NetherlandsΠρόγραμμα Ολλανδία: Ερεντιβίζιε

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 17/01/20 Τσβόλε 3 - 3 Ουτρέχτη
Σαβ 18/01/20 Φορτούνα Σιτάρντ 1 - 3 Φίτεσε
Σαβ 18/01/20 Τβέντε 0 - 0 Χρόνινγκεν
Σαβ 18/01/20 Φέγενορντ 3 - 1 Χέρενφεν
Σαβ 18/01/20 Αλκμααρ 1 - 3 Βίλεμ
Κυρ 19/01/20 Φένλο 1 - 1 ΑΪντχόφεν
Κυρ 19/01/20 Αγιαξ 2 - 1 Σπάρτα Ροτ.
Κυρ 19/01/20 Εμεν 1 - 0 Χέρακλες
Κυρ 19/01/20 Ντεν Χάαγκ 2 - 0 Βααλβάικ

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 24/01/20 Ουτρέχτη 21:00 Ντεν Χάαγκ
Σαβ 25/01/20 Χέρενφεν 19:30 Αλκμααρ
Σαβ 25/01/20 Βααλβάικ 20:45 Φένλο
Σαβ 25/01/20 Χέρακλες 20:45 Φέγενορντ
Σαβ 25/01/20 Σπάρτα Ροτ. 21:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Κυρ 26/01/20 Φίτεσε 13:15 Εμεν
Κυρ 26/01/20 Χρόνινγκεν 15:30 Αγιαξ
Κυρ 26/01/20 Βίλεμ 15:30 Τσβόλε
Κυρ 26/01/20 ΑΪντχόφεν 17:45 Τβέντε

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 31/01/20 Αλκμααρ 21:00 Βααλβάικ
Σαβ 01/02/20 Ντεν Χάαγκ 19:30 Φίτεσε
Σαβ 01/02/20 Φέγενορντ 20:45 Εμεν
Σαβ 01/02/20 Τβέντε 20:45 Σπάρτα Ροτ.
Σαβ 01/02/20 Τσβόλε 21:45 Χρόνινγκεν
Κυρ 02/02/20 Βίλεμ 13:15 Χέρακλες
Κυρ 02/02/20 Φορτούνα Σιτάρντ 15:30 Χέρενφεν
Κυρ 02/02/20 Φένλο 15:30 Ουτρέχτη
Κυρ 02/02/20 Αγιαξ 17:45 ΑΪντχόφεν

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 07/02/20 Χέρακλες 21:00 Φορτούνα Σιτάρντ
Σαβ 08/02/20 Χρόνινγκεν 19:30 Φίτεσε
Σαβ 08/02/20 ΑΪντχόφεν 20:45 Βίλεμ
Σαβ 08/02/20 Χέρενφεν 20:45 Φένλο
Σαβ 08/02/20 Βααλβάικ 21:45 Τσβόλε
Κυρ 09/02/20 Ουτρέχτη 13:15 Αγιαξ
Κυρ 09/02/20 Σπάρτα Ροτ. 15:30 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 09/02/20 Αλκμααρ 15:30 Φέγενορντ
Κυρ 09/02/20 Εμεν 17:45 Τβέντε

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 14/02/20 Βίλεμ 21:00 Ουτρέχτη
Σαβ 15/02/20 Φένλο 19:30 Χέρακλες
Σαβ 15/02/20 Τβέντε 20:45 Αλκμααρ
Σαβ 15/02/20 Ντεν Χάαγκ 20:45 ΑΪντχόφεν
Σαβ 15/02/20 Φορτούνα Σιτάρντ 21:45 Εμεν
Κυρ 16/02/20 Φίτεσε 13:15 Χέρενφεν
Κυρ 16/02/20 Σπάρτα Ροτ. 15:30 Χρόνινγκεν
Κυρ 16/02/20 Αγιαξ 15:30 Βααλβάικ
Κυρ 16/02/20 Τσβόλε 17:45 Φέγενορντ

24 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 21/02/20 Βααλβάικ 21:00 Σπάρτα Ροτ.
Σαβ 22/02/20 Εμεν 19:30 Βίλεμ
Σαβ 22/02/20 Φέγενορντ 20:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Σαβ 22/02/20 Χέρενφεν 20:45 Ντεν Χάαγκ
Σαβ 22/02/20 Χρόνινγκεν 21:45 Φένλο
Κυρ 23/02/20 Ουτρέχτη 13:15 Τβέντε
Κυρ 23/02/20 Αλκμααρ 15:30 Τσβόλε
Κυρ 23/02/20 Φίτεσε 15:30 ΑΪντχόφεν
Κυρ 23/02/20 Χέρακλες 17:45 Αγιαξ

25 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 28/02/20 Βίλεμ 21:00 Χρόνινγκεν
Σαβ 29/02/20 Ντεν Χάαγκ 19:30 Χέρακλες
Σαβ 29/02/20 Φένλο 20:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Σαβ 29/02/20 Τσβόλε 20:45 Φίτεσε
Σαβ 29/02/20 Τβέντε 21:45 Χέρενφεν
Κυρ 01/03/20 Βααλβάικ 13:15 Ουτρέχτη
Κυρ 01/03/20 ΑΪντχόφεν 15:30 Φέγενορντ
Κυρ 01/03/20 Σπάρτα Ροτ. 17:45 Εμεν
Κυρ 01/03/20 Αγιαξ 21:00 Αλκμααρ

26 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 06/03/20 Φορτούνα Σιτάρντ 21:00 Τσβόλε
Σαβ 07/03/20 Αλκμααρ 19:30 Ντεν Χάαγκ
Σαβ 07/03/20 Εμεν 20:45 Φένλο
Σαβ 07/03/20 Φίτεσε 20:45 Τβέντε
Σαβ 07/03/20 Χέρενφεν 21:45 Αγιαξ
Κυρ 08/03/20 Ουτρέχτη 13:15 Σπάρτα Ροτ.
Κυρ 08/03/20 Χέρακλες 15:30 Βααλβάικ
Κυρ 08/03/20 Φέγενορντ 15:30 Βίλεμ
Κυρ 08/03/20 Χρόνινγκεν 17:45 ΑΪντχόφεν

27 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 13/03/20 Ντεν Χάαγκ 21:00 Φορτούνα Σιτάρντ
Σαβ 14/03/20 Βίλεμ 19:30 Χέρενφεν
Σαβ 14/03/20 Τσβόλε 20:45 Χέρακλες
Σαβ 14/03/20 ΑΪντχόφεν 20:45 Εμεν
Σαβ 14/03/20 Ουτρέχτη 21:45 Φίτεσε
Κυρ 15/03/20 Σπάρτα Ροτ. 13:15 Φέγενορντ
Κυρ 15/03/20 Βααλβάικ 15:30 Χρόνινγκεν
Κυρ 15/03/20 Φένλο 17:45 Αλκμααρ
Κυρ 15/03/20 Αγιαξ 21:00 Τβέντε

28 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 20/03/20 Χέρακλες 21:00 Σπάρτα Ροτ.
Σαβ 21/03/20 Τβέντε 19:30 Ντεν Χάαγκ
Σαβ 21/03/20 Τσβόλε 20:45 Φένλο
Σαβ 21/03/20 Φίτεσε 20:45 Βίλεμ
Σαβ 21/03/20 Χέρενφεν 21:45 Βααλβάικ
Κυρ 22/03/20 Φορτούνα Σιτάρντ 13:15 ΑΪντχόφεν
Κυρ 22/03/20 Φέγενορντ 15:30 Αγιαξ
Κυρ 22/03/20 Εμεν 15:30 Ουτρέχτη
Κυρ 22/03/20 Χρόνινγκεν 17:45 Αλκμααρ

29 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 04/04/20 Σπάρτα Ροτ. 19:30 Χέρενφεν
Σαβ 04/04/20 ΑΪντχόφεν 19:30 Χέρακλες
Σαβ 04/04/20 Φένλο 20:45 Βίλεμ
Σαβ 04/04/20 Ουτρέχτη 21:45 Χρόνινγκεν
Σαβ 04/04/20 Αλκμααρ 21:45 Φίτεσε
Κυρ 05/04/20 Βααλβάικ 13:15 Φέγενορντ
Κυρ 05/04/20 Ντεν Χάαγκ 15:30 Εμεν
Κυρ 05/04/20 Αγιαξ 15:30 Τσβόλε
Κυρ 05/04/20 Τβέντε 17:45 Φορτούνα Σιτάρντ

30 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 10/04/20 Χρόνινγκεν 21:00 Χέρενφεν
Σαβ 11/04/20 Φίτεσε 19:30 Βααλβάικ
Σαβ 11/04/20 Φέγενορντ 20:45 Φένλο
Σαβ 11/04/20 Χέρακλες 20:45 Αλκμααρ
Σαβ 11/04/20 Βίλεμ 21:45 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 12/04/20 ΑΪντχόφεν 13:15 Σπάρτα Ροτ.
Κυρ 12/04/20 Φορτούνα Σιτάρντ 15:30 Ουτρέχτη
Κυρ 12/04/20 Εμεν 15:30 Αγιαξ
Κυρ 12/04/20 Τσβόλε 17:45 Τβέντε

31 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τρι 21/04/20 Αλκμααρ 19:30 ΑΪντχόφεν
Τρι 21/04/20 Σπάρτα Ροτ. 21:45 Τσβόλε
Τετ 22/04/20 Βααλβάικ 19:30 Βίλεμ
Τετ 22/04/20 Ντεν Χάαγκ 19:30 Φέγενορντ
Τετ 22/04/20 Χρόνινγκεν 20:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Τετ 22/04/20 Χέρενφεν 21:45 Εμεν
Τετ 22/04/20 Ουτρέχτη 21:45 Χέρακλες
Πεμ 23/04/20 Τβέντε 19:30 Φένλο
Πεμ 23/04/20 Αγιαξ 21:45 Φίτεσε

32 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 25/04/20 ΑΪντχόφεν 19:30 Ουτρέχτη
Σαβ 25/04/20 Φορτούνα Σιτάρντ 19:30 Αλκμααρ
Σαβ 25/04/20 Εμεν 20:45 Βααλβάικ
Σαβ 25/04/20 Φέγενορντ 21:45 Χρόνινγκεν
Σαβ 25/04/20 Τσβόλε 21:45 Χέρενφεν
Κυρ 26/04/20 Χέρακλες 13:15 Τβέντε
Κυρ 26/04/20 Βίλεμ 15:30 Αγιαξ
Κυρ 26/04/20 Φένλο 15:30 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 26/04/20 Φίτεσε 17:45 Σπάρτα Ροτ.

33 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 03/05/20 Χέρενφεν 15:30 ΑΪντχόφεν
Κυρ 03/05/20 Σπάρτα Ροτ. 15:30 Βίλεμ
Κυρ 03/05/20 Αλκμααρ 15:30 Ουτρέχτη
Κυρ 03/05/20 Βααλβάικ 15:30 Φορτούνα Σιτάρντ
Κυρ 03/05/20 Τσβόλε 15:30 Εμεν
Κυρ 03/05/20 Αγιαξ 15:30 Φένλο
Κυρ 03/05/20 Φίτεσε 15:30 Χέρακλες
Κυρ 03/05/20 Χρόνινγκεν 15:30 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 03/05/20 Τβέντε 15:30 Φέγενορντ

34 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 10/05/20 Ουτρέχτη 15:30 Χέρενφεν
Κυρ 10/05/20 Φέγενορντ 15:30 Φίτεσε
Κυρ 10/05/20 Βίλεμ 15:30 Τβέντε
Κυρ 10/05/20 ΑΪντχόφεν 15:30 Βααλβάικ
Κυρ 10/05/20 Φορτούνα Σιτάρντ 15:30 Αγιαξ
Κυρ 10/05/20 Χέρακλες 15:30 Χρόνινγκεν
Κυρ 10/05/20 Φένλο 15:30 Σπάρτα Ροτ.
Κυρ 10/05/20 Ντεν Χάαγκ 15:30 Τσβόλε
Κυρ 10/05/20 Εμεν 15:30 Αλκμααρ