SpainΠρόγραμμα Λα Λίγκα

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 08/11/19 Σοσιεδάδ 1 - 1 Λεγκανιές
Σαβ 09/11/19 Αλαβές 3 - 0 Βαγιαδολίδ
Σαβ 09/11/19 Βαλένθια 2 - 0 Γρανάδα
Σαβ 09/11/19 Εϊμπάρ 0 - 4 Ρεάλ Μαδρίτης
Σαβ 09/11/19 Μπαρτσελόνα 4 - 1 Θέλτα
Κυρ 10/11/19 Μαγιόρκα 3 - 1 Βιγιαρεάλ
Κυρ 10/11/19 Αθλέτικ Μπιλμπάο 2 - 1 Λεβάντε
Κυρ 10/11/19 Ατλέτικο Μαδρίτης 3 - 1 Εσπανιόλ
Κυρ 10/11/19 Χετάφε 0 - 0 Οσασούνα
Κυρ 10/11/19 Μπέτις 1 - 2 Σεβίλλη

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 22/11/19 Λεβάντε 22:00 Μαγιόρκα
Σαβ 23/11/19 Λεγκανιές 14:00 Μπαρτσελόνα
Σαβ 23/11/19 Μπέτις 17:00 Βαλένθια
Σαβ 23/11/19 Γρανάδα 19:30 Ατλέτικο Μαδρίτης
Σαβ 23/11/19 Ρεάλ Μαδρίτης 22:00 Σοσιεδάδ
Κυρ 24/11/19 Εσπανιόλ 13:00 Χετάφε
Κυρ 24/11/19 Οσασούνα 15:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 24/11/19 Εϊμπάρ 17:00 Αλαβές
Κυρ 24/11/19 Βιγιαρεάλ 19:30 Θέλτα
Κυρ 24/11/19 Βαγιαδολίδ 22:00 Σεβίλλη

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 29/11/19 Θέλτα 22:00 Βαγιαδολίδ
Σαβ 30/11/19 Αλαβές 14:00 Ρεάλ Μαδρίτης
Σαβ 30/11/19 Σοσιεδάδ 17:00 Εϊμπάρ
Σαβ 30/11/19 Μαγιόρκα 19:30 Μπέτις
Σαβ 30/11/19 Βαλένθια 22:00 Βιγιαρεάλ
Κυρ 01/12/19 Σεβίλλη 13:00 Λεγκανιές
Κυρ 01/12/19 Αθλέτικ Μπιλμπάο 15:00 Γρανάδα
Κυρ 01/12/19 Εσπανιόλ 17:00 Οσασούνα
Κυρ 01/12/19 Χετάφε 19:30 Λεβάντε
Κυρ 01/12/19 Ατλέτικο Μαδρίτης 22:00 Μπαρτσελόνα

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 06/12/19 Βιγιαρεάλ 22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης
Σαβ 07/12/19 Ρεάλ Μαδρίτης 14:00 Εσπανιόλ
Σαβ 07/12/19 Γρανάδα 17:00 Αλαβές
Σαβ 07/12/19 Λεβάντε 19:30 Βαλένθια
Σαβ 07/12/19 Μπαρτσελόνα 22:00 Μαγιόρκα
Κυρ 08/12/19 Εϊμπάρ 13:00 Χετάφε
Κυρ 08/12/19 Μπέτις 15:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 08/12/19 Βαγιαδολίδ 17:00 Σοσιεδάδ
Κυρ 08/12/19 Λεγκανιές 19:30 Θέλτα
Κυρ 08/12/19 Οσασούνα 22:00 Σεβίλλη

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 13/12/19 Αλαβές 22:00 Λεγκανιές
Σαβ 14/12/19 Γρανάδα 14:00 Λεβάντε
Σαβ 14/12/19 Σοσιεδάδ 17:00 Μπαρτσελόνα
Σαβ 14/12/19 Αθλέτικ Μπιλμπάο 19:30 Εϊμπάρ
Σαβ 14/12/19 Ατλέτικο Μαδρίτης 22:00 Οσασούνα
Κυρ 15/12/19 Χετάφε 13:00 Βαγιαδολίδ
Κυρ 15/12/19 Θέλτα 15:00 Μαγιόρκα
Κυρ 15/12/19 Εσπανιόλ 17:00 Μπέτις
Κυρ 15/12/19 Σεβίλλη 19:30 Βιγιαρεάλ
Κυρ 15/12/19 Βαλένθια 22:00 Ρεάλ Μαδρίτης

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 20/12/19 Εϊμπάρ 22:00 Γρανάδα
Σαβ 21/12/19 Μαγιόρκα 14:00 Σεβίλλη
Σαβ 21/12/19 Μπαρτσελόνα 17:00 Αλαβές
Σαβ 21/12/19 Βιγιαρεάλ 19:30 Χετάφε
Σαβ 21/12/19 Βαγιαδολίδ 22:00 Βαλένθια
Κυρ 22/12/19 Λεγκανιές 13:00 Εσπανιόλ
Κυρ 22/12/19 Οσασούνα 15:00 Σοσιεδάδ
Κυρ 22/12/19 Μπέτις 17:00 Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 22/12/19 Λεβάντε 19:30 Θέλτα
Κυρ 22/12/19 Ρεάλ Μαδρίτης 22:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 03/01/20 Βαγιαδολίδ 20:00 Λεγκανιές
Παρ 03/01/20 Σεβίλλη 22:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο
Σαβ 04/01/20 Βαλένθια 14:00 Εϊμπάρ
Σαβ 04/01/20 Χετάφε 17:00 Ρεάλ Μαδρίτης
Σαβ 04/01/20 Ατλέτικο Μαδρίτης 19:30 Λεβάντε
Σαβ 04/01/20 Εσπανιόλ 22:00 Μπαρτσελόνα
Κυρ 05/01/20 Γρανάδα 13:00 Μαγιόρκα
Κυρ 05/01/20 Σοσιεδάδ 15:00 Βιγιαρεάλ
Κυρ 05/01/20 Αλαβές 17:00 Μπέτις
Κυρ 05/01/20 Θέλτα 22:00 Οσασούνα

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 19/01/20 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Θέλτα
Κυρ 19/01/20 Μπαρτσελόνα - Γρανάδα
Κυρ 19/01/20 Μπέτις - Σοσιεδάδ
Κυρ 19/01/20 Εϊμπάρ - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 19/01/20 Λεγκανιές - Χετάφε
Κυρ 19/01/20 Λεβάντε - Αλαβές
Κυρ 19/01/20 Μαγιόρκα - Βαλένθια
Κυρ 19/01/20 Οσασούνα - Βαγιαδολίδ
Κυρ 19/01/20 Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλλη
Κυρ 19/01/20 Βιγιαρεάλ - Εσπανιόλ

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 26/01/20 Αλαβές - Βιγιαρεάλ
Κυρ 26/01/20 Ατλέτικο Μαδρίτης - Λεγκανιές
Κυρ 26/01/20 Θέλτα - Εϊμπάρ
Κυρ 26/01/20 Εσπανιόλ - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 26/01/20 Χετάφε - Μπέτις
Κυρ 26/01/20 Οσασούνα - Λεβάντε
Κυρ 26/01/20 Σοσιεδάδ - Μαγιόρκα
Κυρ 26/01/20 Σεβίλλη - Γρανάδα
Κυρ 26/01/20 Βαλένθια - Μπαρτσελόνα
Κυρ 26/01/20 Βαγιαδολίδ - Ρεάλ Μαδρίτης

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 02/02/20 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Χετάφε
Κυρ 02/02/20 Μπαρτσελόνα - Λεβάντε
Κυρ 02/02/20 Εϊμπάρ - Μπέτις
Κυρ 02/02/20 Γρανάδα - Εσπανιόλ
Κυρ 02/02/20 Λεγκανιές - Σοσιεδάδ
Κυρ 02/02/20 Μαγιόρκα - Βαγιαδολίδ
Κυρ 02/02/20 Ρεάλ Μαδρίτης - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 02/02/20 Σεβίλλη - Αλαβές
Κυρ 02/02/20 Βαλένθια - Θέλτα
Κυρ 02/02/20 Βιγιαρεάλ - Οσασούνα

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 09/02/20 Αλαβές - Εϊμπάρ
Κυρ 09/02/20 Ατλέτικο Μαδρίτης - Γρανάδα
Κυρ 09/02/20 Μπέτις - Μπαρτσελόνα
Κυρ 09/02/20 Θέλτα - Σεβίλλη
Κυρ 09/02/20 Εσπανιόλ - Μαγιόρκα
Κυρ 09/02/20 Χετάφε - Βαλένθια
Κυρ 09/02/20 Λεβάντε - Λεγκανιές
Κυρ 09/02/20 Οσασούνα - Ρεάλ Μαδρίτης
Κυρ 09/02/20 Σοσιεδάδ - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 09/02/20 Βαγιαδολίδ - Βιγιαρεάλ

24 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 16/02/20 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Οσασούνα
Κυρ 16/02/20 Μπαρτσελόνα - Χετάφε
Κυρ 16/02/20 Εϊμπάρ - Σοσιεδάδ
Κυρ 16/02/20 Γρανάδα - Βαγιαδολίδ
Κυρ 16/02/20 Λεγκανιές - Μπέτις
Κυρ 16/02/20 Μαγιόρκα - Αλαβές
Κυρ 16/02/20 Ρεάλ Μαδρίτης - Θέλτα
Κυρ 16/02/20 Σεβίλλη - Εσπανιόλ
Κυρ 16/02/20 Βαλένθια - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 16/02/20 Βιγιαρεάλ - Λεβάντε

25 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 23/02/20 Αλαβές - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 23/02/20 Ατλέτικο Μαδρίτης - Βιγιαρεάλ
Κυρ 23/02/20 Μπαρτσελόνα - Εϊμπάρ
Κυρ 23/02/20 Μπέτις - Μαγιόρκα
Κυρ 23/02/20 Θέλτα - Λεγκανιές
Κυρ 23/02/20 Χετάφε - Σεβίλλη
Κυρ 23/02/20 Λεβάντε - Ρεάλ Μαδρίτης
Κυρ 23/02/20 Οσασούνα - Γρανάδα
Κυρ 23/02/20 Σοσιεδάδ - Βαλένθια
Κυρ 23/02/20 Βαγιαδολίδ - Εσπανιόλ

26 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 01/03/20 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Βιγιαρεάλ
Κυρ 01/03/20 Εϊμπάρ - Λεβάντε
Κυρ 01/03/20 Εσπανιόλ - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 01/03/20 Γρανάδα - Θέλτα
Κυρ 01/03/20 Λεγκανιές - Αλαβές
Κυρ 01/03/20 Μαγιόρκα - Χετάφε
Κυρ 01/03/20 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα
Κυρ 01/03/20 Σοσιεδάδ - Βαγιαδολίδ
Κυρ 01/03/20 Σεβίλλη - Οσασούνα
Κυρ 01/03/20 Βαλένθια - Μπέτις

27 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 08/03/20 Αλαβές - Βαλένθια
Κυρ 08/03/20 Ατλέτικο Μαδρίτης - Σεβίλλη
Κυρ 08/03/20 Μπαρτσελόνα - Σοσιεδάδ
Κυρ 08/03/20 Μπέτις - Ρεάλ Μαδρίτης
Κυρ 08/03/20 Εϊμπάρ - Μαγιόρκα
Κυρ 08/03/20 Χετάφε - Θέλτα
Κυρ 08/03/20 Λεβάντε - Γρανάδα
Κυρ 08/03/20 Οσασούνα - Εσπανιόλ
Κυρ 08/03/20 Βιγιαρεάλ - Λεγκανιές
Κυρ 08/03/20 Βαγιαδολίδ - Αθλέτικ Μπιλμπάο

28 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 15/03/20 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 15/03/20 Θέλτα - Βιγιαρεάλ
Κυρ 15/03/20 Εσπανιόλ - Αλαβές
Κυρ 15/03/20 Γρανάδα - Χετάφε
Κυρ 15/03/20 Λεγκανιές - Βαγιαδολίδ
Κυρ 15/03/20 Μαγιόρκα - Μπαρτσελόνα
Κυρ 15/03/20 Ρεάλ Μαδρίτης - Εϊμπάρ
Κυρ 15/03/20 Σοσιεδάδ - Οσασούνα
Κυρ 15/03/20 Σεβίλλη - Μπέτις
Κυρ 15/03/20 Βαλένθια - Λεβάντε

29 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 22/03/20 Αλαβές - Σοσιεδάδ
Κυρ 22/03/20 Μπαρτσελόνα - Λεγκανιές
Κυρ 22/03/20 Μπέτις - Γρανάδα
Κυρ 22/03/20 Εϊμπάρ - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 22/03/20 Χετάφε - Εσπανιόλ
Κυρ 22/03/20 Λεβάντε - Σεβίλλη
Κυρ 22/03/20 Οσασούνα - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 22/03/20 Ρεάλ Μαδρίτης - Βαλένθια
Κυρ 22/03/20 Βιγιαρεάλ - Μαγιόρκα
Κυρ 22/03/20 Βαγιαδολίδ - Θέλτα

30 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 05/04/20 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπέτις
Κυρ 05/04/20 Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαγιαδολίδ
Κυρ 05/04/20 Θέλτα - Αλαβές
Κυρ 05/04/20 Εσπανιόλ - Λεβάντε
Κυρ 05/04/20 Χετάφε - Εϊμπάρ
Κυρ 05/04/20 Γρανάδα - Βιγιαρεάλ
Κυρ 05/04/20 Μαγιόρκα - Λεγκανιές
Κυρ 05/04/20 Σοσιεδάδ - Ρεάλ Μαδρίτης
Κυρ 05/04/20 Σεβίλλη - Μπαρτσελόνα
Κυρ 05/04/20 Βαλένθια - Οσασούνα

31 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 12/04/20 Αλαβές - Οσασούνα
Κυρ 12/04/20 Μπαρτσελόνα - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 12/04/20 Μπέτις - Εσπανιόλ
Κυρ 12/04/20 Εϊμπάρ - Βαλένθια
Κυρ 12/04/20 Λεγκανιές - Γρανάδα
Κυρ 12/04/20 Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 12/04/20 Ρεάλ Μαδρίτης - Μαγιόρκα
Κυρ 12/04/20 Σοσιεδάδ - Θέλτα
Κυρ 12/04/20 Βιγιαρεάλ - Σεβίλλη
Κυρ 12/04/20 Βαγιαδολίδ - Χετάφε

32 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τετ 22/04/20 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μαγιόρκα
Τετ 22/04/20 Ατλέτικο Μαδρίτης - Αλαβές
Τετ 22/04/20 Θέλτα - Μπαρτσελόνα
Τετ 22/04/20 Εσπανιόλ - Ρεάλ Μαδρίτης
Τετ 22/04/20 Χετάφε - Σοσιεδάδ
Τετ 22/04/20 Γρανάδα - Εϊμπάρ
Τετ 22/04/20 Λεβάντε - Μπέτις
Τετ 22/04/20 Οσασούνα - Λεγκανιές
Τετ 22/04/20 Σεβίλλη - Βαγιαδολίδ
Τετ 22/04/20 Βιγιαρεάλ - Βαλένθια

33 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 26/04/20 Αλαβές - Γρανάδα
Κυρ 26/04/20 Μπαρτσελόνα - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 26/04/20 Μπέτις - Βιγιαρεάλ
Κυρ 26/04/20 Εϊμπάρ - Οσασούνα
Κυρ 26/04/20 Λεγκανιές - Σεβίλλη
Κυρ 26/04/20 Μαγιόρκα - Θέλτα
Κυρ 26/04/20 Ρεάλ Μαδρίτης - Χετάφε
Κυρ 26/04/20 Σοσιεδάδ - Εσπανιόλ
Κυρ 26/04/20 Βαλένθια - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 26/04/20 Βαγιαδολίδ - Λεβάντε

34 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 03/05/20 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης
Κυρ 03/05/20 Ατλέτικο Μαδρίτης - Μαγιόρκα
Κυρ 03/05/20 Θέλτα - Μπέτις
Κυρ 03/05/20 Εσπανιόλ - Λεγκανιές
Κυρ 03/05/20 Γρανάδα - Βαλένθια
Κυρ 03/05/20 Λεβάντε - Σοσιεδάδ
Κυρ 03/05/20 Οσασούνα - Χετάφε
Κυρ 03/05/20 Σεβίλλη - Εϊμπάρ
Κυρ 03/05/20 Βιγιαρεάλ - Μπαρτσελόνα
Κυρ 03/05/20 Βαγιαδολίδ - Αλαβές

35 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 10/05/20 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Σεβίλλη
Κυρ 10/05/20 Μπαρτσελόνα - Εσπανιόλ
Κυρ 10/05/20 Μπέτις - Οσασούνα
Κυρ 10/05/20 Θέλτα - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 10/05/20 Εϊμπάρ - Λεγκανιές
Κυρ 10/05/20 Χετάφε - Βιγιαρεάλ
Κυρ 10/05/20 Μαγιόρκα - Λεβάντε
Κυρ 10/05/20 Ρεάλ Μαδρίτης - Αλαβές
Κυρ 10/05/20 Σοσιεδάδ - Γρανάδα
Κυρ 10/05/20 Βαλένθια - Βαγιαδολίδ

36 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τετ 13/05/20 Αλαβές - Χετάφε
Τετ 13/05/20 Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπέτις
Τετ 13/05/20 Εσπανιόλ - Εϊμπάρ
Τετ 13/05/20 Γρανάδα - Ρεάλ Μαδρίτης
Τετ 13/05/20 Λεγκανιές - Βαλένθια
Τετ 13/05/20 Λεβάντε - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Τετ 13/05/20 Οσασούνα - Θέλτα
Τετ 13/05/20 Σεβίλλη - Μαγιόρκα
Τετ 13/05/20 Βιγιαρεάλ - Σοσιεδάδ
Τετ 13/05/20 Βαγιαδολίδ - Μπαρτσελόνα

37 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 17/05/20 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Λεγκανιές
Κυρ 17/05/20 Μπαρτσελόνα - Οσασούνα
Κυρ 17/05/20 Μπέτις - Αλαβές
Κυρ 17/05/20 Θέλτα - Λεβάντε
Κυρ 17/05/20 Εϊμπάρ - Βαγιαδολίδ
Κυρ 17/05/20 Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 17/05/20 Μαγιόρκα - Γρανάδα
Κυρ 17/05/20 Ρεάλ Μαδρίτης - Βιγιαρεάλ
Κυρ 17/05/20 Σοσιεδάδ - Σεβίλλη
Κυρ 17/05/20 Βαλένθια - Εσπανιόλ

38 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 24/05/20 Αλαβές - Μπαρτσελόνα
Κυρ 24/05/20 Ατλέτικο Μαδρίτης - Σοσιεδάδ
Κυρ 24/05/20 Εσπανιόλ - Θέλτα
Κυρ 24/05/20 Γρανάδα - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 24/05/20 Λεγκανιές - Ρεάλ Μαδρίτης
Κυρ 24/05/20 Λεβάντε - Χετάφε
Κυρ 24/05/20 Οσασούνα - Μαγιόρκα
Κυρ 24/05/20 Σεβίλλη - Βαλένθια
Κυρ 24/05/20 Βιγιαρεάλ - Εϊμπάρ
Κυρ 24/05/20 Βαγιαδολίδ - Μπέτις