ArgentinaΠρόγραμμα Αργεντινή: Πριμέρα Ντιβιζιόν

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 23/11/19 Ουρακάν 1 - 1 Central Córdob…
Σαβ 23/11/19 Defensa y Justicia 2 - 0 Λανούς
Κυρ 24/11/19 Ατλέτικο Τουκουμάν 2 - 2 Σαν Λορέντζο
Κυρ 24/11/19 Μπόκα Τζούνιορς 2 - 0 Ουνιόν Σάντα Φε
Κυρ 24/11/19 Χιμνάσια Λα Πλάτα 0 - 1 Αρσεναλ Σαραντί
Κυρ 24/11/19 Μπάνφιλντ 1 - 0 Βελέζ Σάρσφιλντ
Δευ 25/11/19 Ταγιέρες 3 - 3 Ρασίνγκ Κλουμπ
Δευ 25/11/19 Κολόν Σάντα Φε 3 - 2 Εστουδιάντες
Δευ 25/11/19 Patronato 0 - 2 Γοδόι Κρουζ
Τρι 26/11/19 Αρχεντίνος Τζο… 1 - 0 Νιούελς Ολντ Μπόις
Τρι 26/11/19 Ροζάριο Σεντράλ 5 - 1 Aldosivi
Κυρ 19/01/20 Ιντεπεντιέντε 1 - 2 Ρίβερ Πλέιτ

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 29/11/19 Μπάνφιλντ 1 - 1 Χιμνάσια Λα Πλάτα
Σαβ 30/11/19 Ρασίνγκ Κλουμπ 1 - 1 Defensa y Justicia
Σαβ 30/11/19 Εστουδιάντες 1 - 1 Ατλέτικο Τουκουμάν
Σαβ 30/11/19 Μπόκα Τζούνιορς 1 - 1 Αρχεντίνος Τζο…
Κυρ 01/12/19 Νιούελς Ολντ Μπόις 2 - 3 Ρίβερ Πλέιτ
Κυρ 01/12/19 Σαν Λορέντζο 2 - 0 Patronato
Κυρ 01/12/19 Βελέζ Σάρσφιλντ 3 - 1 Κολόν Σάντα Φε
Κυρ 01/12/19 Γοδόι Κρουζ 0 - 5 Ταγιέρες
Δευ 02/12/19 Aldosivi 0 - 0 Ιντεπεντιέντε
Δευ 02/12/19 Central Córdob… 1 - 1 Ροζάριο Σεντράλ
Δευ 02/12/19 Αρσεναλ Σαραντί 1 - 1 Λανούς
Τρι 03/12/19 Ουνιόν Σάντα Φε 1 - 0 Ουρακάν

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 06/12/19 Κολόν Σάντα Φε 0 - 2 Aldosivi
Σαβ 07/12/19 Ιντεπεντιέντε 0 - 1 Μπάνφιλντ
Σαβ 07/12/19 Ουρακάν 0 - 2 Αρσεναλ Σαραντί
Σαβ 07/12/19 Ταγιέρες 0 - 0 Ουνιόν Σάντα Φε
Σαβ 07/12/19 Ατλέτικο Τουκουμάν 2 - 2 Νιούελς Ολντ Μπόις
Κυρ 08/12/19 Λανούς 1 - 0 Ρασίνγκ Κλουμπ
Κυρ 08/12/19 Χιμνάσια Λα Πλάτα 2 - 1 Central Córdob…
Κυρ 08/12/19 Defensa y Justicia 2 - 0 Γοδόι Κρουζ
Κυρ 08/12/19 Ροζάριο Σεντράλ 1 - 0 Μπόκα Τζούνιορς
Δευ 09/12/19 Ρίβερ Πλέιτ 0 - 1 Σαν Λορέντζο
Δευ 09/12/19 Patronato 0 - 1 Βελέζ Σάρσφιλντ
Τρι 10/12/19 Αρχεντίνος Τζο… 1 - 1 Εστουδιάντες

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 24/01/20 Aldosivi 22:35 Λανούς
Παρ 24/01/20 Χιμνάσια Λα Πλάτα 00:40 Βελέζ Σάρσφιλντ
Σαβ 25/01/20 Ροζάριο Σεντράλ 02:45 Ουρακάν
Σαβ 25/01/20 Ουνιόν Σάντα Φε 02:45 Αρχεντίνος Τζο…
Σαβ 25/01/20 Αρσεναλ Σαραντί 22:35 Νιούελς Ολντ Μπόις
Σαβ 25/01/20 Σαν Λορέντζο 00:40 Εστουδιάντες
Σαβ 25/01/20 Central Córdob… 00:40 Κολόν Σάντα Φε
Κυρ 26/01/20 Γοδόι Κρουζ 02:45 Ρίβερ Πλέιτ
Κυρ 26/01/20 Μπάνφιλντ 22:35 Patronato
Κυρ 26/01/20 Defensa y Justicia 22:35 Ταγιέρες
Κυρ 26/01/20 Ρασίνγκ Κλουμπ 00:40 Ατλέτικο Τουκουμάν
Δευ 27/01/20 Μπόκα Τζούνιορς 02:45 Ιντεπεντιέντε

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 31/01/20 Βελέζ Σάρσφιλντ 02:10 Aldosivi
Σαβ 01/02/20 Ουρακάν 02:10 Χιμνάσια Λα Πλάτα
Σαβ 01/02/20 Ιντεπεντιέντε 22:35 Ροζάριο Σεντράλ
Σαβ 01/02/20 Εστουδιάντες 00:40 Ουνιόν Σάντα Φε
Σαβ 01/02/20 Ατλέτικο Τουκουμάν 00:40 Defensa y Justicia
Κυρ 02/02/20 Αρχεντίνος Τζο… 02:45 Ρασίνγκ Κλουμπ
Κυρ 02/02/20 Ρίβερ Πλέιτ 22:35 Central Córdob…
Κυρ 02/02/20 Λανούς 00:40 Γοδόι Κρουζ
Κυρ 02/02/20 Κολόν Σάντα Φε 00:40 Μπάνφιλντ
Δευ 03/02/20 Ταγιέρες 02:45 Μπόκα Τζούνιορς
Δευ 03/02/20 Patronato 00:00 Αρσεναλ Σαραντί
Τρι 04/02/20 Νιούελς Ολντ Μπόις 02:10 Σαν Λορέντζο

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 07/02/20 Aldosivi 00:35 Central Córdob…
Σαβ 08/02/20 Αρχεντίνος Τζο… 02:10 Λανούς
Σαβ 08/02/20 Χιμνάσια Λα Πλάτα 22:35 Patronato
Σαβ 08/02/20 Defensa y Justicia 22:35 Κολόν Σάντα Φε
Σαβ 08/02/20 Μπάνφιλντ 00:40 Ροζάριο Σεντράλ
Σαβ 08/02/20 Νιούελς Ολντ Μπόις 00:40 Εστουδιάντες
Κυρ 09/02/20 Μπόκα Τζούνιορς 02:45 Ατλέτικο Τουκουμάν
Κυρ 09/02/20 Σαν Λορέντζο 22:35 Βελέζ Σάρσφιλντ
Κυρ 09/02/20 Ρασίνγκ Κλουμπ 00:40 Ιντεπεντιέντε
Δευ 10/02/20 Ουνιόν Σάντα Φε 02:45 Ρίβερ Πλέιτ
Δευ 10/02/20 Αρσεναλ Σαραντί 00:00 Ταγιέρες
Τρι 11/02/20 Γοδόι Κρουζ 02:10 Ουρακάν

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 14/02/20 Βελέζ Σάρσφιλντ 00:00 Γοδόι Κρουζ
Παρ 14/02/20 Patronato 00:00 Ουνιόν Σάντα Φε
Σαβ 15/02/20 Ουρακάν 22:35 Aldosivi
Σαβ 15/02/20 Ροζάριο Σεντράλ 00:40 Χιμνάσια Λα Πλάτα
Σαβ 15/02/20 Ατλέτικο Τουκουμάν 00:40 Αρχεντίνος Τζο…
Κυρ 16/02/20 Ταγιέρες 02:45 Σαν Λορέντζο
Κυρ 16/02/20 Ρίβερ Πλέιτ 00:40 Μπάνφιλντ
Κυρ 16/02/20 Λανούς 00:40 Νιούελς Ολντ Μπόις
Δευ 17/02/20 Central Córdob… 02:45 Μπόκα Τζούνιορς
Δευ 17/02/20 Εστουδιάντες 00:00 Defensa y Justicia
Τρι 18/02/20 Ιντεπεντιέντε 02:10 Αρσεναλ Σαραντί
Παρ 21/02/20 Κολόν Σάντα Φε 02:10 Ρασίνγκ Κλουμπ

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 21/02/20 Μπάνφιλντ 00:00 Aldosivi
Σαβ 22/02/20 Αρχεντίνος Τζο… 02:10 Patronato
Σαβ 22/02/20 Σαν Λορέντζο 22:35 Ρασίνγκ Κλουμπ
Σαβ 22/02/20 Ιντεπεντιέντε 00:40 Χιμνάσια Λα Πλάτα
Κυρ 23/02/20 Νιούελς Ολντ Μπόις 02:45 Κολόν Σάντα Φε
Κυρ 23/02/20 Ατλέτικο Τουκουμάν 02:45 Λανούς
Κυρ 23/02/20 Αρσεναλ Σαραντί 22:35 Βελέζ Σάρσφιλντ
Κυρ 23/02/20 Μπόκα Τζούνιορς 00:40 Γοδόι Κρουζ
Δευ 24/02/20 Εστουδιάντες 02:45 Ρίβερ Πλέιτ
Δευ 24/02/20 Defensa y Justicia 00:40 Ροζάριο Σεντράλ
Τρι 25/02/20 Ουνιόν Σάντα Φε 02:45 Central Córdob…
Τρι 25/02/20 Ταγιέρες 02:45 Ουρακάν

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 01/03/20 Ρίβερ Πλέιτ 22:00 Defensa y Justicia
Κυρ 01/03/20 Ουρακάν 22:00 Ιντεπεντιέντε
Κυρ 01/03/20 Βελέζ Σάρσφιλντ 22:00 Αρχεντίνος Τζο…
Κυρ 01/03/20 Ρασίνγκ Κλουμπ 22:00 Νιούελς Ολντ Μπόις
Κυρ 01/03/20 Χιμνάσια Λα Πλάτα 22:00 Ατλέτικο Τουκουμάν
Κυρ 01/03/20 Λανούς 22:00 Εστουδιάντες
Κυρ 01/03/20 Aldosivi 22:00 Σαν Λορέντζο
Κυρ 01/03/20 Central Córdob… 22:00 Μπάνφιλντ
Κυρ 01/03/20 Ροζάριο Σεντράλ 22:00 Αρσεναλ Σαραντί
Κυρ 01/03/20 Κολόν Σάντα Φε 22:00 Μπόκα Τζούνιορς
Κυρ 01/03/20 Patronato 22:00 Ταγιέρες
Κυρ 01/03/20 Γοδόι Κρουζ 22:00 Ουνιόν Σάντα Φε

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 08/03/20 Μπόκα Τζούνιορς 22:00 Χιμνάσια Λα Πλάτα
Κυρ 08/03/20 Σαν Λορέντζο 22:00 Λανούς
Κυρ 08/03/20 Αρχεντίνος Τζο… 22:00 Ροζάριο Σεντράλ
Κυρ 08/03/20 Ιντεπεντιέντε 22:00 Central Córdob…
Κυρ 08/03/20 Εστουδιάντες 22:00 Ρασίνγκ Κλουμπ
Κυρ 08/03/20 Μπάνφιλντ 22:00 Ουρακάν
Κυρ 08/03/20 Defensa y Justicia 22:00 Patronato
Κυρ 08/03/20 Αρσεναλ Σαραντί 22:00 Aldosivi
Κυρ 08/03/20 Νιούελς Ολντ Μπόις 22:00 Γοδόι Κρουζ
Κυρ 08/03/20 Ουνιόν Σάντα Φε 22:00 Βελέζ Σάρσφιλντ
Κυρ 08/03/20 Ταγιέρες 22:00 Κολόν Σάντα Φε
Κυρ 08/03/20 Ατλέτικο Τουκουμάν 22:00 Ρίβερ Πλέιτ