PortugalΠρόγραμμα Πορτογαλία: Λίγκα Σαγκρές

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 17/01/20 Πόρτο 1 - 2 Μπράγκα
Παρ 17/01/20 Σπόρτινγκ Λισ. 0 - 2 Μπενφίκα
Σαβ 18/01/20 Ντεσπορτίβο Αβες 3 - 0 Πορτιμονένσε
Σαβ 18/01/20 Γκιμαράες 1 - 0 Σάντα Κλάρα
Σαβ 18/01/20 Τοντέλα 1 - 1 Μορεϊρένσε
Σαβ 18/01/20 Μπελενένσες 0 - 1 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 19/01/20 Πάκος Φερέιρα 0 - 0 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 19/01/20 Φαμαλικάο 1 - 1 Μαρίτιμο
Κυρ 19/01/20 Ρίο Αβε 2 - 0 Μποαβίστα

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 26/01/20 Τοντέλα 17:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 26/01/20 Φαμαλικάο 17:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 26/01/20 Μπελενένσες 17:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 26/01/20 Πάκος Φερέιρα 19:30 Μπενφίκα
Κυρ 26/01/20 Ντεσπορτίβο Αβες 22:00 Μποαβίστα
Τετ 29/01/20 Πόρτο 22:15 Ζιλ Βιθέντε
Τετ 29/01/20 Μορεϊρένσε 22:15 Μπράγκα
Τετ 29/01/20 Σπόρτινγκ Λισ. 22:15 Μαρίτιμο
Τετ 29/01/20 Γκιμαράες 22:15 Ρίο Αβε

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 31/01/20 Μπενφίκα 21:00 Μπελενένσες
Παρ 31/01/20 Ρίο Αβε 23:15 Φαμαλικάο
Σαβ 01/02/20 Πορτιμονένσε 17:30 Τοντέλα
Σαβ 01/02/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 20:00 Πόρτο
Σαβ 01/02/20 Σάντα Κλάρα 22:30 Πάκος Φερέιρα
Κυρ 02/02/20 Μαρίτιμο 17:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 02/02/20 Ζιλ Βιθέντε 17:00 Μορεϊρένσε
Κυρ 02/02/20 Μπράγκα 19:30 Σπόρτινγκ Λισ.
Κυρ 02/02/20 Μποαβίστα 22:00 Γκιμαράες

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 07/02/20 Πάκος Φερέιρα 22:30 Μποαβίστα
Σαβ 08/02/20 Φαμαλικάο 17:30 Γκιμαράες
Σαβ 08/02/20 Μπελενένσες 17:30 Σάντα Κλάρα
Σαβ 08/02/20 Μπράγκα 20:00 Ζιλ Βιθέντε
Σαβ 08/02/20 Πόρτο 22:30 Μπενφίκα
Κυρ 09/02/20 Τοντέλα 17:00 Μαρίτιμο
Κυρ 09/02/20 Μορεϊρένσε 17:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 09/02/20 Σπόρτινγκ Λισ. 19:30 Πορτιμονένσε
Κυρ 09/02/20 Ντεσπορτίβο Αβες 22:00 Ρίο Αβε

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 14/02/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 22:30 Ζιλ Βιθέντε
Σαβ 15/02/20 Πορτιμονένσε 17:30 Μορεϊρένσε
Σαβ 15/02/20 Σάντα Κλάρα 17:30 Τοντέλα
Σαβ 15/02/20 Μπενφίκα 20:00 Μπράγκα
Σαβ 15/02/20 Ρίο Αβε 22:30 Σπόρτινγκ Λισ.
Κυρ 16/02/20 Μαρίτιμο 17:00 Πάκος Φερέιρα
Κυρ 16/02/20 Μποαβίστα 17:00 Μπελενένσες
Κυρ 16/02/20 Γκιμαράες 19:30 Πόρτο
Κυρ 16/02/20 Φαμαλικάο 22:00 Ντεσπορτίβο Αβες

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 21/02/20 Ντεσπορτίβο Αβες 22:30 Γκιμαράες
Σαβ 22/02/20 Τοντέλα 20:00 Ρίο Αβε
Σαβ 22/02/20 Μπελενένσες 22:30 Μαρίτιμο
Κυρ 23/02/20 Πάκος Φερέιρα 17:00 Φαμαλικάο
Κυρ 23/02/20 Μορεϊρένσε 17:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 23/02/20 Σπόρτινγκ Λισ. 19:30 Μποαβίστα
Κυρ 23/02/20 Μπράγκα 22:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 23/02/20 Πόρτο 22:30 Πορτιμονένσε
Δευ 24/02/20 Ζιλ Βιθέντε 21:30 Μπενφίκα

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 28/02/20 Πορτιμονένσε 22:30 Βιτόρια Σετουμπάλ
Σαβ 29/02/20 Ρίο Αβε 20:00 Μπελενένσες
Σαβ 29/02/20 Μποαβίστα 22:30 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 01/03/20 Ντεσπορτίβο Αβες 17:00 Πάκος Φερέιρα
Κυρ 01/03/20 Μαρίτιμο 19:30 Μπράγκα
Κυρ 01/03/20 Γκιμαράες 22:00 Τοντέλα
Δευ 02/03/20 Σάντα Κλάρα 21:30 Πόρτο
Δευ 02/03/20 Μπενφίκα 22:45 Μορεϊρένσε
Τρι 03/03/20 Φαμαλικάο 22:00 Σπόρτινγκ Λισ.

24 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 08/03/20 Μπελενένσες - Φαμαλικάο
Κυρ 08/03/20 Σπόρτινγκ Λισ. - Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 08/03/20 Βιτόρια Σετουμπάλ - Μπενφίκα
Κυρ 08/03/20 Τοντέλα - Μποαβίστα
Κυρ 08/03/20 Μορεϊρένσε - Μαρίτιμο
Κυρ 08/03/20 Ζιλ Βιθέντε - Σάντα Κλάρα
Κυρ 08/03/20 Πάκος Φερέιρα - Γκιμαράες
Κυρ 08/03/20 Μπράγκα - Πορτιμονένσε
Κυρ 08/03/20 Πόρτο - Ρίο Αβε

25 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 15/03/20 Πορτιμονένσε - Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 15/03/20 Ρίο Αβε - Πάκος Φερέιρα
Κυρ 15/03/20 Σάντα Κλάρα - Μπράγκα
Κυρ 15/03/20 Φαμαλικάο - Πόρτο
Κυρ 15/03/20 Ντεσπορτίβο Αβες - Μπελενένσες
Κυρ 15/03/20 Μπενφίκα - Τοντέλα
Κυρ 15/03/20 Μποαβίστα - Μορεϊρένσε
Κυρ 15/03/20 Γκιμαράες - Σπόρτινγκ Λισ.
Κυρ 15/03/20 Μαρίτιμο - Βιτόρια Σετουμπάλ

26 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 22/03/20 Ζιλ Βιθέντε - Φαμαλικάο
Κυρ 22/03/20 Σπόρτινγκ Λισ. - Πάκος Φερέιρα
Κυρ 22/03/20 Τοντέλα - Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 22/03/20 Πορτιμονένσε - Μπενφίκα
Κυρ 22/03/20 Μπράγκα - Μποαβίστα
Κυρ 22/03/20 Βιτόρια Σετουμπάλ - Σάντα Κλάρα
Κυρ 22/03/20 Πόρτο - Μαρίτιμο
Κυρ 22/03/20 Μπελενένσες - Γκιμαράες
Κυρ 22/03/20 Μορεϊρένσε - Ρίο Αβε

27 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 05/04/20 Μαρίτιμο - Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 05/04/20 Ρίο Αβε - Μπενφίκα
Κυρ 05/04/20 Φαμαλικάο - Μπράγκα
Κυρ 05/04/20 Πάκος Φερέιρα - Μπελενένσες
Κυρ 05/04/20 Ντεσπορτίβο Αβες - Πόρτο
Κυρ 05/04/20 Μποαβίστα - Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 05/04/20 Σάντα Κλάρα - Πορτιμονένσε
Κυρ 05/04/20 Γκιμαράες - Μορεϊρένσε
Κυρ 05/04/20 Σπόρτινγκ Λισ. - Τοντέλα

28 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 11/04/20 Μορεϊρένσε - Φαμαλικάο
Σαβ 11/04/20 Τοντέλα - Πάκος Φερέιρα
Σαβ 11/04/20 Πόρτο - Μποαβίστα
Σαβ 11/04/20 Πορτιμονένσε - Μαρίτιμο
Σαβ 11/04/20 Βιτόρια Σετουμπάλ - Ρίο Αβε
Σαβ 11/04/20 Ζιλ Βιθέντε - Ντεσπορτίβο Αβες
Σαβ 11/04/20 Μπελενένσες - Σπόρτινγκ Λισ.
Σαβ 11/04/20 Μπενφίκα - Σάντα Κλάρα
Σαβ 11/04/20 Μπράγκα - Γκιμαράες

29 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 19/04/20 Σπόρτινγκ Λισ. - Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 19/04/20 Μαρίτιμο - Μπενφίκα
Κυρ 19/04/20 Ρίο Αβε - Μπράγκα
Κυρ 19/04/20 Φαμαλικάο - Πορτιμονένσε
Κυρ 19/04/20 Πάκος Φερέιρα - Πόρτο
Κυρ 19/04/20 Ντεσπορτίβο Αβες - Μορεϊρένσε
Κυρ 19/04/20 Μπελενένσες - Τοντέλα
Κυρ 19/04/20 Μποαβίστα - Σάντα Κλάρα
Κυρ 19/04/20 Γκιμαράες - Βιτόρια Σετουμπάλ

30 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τετ 22/04/20 Τοντέλα - Φαμαλικάο
Τετ 22/04/20 Βιτόρια Σετουμπάλ - Πάκος Φερέιρα
Τετ 22/04/20 Μπράγκα - Ντεσπορτίβο Αβες
Τετ 22/04/20 Πόρτο - Μπελενένσες
Τετ 22/04/20 Πορτιμονένσε - Γκιμαράες
Τετ 22/04/20 Ζιλ Βιθέντε - Ρίο Αβε
Τετ 22/04/20 Μπενφίκα - Μποαβίστα
Τετ 22/04/20 Σάντα Κλάρα - Μαρίτιμο
Τετ 22/04/20 Μορεϊρένσε - Σπόρτινγκ Λισ.

31 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 26/04/20 Γκιμαράες - Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 26/04/20 Σπόρτινγκ Λισ. - Σάντα Κλάρα
Κυρ 26/04/20 Τοντέλα - Πόρτο
Κυρ 26/04/20 Ρίο Αβε - Πορτιμονένσε
Κυρ 26/04/20 Φαμαλικάο - Μπενφίκα
Κυρ 26/04/20 Πάκος Φερέιρα - Μπράγκα
Κυρ 26/04/20 Ντεσπορτίβο Αβες - Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 26/04/20 Μπελενένσες - Μορεϊρένσε
Κυρ 26/04/20 Μποαβίστα - Μαρίτιμο

32 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 03/05/20 Βιτόρια Σετουμπάλ - Φαμαλικάο
Κυρ 03/05/20 Μορεϊρένσε - Πάκος Φερέιρα
Κυρ 03/05/20 Σάντα Κλάρα - Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 03/05/20 Μπράγκα - Μπελενένσες
Κυρ 03/05/20 Πορτιμονένσε - Μποαβίστα
Κυρ 03/05/20 Ζιλ Βιθέντε - Τοντέλα
Κυρ 03/05/20 Μπενφίκα - Γκιμαράες
Κυρ 03/05/20 Μαρίτιμο - Ρίο Αβε
Κυρ 03/05/20 Πόρτο - Σπόρτινγκ Λισ.

33 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 10/05/20 Μπελενένσες - Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 10/05/20 Τοντέλα - Μπράγκα
Κυρ 10/05/20 Ρίο Αβε - Σάντα Κλάρα
Κυρ 10/05/20 Πόρτο - Μορεϊρένσε
Κυρ 10/05/20 Σπόρτινγκ Λισ. - Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 10/05/20 Φαμαλικάο - Μποαβίστα
Κυρ 10/05/20 Πάκος Φερέιρα - Πορτιμονένσε
Κυρ 10/05/20 Ντεσπορτίβο Αβες - Μπενφίκα
Κυρ 10/05/20 Γκιμαράες - Μαρίτιμο

34 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 17/05/20 Μαρίτιμο - Φαμαλικάο
Κυρ 17/05/20 Πορτιμονένσε - Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 17/05/20 Βιτόρια Σετουμπάλ - Μπελενένσες
Κυρ 17/05/20 Ζιλ Βιθέντε - Πάκος Φερέιρα
Κυρ 17/05/20 Μπενφίκα - Σπόρτινγκ Λισ.
Κυρ 17/05/20 Μποαβίστα - Ρίο Αβε
Κυρ 17/05/20 Μπράγκα - Πόρτο
Κυρ 17/05/20 Σάντα Κλάρα - Γκιμαράες
Κυρ 17/05/20 Μορεϊρένσε - Τοντέλα