GreeceΠρόγραμμα Ελλάδα: Σούπερ Λιγκ 2

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 17/01/20 Πλατανιάς 2 - 4 Εργοτέλης
Κυρ 19/01/20 Απόλλων Λάρισας 2 - 0 Karaiskakis
Κυρ 19/01/20 Παναχαϊκή 2005 4 - 0 Κέρκυρα
Κυρ 19/01/20 Δοξα Δράμας 3 - 0 Απόλλων Καλαμαριάς
Κυρ 19/01/20 Απόλλων Σμύρνης 0 - 0 Chania
Δευ 20/01/20 ΠΑΣ Γιάννινα 0 - 1 Λεβαδειακός

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 24/01/20 Chania 18:30 Πλατανιάς
Κυρ 26/01/20 Απόλλων Λάρισας 15:00 Δοξα Δράμας
Κυρ 26/01/20 Απόλλων Καλαμαριάς 15:00 Απόλλων Σμύρνης
Κυρ 26/01/20 Karaiskakis 15:00 Παναχαϊκή 2005
Κυρ 26/01/20 Εργοτέλης 17:00 ΠΑΣ Γιάννινα
Δευ 27/01/20 Κέρκυρα 16:00 Λεβαδειακός

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 25/01/20 Δοξα Δράμας ΑΝΑΒ. Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 25/01/20 Παναχαϊκή 2005 ΑΝΑΒ. Απόλλων Λάρισας
Σαβ 25/01/20 Πλατανιάς ΑΝΑΒ. Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 25/01/20 Λεβαδειακός ΑΝΑΒ. Karaiskakis
Σαβ 25/01/20 ΠΑΣ Γιάννινα ΑΝΑΒ. Chania
Σαβ 25/01/20 Κέρκυρα ΑΝΑΒ. Εργοτέλης

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 01/02/20 Παναχαϊκή 2005 - Δοξα Δράμας
Σαβ 01/02/20 Απόλλων Σμύρνης - Πλατανιάς
Σαβ 01/02/20 Απόλλων Λάρισας - Λεβαδειακός
Σαβ 01/02/20 Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 01/02/20 Karaiskakis - Εργοτέλης
Σαβ 01/02/20 Chania - Κέρκυρα

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 08/02/20 Δοξα Δράμας - Πλατανιάς
Σαβ 08/02/20 Λεβαδειακός - Παναχαϊκή 2005
Σαβ 08/02/20 ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 08/02/20 Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας
Σαβ 08/02/20 Κέρκυρα - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 08/02/20 Chania - Karaiskakis

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 15/02/20 Λεβαδειακός - Δοξα Δράμας
Σαβ 15/02/20 Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 15/02/20 Παναχαϊκή 2005 - Εργοτέλης
Σαβ 15/02/20 Απόλλων Σμύρνης - Κέρκυρα
Σαβ 15/02/20 Απόλλων Λάρισας - Chania
Σαβ 15/02/20 Απόλλων Καλαμαριάς - Karaiskakis

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 22/02/20 Δοξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 22/02/20 Εργοτέλης - Λεβαδειακός
Σαβ 22/02/20 Κέρκυρα - Πλατανιάς
Σαβ 22/02/20 Chania - Παναχαϊκή 2005
Σαβ 22/02/20 Karaiskakis - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 22/02/20 Απόλλων Καλαμαριάς - Απόλλων Λάρισας

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 29/02/20 Εργοτέλης - Δοξα Δράμας
Σαβ 29/02/20 ΠΑΣ Γιάννινα - Κέρκυρα
Σαβ 29/02/20 Λεβαδειακός - Chania
Σαβ 29/02/20 Πλατανιάς - Karaiskakis
Σαβ 29/02/20 Παναχαϊκή 2005 - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 29/02/20 Απόλλων Σμύρνης - Απόλλων Λάρισας

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 07/03/20 Δοξα Δράμας - Κέρκυρα
Σαβ 07/03/20 Chania - Εργοτέλης
Σαβ 07/03/20 Karaiskakis - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 07/03/20 Απόλλων Καλαμαριάς - Λεβαδειακός
Σαβ 07/03/20 Απόλλων Λάρισας - Πλατανιάς
Σαβ 07/03/20 Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή 2005

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 14/03/20 Δοξα Δράμας - Chania
Σαβ 14/03/20 Κέρκυρα - Karaiskakis
Σαβ 14/03/20 Εργοτέλης - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 14/03/20 ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Λάρισας
Σαβ 14/03/20 Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 14/03/20 Πλατανιάς - Παναχαϊκή 2005