PortugalΠρόγραμμα Λίγκα Σαγκρές

9 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 05/10/19 Ντεσπορτίβο Αβες 0 - 1 Τοντέλα
Τετ 30/10/19 Ρίο Αβε 19:00 Μορεϊρένσε
Τετ 30/10/19 Μαρίτιμο 20:45 Πόρτο
Τετ 30/10/19 Γκιμαράες 22:00 Μπελενένσες
Τετ 30/10/19 Μπενφίκα 22:15 Πορτιμονένσε
Τετ 30/10/19 Φαμαλικάο 23:00 Ζιλ Βιθέντε
Πεμ 31/10/19 Πάκος Φερέιρα 21:45 Σπόρτινγκ Λισ.
Πεμ 31/10/19 Μποαβίστα 22:15 Μπράγκα
Πεμ 31/10/19 Σάντα Κλάρα 22:15 Βιτόρια Σετουμπάλ

10 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/11/19 Μπενφίκα 20:00 Ρίο Αβε
Σαβ 02/11/19 Μορεϊρένσε 22:30 Γκιμαράες
Κυρ 03/11/19 Ζιλ Βιθέντε 17:00 Μαρίτιμο
Κυρ 03/11/19 Τοντέλα 19:30 Σπόρτινγκ Λισ.
Κυρ 03/11/19 Πόρτο 22:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 03/11/19 Μπράγκα 22:15 Φαμαλικάο
Δευ 04/11/19 Μπελενένσες 21:00 Πάκος Φερέιρα
Δευ 04/11/19 Βιτόρια Σετουμπάλ 23:00 Μποαβίστα
Δευ 04/11/19 Πορτιμονένσε 23:00 Σάντα Κλάρα

11 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 08/11/19 Ντεσπορτίβο Αβες 22:30 Ζιλ Βιθέντε
Σαβ 09/11/19 Ρίο Αβε 17:30 Βιτόρια Σετουμπάλ
Σαβ 09/11/19 Σάντα Κλάρα 20:00 Μπενφίκα
Σαβ 09/11/19 Φαμαλικάο 22:30 Μορεϊρένσε
Κυρ 10/11/19 Πάκος Φερέιρα 17:00 Τοντέλα
Κυρ 10/11/19 Μαρίτιμο 17:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 10/11/19 Σπόρτινγκ Λισ. 20:30 Μπελενένσες
Κυρ 10/11/19 Γκιμαράες 22:00 Μπράγκα
Κυρ 10/11/19 Μποαβίστα 23:00 Πόρτο

12 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 29/11/19 Σάντα Κλάρα 22:30 Μποαβίστα
Σαβ 30/11/19 Μορεϊρένσε 17:30 Ντεσπορτίβο Αβες
Σαβ 30/11/19 Μπενφίκα 20:00 Μαρίτιμο
Σαβ 30/11/19 Πορτιμονένσε 22:30 Φαμαλικάο
Κυρ 01/12/19 Τοντέλα 17:00 Μπελενένσες
Κυρ 01/12/19 Βιτόρια Σετουμπάλ 19:30 Γκιμαράες
Κυρ 01/12/19 Ζιλ Βιθέντε 22:00 Σπόρτινγκ Λισ.
Δευ 02/12/19 Μπράγκα 20:45 Ρίο Αβε
Δευ 02/12/19 Πόρτο 22:45 Πάκος Φερέιρα

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 06/12/19 Μποαβίστα 22:30 Μπενφίκα
Σαβ 07/12/19 Μαρίτιμο 17:00 Σάντα Κλάρα
Σαβ 07/12/19 Φαμαλικάο 20:00 Τοντέλα
Σαβ 07/12/19 Ντεσπορτίβο Αβες 22:30 Μπράγκα
Κυρ 08/12/19 Πάκος Φερέιρα 17:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 08/12/19 Γκιμαράες 17:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 08/12/19 Ρίο Αβε 17:00 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 08/12/19 Σπόρτινγκ Λισ. 19:30 Μορεϊρένσε
Κυρ 08/12/19 Μπελενένσες 22:00 Πόρτο

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 15/12/19 Ζιλ Βιθέντε 18:00 Γκιμαράες
Κυρ 15/12/19 Σάντα Κλάρα 18:00 Σπόρτινγκ Λισ.
Κυρ 15/12/19 Πόρτο 18:00 Τοντέλα
Κυρ 15/12/19 Πορτιμονένσε 18:00 Ρίο Αβε
Κυρ 15/12/19 Μπενφίκα 18:00 Φαμαλικάο
Κυρ 15/12/19 Μπράγκα 18:00 Πάκος Φερέιρα
Κυρ 15/12/19 Βιτόρια Σετουμπάλ 18:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 15/12/19 Μορεϊρένσε 18:00 Μπελενένσες
Κυρ 15/12/19 Μαρίτιμο 18:00 Μποαβίστα

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 05/01/20 Φαμαλικάο 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 05/01/20 Πάκος Φερέιρα 18:00 Μορεϊρένσε
Κυρ 05/01/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 05/01/20 Μπελενένσες 18:00 Μπράγκα
Κυρ 05/01/20 Μποαβίστα 18:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 05/01/20 Τοντέλα 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 05/01/20 Γκιμαράες 18:00 Μπενφίκα
Κυρ 05/01/20 Ρίο Αβε 18:00 Μαρίτιμο
Κυρ 05/01/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Πόρτο

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 11/01/20 Ζιλ Βιθέντε 18:00 Μπελενένσες
Σαβ 11/01/20 Μπράγκα 18:00 Τοντέλα
Σαβ 11/01/20 Σάντα Κλάρα 18:00 Ρίο Αβε
Σαβ 11/01/20 Μορεϊρένσε 18:00 Πόρτο
Σαβ 11/01/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 18:00 Σπόρτινγκ Λισ.
Σαβ 11/01/20 Μποαβίστα 18:00 Φαμαλικάο
Σαβ 11/01/20 Πορτιμονένσε 18:00 Πάκος Φερέιρα
Σαβ 11/01/20 Μπενφίκα 18:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Σαβ 11/01/20 Μαρίτιμο 18:00 Γκιμαράες

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 18/01/20 Φαμαλικάο 18:00 Μαρίτιμο
Σαβ 18/01/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Πορτιμονένσε
Σαβ 18/01/20 Μπελενένσες 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Σαβ 18/01/20 Πάκος Φερέιρα 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Σαβ 18/01/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Μπενφίκα
Σαβ 18/01/20 Ρίο Αβε 18:00 Μποαβίστα
Σαβ 18/01/20 Πόρτο 18:00 Μπράγκα
Σαβ 18/01/20 Γκιμαράες 18:00 Σάντα Κλάρα
Σαβ 18/01/20 Τοντέλα 18:00 Μορεϊρένσε

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 26/01/20 Πόρτο 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 26/01/20 Μορεϊρένσε 18:00 Μπράγκα
Κυρ 26/01/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Μαρίτιμο
Κυρ 26/01/20 Τοντέλα 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 26/01/20 Φαμαλικάο 18:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 26/01/20 Πάκος Φερέιρα 18:00 Μπενφίκα
Κυρ 26/01/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Μποαβίστα
Κυρ 26/01/20 Μπελενένσες 18:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 26/01/20 Γκιμαράες 18:00 Ρίο Αβε

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 02/02/20 Ρίο Αβε 18:00 Φαμαλικάο
Κυρ 02/02/20 Σάντα Κλάρα 18:00 Πάκος Φερέιρα
Κυρ 02/02/20 Μαρίτιμο 18:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 02/02/20 Μπενφίκα 18:00 Μπελενένσες
Κυρ 02/02/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 18:00 Πόρτο
Κυρ 02/02/20 Ζιλ Βιθέντε 18:00 Μορεϊρένσε
Κυρ 02/02/20 Μποαβίστα 18:00 Γκιμαράες
Κυρ 02/02/20 Μπράγκα 18:00 Σπόρτινγκ Λισ.
Κυρ 02/02/20 Πορτιμονένσε 18:00 Τοντέλα

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 09/02/20 Μπράγκα 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 09/02/20 Πόρτο 18:00 Μπενφίκα
Κυρ 09/02/20 Τοντέλα 18:00 Μαρίτιμο
Κυρ 09/02/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 09/02/20 Φαμαλικάο 18:00 Γκιμαράες
Κυρ 09/02/20 Πάκος Φερέιρα 18:00 Μποαβίστα
Κυρ 09/02/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Ρίο Αβε
Κυρ 09/02/20 Μπελενένσες 18:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 09/02/20 Μορεϊρένσε 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 15/02/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Σαβ 15/02/20 Μαρίτιμο 18:00 Πάκος Φερέιρα
Σαβ 15/02/20 Μποαβίστα 18:00 Μπελενένσες
Σαβ 15/02/20 Πορτιμονένσε 18:00 Μορεϊρένσε
Σαβ 15/02/20 Φαμαλικάο 18:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Σαβ 15/02/20 Μπενφίκα 18:00 Μπράγκα
Σαβ 15/02/20 Σάντα Κλάρα 18:00 Τοντέλα
Σαβ 15/02/20 Γκιμαράες 18:00 Πόρτο
Σαβ 15/02/20 Ρίο Αβε 18:00 Σπόρτινγκ Λισ.

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 23/02/20 Πάκος Φερέιρα 18:00 Φαμαλικάο
Κυρ 23/02/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Μποαβίστα
Κυρ 23/02/20 Μορεϊρένσε 18:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 23/02/20 Τοντέλα 18:00 Ρίο Αβε
Κυρ 23/02/20 Ζιλ Βιθέντε 18:00 Μπενφίκα
Κυρ 23/02/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Γκιμαράες
Κυρ 23/02/20 Μπελενένσες 18:00 Μαρίτιμο
Κυρ 23/02/20 Μπράγκα 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 23/02/20 Πόρτο 18:00 Πορτιμονένσε

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 01/03/20 Μποαβίστα 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 01/03/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Πάκος Φερέιρα
Κυρ 01/03/20 Ρίο Αβε 18:00 Μπελενένσες
Κυρ 01/03/20 Μαρίτιμο 18:00 Μπράγκα
Κυρ 01/03/20 Φαμαλικάο 18:00 Σπόρτινγκ Λισ.
Κυρ 01/03/20 Μπενφίκα 18:00 Μορεϊρένσε
Κυρ 01/03/20 Σάντα Κλάρα 18:00 Πόρτο
Κυρ 01/03/20 Γκιμαράες 18:00 Τοντέλα
Κυρ 01/03/20 Πορτιμονένσε 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ

24 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 08/03/20 Μπελενένσες 18:00 Φαμαλικάο
Κυρ 08/03/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 08/03/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 18:00 Μπενφίκα
Κυρ 08/03/20 Τοντέλα 18:00 Μποαβίστα
Κυρ 08/03/20 Μορεϊρένσε 18:00 Μαρίτιμο
Κυρ 08/03/20 Ζιλ Βιθέντε 18:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 08/03/20 Πάκος Φερέιρα 18:00 Γκιμαράες
Κυρ 08/03/20 Μπράγκα 18:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 08/03/20 Πόρτο 18:00 Ρίο Αβε

25 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 15/03/20 Πορτιμονένσε 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 15/03/20 Ρίο Αβε 18:00 Πάκος Φερέιρα
Κυρ 15/03/20 Σάντα Κλάρα 18:00 Μπράγκα
Κυρ 15/03/20 Φαμαλικάο 18:00 Πόρτο
Κυρ 15/03/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Μπελενένσες
Κυρ 15/03/20 Μπενφίκα 18:00 Τοντέλα
Κυρ 15/03/20 Μποαβίστα 18:00 Μορεϊρένσε
Κυρ 15/03/20 Γκιμαράες 18:00 Σπόρτινγκ Λισ.
Κυρ 15/03/20 Μαρίτιμο 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ

26 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 22/03/20 Ζιλ Βιθέντε 18:00 Φαμαλικάο
Κυρ 22/03/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Πάκος Φερέιρα
Κυρ 22/03/20 Τοντέλα 18:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 22/03/20 Πορτιμονένσε 18:00 Μπενφίκα
Κυρ 22/03/20 Μπράγκα 18:00 Μποαβίστα
Κυρ 22/03/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 18:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 22/03/20 Πόρτο 18:00 Μαρίτιμο
Κυρ 22/03/20 Μπελενένσες 18:00 Γκιμαράες
Κυρ 22/03/20 Μορεϊρένσε 18:00 Ρίο Αβε

27 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 05/04/20 Μαρίτιμο 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 05/04/20 Ρίο Αβε 18:00 Μπενφίκα
Κυρ 05/04/20 Φαμαλικάο 18:00 Μπράγκα
Κυρ 05/04/20 Πάκος Φερέιρα 18:00 Μπελενένσες
Κυρ 05/04/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Πόρτο
Κυρ 05/04/20 Μποαβίστα 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 05/04/20 Σάντα Κλάρα 18:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 05/04/20 Γκιμαράες 18:00 Μορεϊρένσε
Κυρ 05/04/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Τοντέλα

28 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 11/04/20 Μορεϊρένσε 18:00 Φαμαλικάο
Σαβ 11/04/20 Τοντέλα 18:00 Πάκος Φερέιρα
Σαβ 11/04/20 Πόρτο 18:00 Μποαβίστα
Σαβ 11/04/20 Πορτιμονένσε 18:00 Μαρίτιμο
Σαβ 11/04/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 18:00 Ρίο Αβε
Σαβ 11/04/20 Ζιλ Βιθέντε 18:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Σαβ 11/04/20 Μπελενένσες 18:00 Σπόρτινγκ Λισ.
Σαβ 11/04/20 Μπενφίκα 18:00 Σάντα Κλάρα
Σαβ 11/04/20 Μπράγκα 18:00 Γκιμαράες

29 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 19/04/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 19/04/20 Μαρίτιμο 18:00 Μπενφίκα
Κυρ 19/04/20 Ρίο Αβε 18:00 Μπράγκα
Κυρ 19/04/20 Φαμαλικάο 18:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 19/04/20 Πάκος Φερέιρα 18:00 Πόρτο
Κυρ 19/04/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Μορεϊρένσε
Κυρ 19/04/20 Μπελενένσες 18:00 Τοντέλα
Κυρ 19/04/20 Μποαβίστα 18:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 19/04/20 Γκιμαράες 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ

30 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τετ 22/04/20 Τοντέλα 18:00 Φαμαλικάο
Τετ 22/04/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 18:00 Πάκος Φερέιρα
Τετ 22/04/20 Μπράγκα 18:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Τετ 22/04/20 Πόρτο 18:00 Μπελενένσες
Τετ 22/04/20 Πορτιμονένσε 18:00 Γκιμαράες
Τετ 22/04/20 Ζιλ Βιθέντε 18:00 Ρίο Αβε
Τετ 22/04/20 Μπενφίκα 18:00 Μποαβίστα
Τετ 22/04/20 Σάντα Κλάρα 18:00 Μαρίτιμο
Τετ 22/04/20 Μορεϊρένσε 18:00 Σπόρτινγκ Λισ.

31 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 26/04/20 Γκιμαράες 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 26/04/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 26/04/20 Τοντέλα 18:00 Πόρτο
Κυρ 26/04/20 Ρίο Αβε 18:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 26/04/20 Φαμαλικάο 18:00 Μπενφίκα
Κυρ 26/04/20 Πάκος Φερέιρα 18:00 Μπράγκα
Κυρ 26/04/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 26/04/20 Μπελενένσες 18:00 Μορεϊρένσε
Κυρ 26/04/20 Μποαβίστα 18:00 Μαρίτιμο

32 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 03/05/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 18:00 Φαμαλικάο
Κυρ 03/05/20 Μορεϊρένσε 18:00 Πάκος Φερέιρα
Κυρ 03/05/20 Σάντα Κλάρα 18:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 03/05/20 Μπράγκα 18:00 Μπελενένσες
Κυρ 03/05/20 Πορτιμονένσε 18:00 Μποαβίστα
Κυρ 03/05/20 Ζιλ Βιθέντε 18:00 Τοντέλα
Κυρ 03/05/20 Μπενφίκα 18:00 Γκιμαράες
Κυρ 03/05/20 Μαρίτιμο 18:00 Ρίο Αβε
Κυρ 03/05/20 Πόρτο 18:00 Σπόρτινγκ Λισ.

33 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 10/05/20 Μπελενένσες 18:00 Ζιλ Βιθέντε
Κυρ 10/05/20 Τοντέλα 18:00 Μπράγκα
Κυρ 10/05/20 Ρίο Αβε 18:00 Σάντα Κλάρα
Κυρ 10/05/20 Πόρτο 18:00 Μορεϊρένσε
Κυρ 10/05/20 Σπόρτινγκ Λισ. 18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ
Κυρ 10/05/20 Φαμαλικάο 18:00 Μποαβίστα
Κυρ 10/05/20 Πάκος Φερέιρα 18:00 Πορτιμονένσε
Κυρ 10/05/20 Ντεσπορτίβο Αβες 18:00 Μπενφίκα
Κυρ 10/05/20 Γκιμαράες 18:00 Μαρίτιμο

34 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 17/05/20 Μαρίτιμο 18:00 Φαμαλικάο
Κυρ 17/05/20 Πορτιμονένσε 18:00 Ντεσπορτίβο Αβες
Κυρ 17/05/20 Βιτόρια Σετουμπάλ 18:00 Μπελενένσες
Κυρ 17/05/20 Ζιλ Βιθέντε 18:00 Πάκος Φερέιρα
Κυρ 17/05/20 Μπενφίκα 18:00 Σπόρτινγκ Λισ.
Κυρ 17/05/20 Μποαβίστα 18:00 Ρίο Αβε
Κυρ 17/05/20 Μπράγκα 18:00 Πόρτο
Κυρ 17/05/20 Σάντα Κλάρα 18:00 Γκιμαράες
Κυρ 17/05/20 Μορεϊρένσε 18:00 Τοντέλα