοκύριακο τις προσωρινές αλλαγές με βάση τα αποτελέσματα, καθώς επίσης και περισσότερα στατιστικά στοιχεία για την κάθε ομάδα της Premier League, ΚΛΙΚ ΕΔΩ.

2ος Γύρος 25η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

07/03/2020 Μπερόε - Τσέρνο Μόρε Β.
07/03/2020 Ντούναφ Ρούσε - Αρντα Κουρντ.
07/03/2020 Μπότεφ Πλ. - Μπότεφ Βράτσα
07/03/2020 Λοκομοτίβ Πλ. - Εταρ 1924
07/03/2020 Λέφσκι - Λουντογκόρετς
07/03/2020 Τσάρσκο Σέλο - Σλάβια Σόφιας
07/03/2020 Βιτόσα - ΤΣΣΚΑ Σόφ.

2ος Γύρος 26η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

14/03/2020 Αρντα Κουρντ. - Λέφσκι
14/03/2020 Μπότεφ Βράτσα - Τσάρσκο Σέλο
14/03/2020 Τσέρνο Μόρε Β. - Βιτόσα
14/03/2020 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Λοκομοτίβ Πλ.
14/03/2020 Εταρ 1924 - Ντούναφ Ρούσε
14/03/2020 Λουντογκόρετς - Μπότεφ Πλ.
14/03/2020 Σλάβια Σόφιας - Μπερόε

1ος Γύρος 1η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

12/07/2019 Μπότεφ Βράτσα - Μπερόε 1-3
12/07/2019 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Εταρ 1924 2-2
13/07/2019 Αρντα Κουρντ. - Μπότεφ Πλ. 0-0
13/07/2019 Λουντογκόρετς - Τσάρσκο Σέλο 2-0
14/07/2019 Τσέρνο Μόρε Β. - Λοκομοτίβ Πλ. 3-1
14/07/2019 Σλάβια Σόφιας - Βιτόσα 3-2
15/07/2019 Ντούναφ Ρούσε - Λέφσκι 1-4

1ος Γύρος 2η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

19/07/2019 Τσάρσκο Σέλο - Αρντα Κουρντ. 0-0
19/07/2019 Λοκομοτίβ Πλ. - Σλάβια Σόφιας 3-2
20/07/2019 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Τσέρνο Μόρε Β. 43891
20/07/2019 Μπερόε - Λουντογκόρετς 43923
21/07/2019 Μπότεφ Πλ. - Ντούναφ Ρούσε 3-1
21/07/2019 Εταρ 1924 - Λέφσκι 0-0
22/07/2019 Βιτόσα - Μπότεφ Βράτσα 0-2

1ος Γύρος 3η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

26/07/2019 Ντούναφ Ρούσε - Τσάρσκο Σέλο 3-1
27/07/2019 Τσέρνο Μόρε Β. - Εταρ 1924 1-1
27/07/2019 Αρντα Κουρντ. - Μπερόε 3-1
28/07/2019 Μπότεφ Βράτσα - Λοκομοτίβ Πλ. 1-4
28/07/2019 Σλάβια Σόφιας - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 1-2
29/07/2019 Λέφσκι - Μπότεφ Πλ. 43833
29/07/2019 Λουντογκόρετς - Βιτόσα 2-0

1ος Γύρος 4η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

02/08/2019 Βιτόσα - Αρντα Κουρντ. 43891
02/08/2019 Τσέρνο Μόρε Β. - Σλάβια Σόφιας 0-0
03/08/2019 Εταρ 1924 - Μπότεφ Πλ. 2-2
03/08/2019 Μπερόε - Ντούναφ Ρούσε 2-0
04/08/2019 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Μπότεφ Βράτσα 1-0
04/08/2019 Λοκομοτίβ Πλ. - Λουντογκόρετς 1-1
05/08/2019 Τσάρσκο Σέλο - Λέφσκι 0-2

1ος Γύρος 5η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

08/08/2019 Μπότεφ Βράτσα - Τσέρνο Μόρε Β. 43831
08/08/2019 Σλάβια Σόφιας - Εταρ 1924 2-1
10/08/2019 Λέφσκι - Μπερόε 1-3
10/08/2019 Μπότεφ Πλ. - Τσάρσκο Σέλο 0-2
11/08/2019 Αρντα Κουρντ. - Λοκομοτίβ Πλ. 2-5
11/08/2019 Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 0-0
12/08/2019 Ντούναφ Ρούσε - Βιτόσα 2-0

1ος Γύρος 6η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

16/08/2019 Εταρ 1924 - Τσάρσκο Σέλο 1-1
16/08/2019 Σλάβια Σόφιας - Μπότεφ Βράτσα 2-2
17/08/2019 Μπερόε - Μπότεφ Πλ. 2-0
17/08/2019 Βιτόσα - Λέφσκι 0-4
18/08/2019 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Αρντα Κουρντ. 3-2
18/08/2019 Τσέρνο Μόρε Β. - Λουντογκόρετς 1-2
19/08/2019 Λοκομοτίβ Πλ. - Ντούναφ Ρούσε 3-1

1ος Γύρος 7η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

23/08/2019 Αρντα Κουρντ. - Τσέρνο Μόρε Β. 0-0
23/08/2019 Τσάρσκο Σέλο - Μπερόε 2-1
24/08/2019 Λέφσκι - Λοκομοτίβ Πλ. 1-0
24/08/2019 Μπότεφ Πλ. - Βιτόσα 2-1
25/08/2019 Ντούναφ Ρούσε - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 1-1
25/08/2019 Λουντογκόρετς - Σλάβια Σόφιας 0-0
26/08/2019 Μπότεφ Βράτσα - Εταρ 1924 43832

1ος Γύρος 8η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

30/08/2019 Τσέρνο Μόρε Β. - Ντούναφ Ρούσε 1-1
30/08/2019 Σλάβια Σόφιας - Αρντα Κουρντ. 2-3
31/08/2019 Εταρ 1924 - Μπερόε 2-1
31/08/2019 Λοκομοτίβ Πλ. - Μπότεφ Πλ. 1-1
01/09/2019 Βιτόσα - Τσάρσκο Σέλο 3-2
01/09/2019 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Λέφσκι 2-2
01/09/2019 Μπότεφ Βράτσα - Λουντογκόρετς 0-1

1ος Γύρος 9η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

13/09/2019 Τσάρσκο Σέλο - Λοκομοτίβ Πλ. 2-3
13/09/2019 Αρντα Κουρντ. - Μπότεφ Βράτσα 43832
14/09/2019 Λουντογκόρετς - Εταρ 1924 2-0
14/09/2019 Μπότεφ Πλ. - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 0-1
15/09/2019 Ντούναφ Ρούσε - Σλάβια Σόφιας 0-0
15/09/2019 Λέφσκι - Τσέρνο Μόρε Β. 3-0
16/09/2019 Μπερόε - Βιτόσα 1-0

1ος Γύρος 10η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

20/09/2019 Τσέρνο Μόρε Β. - Μπότεφ Πλ. 2-0
20/09/2019 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Τσάρσκο Σέλο 3-0
21/09/2019 Μπότεφ Βράτσα - Ντούναφ Ρούσε 0-0
21/09/2019 Σλάβια Σόφιας - Λέφσκι 0-2
43730 Λοκομοτίβ Πλ. - Μπερόε 3-0
22/09/2019 Λουντογκόρετς - Αρντα Κουρντ. 2-0
23/09/2019 Εταρ 1924 - Βιτόσα 1-0

1ος Γύρος 11η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

27/09/2019 Τσάρσκο Σέλο - Τσέρνο Μόρε Β. 1-1
28/09/2019 Λέφσκι - Μπότεφ Βράτσα 3-1
29/09/2019 Μπερόε - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 2-1
29/09/2019 Μπότεφ Πλ. - Σλάβια Σόφιας 0-1
29/09/2019 Ντούναφ Ρούσε - Λουντογκόρετς 0-1
30/09/2019 Βιτόσα - Λοκομοτίβ Πλ. 2-3
30/09/2019 Αρντα Κουρντ. - Εταρ 1924 2-1

1ος Γύρος 12η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

04/10/2019 Τσέρνο Μόρε Β. - Μπερόε 2-0
04/10/2019 Σλάβια Σόφιας - Τσάρσκο Σέλο 1-0
05/10/2019 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Βιτόσα 4-0
05/10/2019 Εταρ 1924 - Λοκομοτίβ Πλ. 0-5
05/10/2019 Μπότεφ Βράτσα - Μπότεφ Πλ. 3-0
06/10/2019 Λουντογκόρετς - Λέφσκι 2-0
06/10/2019 Αρντα Κουρντ. - Ντούναφ Ρούσε 0-2

1ος Γύρος 13η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

18/10/2019 Βιτόσα - Τσέρνο Μόρε Β. 0-2
18/10/2019 Ντούναφ Ρούσε - Εταρ 1924 0-2
19/10/2019 Λέφσκι - Αρντα Κουρντ. 43832
19/10/2019 Μπότεφ Πλ. - Λουντογκόρετς 0-1
20/10/2019 Λοκομοτίβ Πλ. - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 1-0
21/10/2019 Τσάρσκο Σέλο - Μπότεφ Βράτσα 3-0
21/10/2019 Μπερόε - Σλάβια Σόφιας 43862

2ος Γύρος 14η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

26/10/2019 Μπερόε - Μπότεφ Βράτσα 4-0
29/10/2019 Λοκομοτίβ Πλ. - Τσέρνο Μόρε Β. 1-0
29/10/2019 Τσάρσκο Σέλο - Λουντογκόρετς 0-2
30/10/2019 Μπότεφ Πλ. - Αρντα Κουρντ. 1-1
30/10/2019 Εταρ 1924 - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 0-4
31/10/2019 Βιτόσα - Σλάβια Σόφιας 0-1
31/10/2019 Λέφσκι - Ντούναφ Ρούσε 2-0

2ος Γύρος 15η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

02/11/2019 Λουντογκόρετς - Μπερόε 3-1
05/11/2019 Μπότεφ Βράτσα - Βιτόσα 1-1
05/11/2019 Σλάβια Σόφιας - Λοκομοτίβ Πλ. 1-1
05/11/2019 Τσέρνο Μόρε Β. - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 0-2
06/11/2019 Ντούναφ Ρούσε - Μπότεφ Πλ. 1-2
06/11/2019 Λέφσκι - Εταρ 1924 3-0
07/11/2019 Αρντα Κουρντ. - Τσάρσκο Σέλο 0-2

2ος Γύρος 16η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

08/11/2019 Λοκομοτίβ Πλ. - Μπότεφ Βράτσα 2-0
09/11/2019 Εταρ 1924 - Τσέρνο Μόρε Β. 1-0
09/11/2019 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Σλάβια Σόφιας 1-0
10/11/2019 Μπερόε - Αρντα Κουρντ. 0-1
10/11/2019 Μπότεφ Πλ. - Λέφσκι 1-0
10/11/2019 Βιτόσα - Λουντογκόρετς 0-1
11/11/2019 Τσάρσκο Σέλο - Ντούναφ Ρούσε 1-2

2ος Γύρος 17η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

22/11/2019 Αρντα Κουρντ. - Βιτόσα 2-0
23/11/2019 Λουντογκόρετς - Λοκομοτίβ Πλ. 2-1
23/11/2019 Σλάβια Σόφιας - Τσέρνο Μόρε Β. 0-1
23/11/2019 Μπότεφ Βράτσα - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 0-3
24/11/2019 Ντούναφ Ρούσε - Μπερόε 0-3
24/11/2019 Λέφσκι - Τσάρσκο Σέλο 2-0
25/11/2019 Μπότεφ Πλ. - Εταρ 1924 2-0

2ος Γύρος 18η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

29/11/2019 Εταρ 1924 - Σλάβια Σόφιας 0-2
30/11/2019 Τσέρνο Μόρε Β. - Μπότεφ Βράτσα 4-1
30/11/2019 Τσάρσκο Σέλο - Μπότεφ Πλ. 0-3
30/11/2019 Μπερόε - Λέφσκι 1-1
01/12/2019 Λοκομοτίβ Πλ. - Αρντα Κουρντ. 0-0
01/12/2019 Βιτόσα - Ντούναφ Ρούσε 43831
01/12/2019 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Λουντογκόρετς 0-0

2ος Γύρος 19η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

06/12/2019 Τσάρσκο Σέλο - Εταρ 1924 2-2
07/12/2019 Μπότεφ Πλ. - Μπερόε 3-1
07/12/2019 Λουντογκόρετς - Τσέρνο Μόρε Β. 1-1
08/12/2019 Μπότεφ Βράτσα - Σλάβια Σόφιας 0-2
08/12/2019 Αρντα Κουρντ. - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 0-0
08/12/2019 Λέφσκι - Βιτόσα 2-0
09/12/2019 Ντούναφ Ρούσε - Λοκομοτίβ Πλ. 0-3

2ος Γύρος 20η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

13/12/2019 Εταρ 1924 - Μπότεφ Βράτσα 1-1
14/12/2019 Μπερόε - Τσάρσκο Σέλο 2-0
14/12/2019 Τσέρνο Μόρε Β. - Αρντα Κουρντ. 43831
14/12/2019 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Ντούναφ Ρούσε 4-0
15/12/2019 Βιτόσα - Μπότεφ Πλ. 0-2
15/12/2019 Λοκομοτίβ Πλ. - Λέφσκι 0-0
15/12/2019 Σλάβια Σόφιας - Λουντογκόρετς 1-1

2ος Γύρος 21η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

14/02/2020 Τσάρσκο Σέλο - Βιτόσα 1-0
15/02/2020 Λέφσκι - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 0-0
15/02/2020 Λουντογκόρετς - Μπότεφ Βράτσα 6-0
16/02/2020 Μπερόε - Εταρ 1924 2-0
16/02/2020 Μπότεφ Πλ. - Λοκομοτίβ Πλ. 0-0
16/02/2020 Ντούναφ Ρούσε - Τσέρνο Μόρε Β. 0-2
17/02/2020 Αρντα Κουρντ. - Σλάβια Σόφιας 0-1

2ος Γύρος 22η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

22/02/2020 Τσέρνο Μόρε Β. - Λέφσκι 2-2
22/02/2020 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Μπότεφ Πλ. 1-0
22/02/2020 Μπότεφ Βράτσα - Αρντα Κουρντ. 3-1
23/02/2020 Εταρ 1924 - Λουντογκόρετς 1-1
23/02/2020 Λοκομοτίβ Πλ. - Τσάρσκο Σέλο 4-0
23/02/2020 Βιτόσα - Μπερόε 1-2
24/02/2020 Σλάβια Σόφιας - Ντούναφ Ρούσε 3-1

2ος Γύρος 23η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

28/02/2020 Μπερόε - Λοκομοτίβ Πλ. 2-0
29/02/2020 Μπότεφ Πλ. - Τσέρνο Μόρε Β. 1-1
29/02/2020 Τσάρσκο Σέλο - ΤΣΣΚΑ Σόφ. 2-1
29/02/2020 Ντούναφ Ρούσε - Μπότεφ Βράτσα 0-0
29/02/2020 Αρντα Κουρντ. - Λουντογκόρετς
01/03/2020 Λέφσκι - Σλάβια Σόφιας 1-2
02/03/2020 Βιτόσα - Εταρ 1924 2-6

2ος Γύρος 24η Αγωνιστική, Βραζιλία: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο

06/03/2020 Τσέρνο Μόρε Β. - Τσάρσκο Σέλο 1-0
07/03/2020 ΤΣΣΚΑ Σόφ. - Μπερόε 2-0
07/03/2020 Εταρ 1924 - Αρντα Κουρντ. 43831
07/03/2020 Λοκομοτίβ Πλ. - Βιτόσα 1-1
08/03/2020 Σλάβια Σόφιας - Μπότεφ Πλ. 2-1
08/03/2020 Μπότεφ Βράτσα - Λέφσκι 0-0
08/03/2020 Λουντογκόρετς - Ντούναφ Ρούσε 5-1