GreeceΠρόγραμμα Σούπερ Λιγκ 2

1 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 28/09/19 Απόλλων Λάρισας 2 - 1 Κέρκυρα
Κυρ 29/09/19 Δοξα Δράμας 2 - 3 Karaiskakis
Κυρ 29/09/19 Απόλλων Καλαμαριάς 0 - 4 Chania
Κυρ 29/09/19 Απόλλων Σμύρνης 3 - 0 Εργοτέλης
Κυρ 29/09/19 Παναχαϊκή 2005 1 - 1 ΠΑΣ Γιάννινα
Κυρ 29/09/19 Πλατανιάς 3 - 2 Λεβαδειακός

2 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 25/10/19 Λεβαδειακός 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 26/10/19 Karaiskakis 15:00 Απόλλων Λάρισας
Κυρ 27/10/19 Chania 14:45 Απόλλων Σμύρνης
Κυρ 27/10/19 Απόλλων Καλαμαριάς 15:00 Δοξα Δράμας
Κυρ 27/10/19 Κέρκυρα 15:00 Παναχαϊκή 2005
Δευ 28/10/19 Εργοτέλης 17:00 Πλατανιάς

3 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/11/19 Δοξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας
Σαβ 02/11/19 Απόλλων Σμύρνης - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 02/11/19 Παναχαϊκή 2005 - Karaiskakis
Σαβ 02/11/19 Πλατανιάς - Chania
Σαβ 02/11/19 Λεβαδειακός - Κέρκυρα
Σαβ 02/11/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Εργοτέλης

4 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 09/11/19 Απόλλων Σμύρνης - Δοξα Δράμας
Σαβ 09/11/19 Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή 2005
Σαβ 09/11/19 Απόλλων Καλαμαριάς - Πλατανιάς
Σαβ 09/11/19 Karaiskakis - Λεβαδειακός
Σαβ 09/11/19 Chania - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 09/11/19 Εργοτέλης - Κέρκυρα

5 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 16/11/19 Δοξα Δράμας - Παναχαϊκή 2005
Σαβ 16/11/19 Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 16/11/19 Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας
Σαβ 16/11/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 16/11/19 Εργοτέλης - Karaiskakis
Σαβ 16/11/19 Κέρκυρα - Chania

6 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 23/11/19 Πλατανιάς - Δοξα Δράμας
Σαβ 23/11/19 Παναχαϊκή 2005 - Λεβαδειακός
Σαβ 23/11/19 Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 23/11/19 Απόλλων Λάρισας - Εργοτέλης
Σαβ 23/11/19 Απόλλων Καλαμαριάς - Κέρκυρα
Σαβ 23/11/19 Karaiskakis - Chania

7 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 30/11/19 Δοξα Δράμας - Λεβαδειακός
Σαβ 30/11/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς
Σαβ 30/11/19 Εργοτέλης - Παναχαϊκή 2005
Σαβ 30/11/19 Κέρκυρα - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 30/11/19 Chania - Απόλλων Λάρισας
Σαβ 30/11/19 Karaiskakis - Απόλλων Καλαμαριάς

8 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 07/12/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Δοξα Δράμας
Σαβ 07/12/19 Λεβαδειακός - Εργοτέλης
Σαβ 07/12/19 Πλατανιάς - Κέρκυρα
Σαβ 07/12/19 Παναχαϊκή 2005 - Chania
Σαβ 07/12/19 Απόλλων Σμύρνης - Karaiskakis
Σαβ 07/12/19 Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Καλαμαριάς

9 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 14/12/19 Δοξα Δράμας - Εργοτέλης
Σαβ 14/12/19 Κέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 14/12/19 Chania - Λεβαδειακός
Σαβ 14/12/19 Karaiskakis - Πλατανιάς
Σαβ 14/12/19 Απόλλων Καλαμαριάς - Παναχαϊκή 2005
Σαβ 14/12/19 Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Σμύρνης

10 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 21/12/19 Κέρκυρα - Δοξα Δράμας
Σαβ 21/12/19 Εργοτέλης - Chania
Σαβ 21/12/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Karaiskakis
Σαβ 21/12/19 Λεβαδειακός - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 21/12/19 Πλατανιάς - Απόλλων Λάρισας
Σαβ 21/12/19 Παναχαϊκή 2005 - Απόλλων Σμύρνης

11 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 28/12/19 Chania - Δοξα Δράμας
Σαβ 28/12/19 Karaiskakis - Κέρκυρα
Σαβ 28/12/19 Απόλλων Καλαμαριάς - Εργοτέλης
Σαβ 28/12/19 Απόλλων Λάρισας - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 28/12/19 Απόλλων Σμύρνης - Λεβαδειακός
Σαβ 28/12/19 Παναχαϊκή 2005 - Πλατανιάς

12 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 04/01/20 Karaiskakis - Δοξα Δράμας
Σαβ 04/01/20 Chania - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 04/01/20 Κέρκυρα - Απόλλων Λάρισας
Σαβ 04/01/20 Εργοτέλης - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 04/01/20 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναχαϊκή 2005
Σαβ 04/01/20 Λεβαδειακός - Πλατανιάς

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 11/01/20 Δοξα Δράμας - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 11/01/20 Απόλλων Λάρισας - Karaiskakis
Σαβ 11/01/20 Απόλλων Σμύρνης - Chania
Σαβ 11/01/20 Παναχαϊκή 2005 - Κέρκυρα
Σαβ 11/01/20 Πλατανιάς - Εργοτέλης
Σαβ 11/01/20 ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 18/01/20 Απόλλων Λάρισας - Δοξα Δράμας
Σαβ 18/01/20 Απόλλων Καλαμαριάς - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 18/01/20 Karaiskakis - Παναχαϊκή 2005
Σαβ 18/01/20 Chania - Πλατανιάς
Σαβ 18/01/20 Κέρκυρα - Λεβαδειακός
Σαβ 18/01/20 Εργοτέλης - ΠΑΣ Γιάννινα

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 25/01/20 Δοξα Δράμας - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 25/01/20 Παναχαϊκή 2005 - Απόλλων Λάρισας
Σαβ 25/01/20 Πλατανιάς - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 25/01/20 Λεβαδειακός - Karaiskakis
Σαβ 25/01/20 ΠΑΣ Γιάννινα - Chania
Σαβ 25/01/20 Κέρκυρα - Εργοτέλης

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 01/02/20 Παναχαϊκή 2005 - Δοξα Δράμας
Σαβ 01/02/20 Απόλλων Σμύρνης - Πλατανιάς
Σαβ 01/02/20 Απόλλων Λάρισας - Λεβαδειακός
Σαβ 01/02/20 Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 01/02/20 Karaiskakis - Εργοτέλης
Σαβ 01/02/20 Chania - Κέρκυρα

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 08/02/20 Δοξα Δράμας - Πλατανιάς
Σαβ 08/02/20 Λεβαδειακός - Παναχαϊκή 2005
Σαβ 08/02/20 ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 08/02/20 Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας
Σαβ 08/02/20 Κέρκυρα - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 08/02/20 Chania - Karaiskakis

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 15/02/20 Λεβαδειακός - Δοξα Δράμας
Σαβ 15/02/20 Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 15/02/20 Παναχαϊκή 2005 - Εργοτέλης
Σαβ 15/02/20 Απόλλων Σμύρνης - Κέρκυρα
Σαβ 15/02/20 Απόλλων Λάρισας - Chania
Σαβ 15/02/20 Απόλλων Καλαμαριάς - Karaiskakis

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 22/02/20 Δοξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 22/02/20 Εργοτέλης - Λεβαδειακός
Σαβ 22/02/20 Κέρκυρα - Πλατανιάς
Σαβ 22/02/20 Chania - Παναχαϊκή 2005
Σαβ 22/02/20 Karaiskakis - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 22/02/20 Απόλλων Καλαμαριάς - Απόλλων Λάρισας

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 29/02/20 Εργοτέλης - Δοξα Δράμας
Σαβ 29/02/20 ΠΑΣ Γιάννινα - Κέρκυρα
Σαβ 29/02/20 Λεβαδειακός - Chania
Σαβ 29/02/20 Πλατανιάς - Karaiskakis
Σαβ 29/02/20 Παναχαϊκή 2005 - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 29/02/20 Απόλλων Σμύρνης - Απόλλων Λάρισας

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 07/03/20 Δοξα Δράμας - Κέρκυρα
Σαβ 07/03/20 Chania - Εργοτέλης
Σαβ 07/03/20 Karaiskakis - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 07/03/20 Απόλλων Καλαμαριάς - Λεβαδειακός
Σαβ 07/03/20 Απόλλων Λάρισας - Πλατανιάς
Σαβ 07/03/20 Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή 2005

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 14/03/20 Δοξα Δράμας - Chania
Σαβ 14/03/20 Κέρκυρα - Karaiskakis
Σαβ 14/03/20 Εργοτέλης - Απόλλων Καλαμαριάς
Σαβ 14/03/20 ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Λάρισας
Σαβ 14/03/20 Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 14/03/20 Πλατανιάς - Παναχαϊκή 2005