NetherlandsΠρόγραμμα Ερεντιβίζιε

10 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 19/10/19 Αλκμααρ 2 - 4 Χέρενφεν
Σαβ 19/10/19 Βααλβάικ 1 - 2 Αγιαξ
Σαβ 19/10/19 Τβέντε 0 - 1 Βίλεμ
Σαβ 19/10/19 Ουτρέχτη 3 - 0 ΑΪντχόφεν
Σαβ 19/10/19 Φένλο 0 - 4 Φίτεσε
Κυρ 20/10/19 Τσβόλε 3 - 1 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 20/10/19 Εμεν 2 - 1 Φορτούνα Σιτάρντ
Κυρ 20/10/19 Χρόνινγκεν 2 - 0 Σπάρτα Ροτ.
Κυρ 20/10/19 Φέγενορντ 1 - 1 Χέρακλες

11 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 25/10/19 Τβέντε 21:00 Εμεν
Σαβ 26/10/19 Βίλεμ 19:30 Βααλβάικ
Σαβ 26/10/19 Φίτεσε 20:45 Ντεν Χάαγκ
Σαβ 26/10/19 Φορτούνα Σιτάρντ 20:45 Φένλο
Σαβ 26/10/19 Χέρακλες 21:45 Τσβόλε
Κυρ 27/10/19 Χέρενφεν 13:15 Χρόνινγκεν
Κυρ 27/10/19 Σπάρτα Ροτ. 15:30 Ουτρέχτη
Κυρ 27/10/19 ΑΪντχόφεν 15:30 Αλκμααρ
Κυρ 27/10/19 Αγιαξ 17:45 Φέγενορντ

12 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 01/11/19 Τσβόλε 21:00 Αγιαξ
Σαβ 02/11/19 Βααλβάικ 19:30 Χέρακλες
Σαβ 02/11/19 Σπάρτα Ροτ. 20:45 ΑΪντχόφεν
Σαβ 02/11/19 Αλκμααρ 21:45 Τβέντε
Κυρ 03/11/19 Εμεν 13:15 Φίτεσε
Κυρ 03/11/19 Ουτρέχτη 15:30 Φορτούνα Σιτάρντ
Κυρ 03/11/19 Φένλο 15:30 Φέγενορντ
Κυρ 03/11/19 Χρόνινγκεν 15:30 Βίλεμ
Κυρ 03/11/19 Ντεν Χάαγκ 17:45 Χέρενφεν

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 08/11/19 Φίτεσε 21:00 Χρόνινγκεν
Σαβ 09/11/19 Χέρενφεν 19:30 Σπάρτα Ροτ.
Σαβ 09/11/19 Φορτούνα Σιτάρντ 20:45 Ντεν Χάαγκ
Σαβ 09/11/19 Χέρακλες 21:45 Φένλο
Κυρ 10/11/19 Αγιαξ 13:15 Ουτρέχτη
Κυρ 10/11/19 Βίλεμ 15:30 ΑΪντχόφεν
Κυρ 10/11/19 Τβέντε 15:30 Τσβόλε
Κυρ 10/11/19 Φέγενορντ 17:45 Βααλβάικ
Κυρ 10/11/19 Αλκμααρ 21:00 Εμεν

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 23/11/19 Ουτρέχτη 19:30 Αλκμααρ
Σαβ 23/11/19 Τσβόλε 20:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Σαβ 23/11/19 Αγιαξ 20:45 Χέρακλες
Σαβ 23/11/19 Ντεν Χάαγκ 21:45 Βίλεμ
Κυρ 24/11/19 Χρόνινγκεν 13:15 Φέγενορντ
Κυρ 24/11/19 ΑΪντχόφεν 15:30 Χέρενφεν
Κυρ 24/11/19 Βααλβάικ 15:30 Εμεν
Κυρ 24/11/19 Φένλο 17:45 Τβέντε
Κυρ 24/11/19 Σπάρτα Ροτ. 17:45 Φίτεσε

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 29/11/19 Χέρενφεν 21:00 Φίτεσε
Σαβ 30/11/19 Βίλεμ 19:30 Σπάρτα Ροτ.
Σαβ 30/11/19 Φορτούνα Σιτάρντ 20:45 Χρόνινγκεν
Σαβ 30/11/19 Χέρακλες 21:45 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 01/12/19 Τβέντε 13:15 Αγιαξ
Κυρ 01/12/19 Ουτρέχτη 15:30 Βααλβάικ
Κυρ 01/12/19 Φέγενορντ 17:45 Τσβόλε
Κυρ 01/12/19 Αλκμααρ 17:45 Φένλο
Κυρ 01/12/19 Εμεν 21:00 ΑΪντχόφεν

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 06/12/19 Αγιαξ 21:15 Βίλεμ
Σαβ 07/12/19 Ντεν Χάαγκ 19:30 Τβέντε
Σαβ 07/12/19 ΑΪντχόφεν 20:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Σαβ 07/12/19 Φένλο 20:45 Εμεν
Σαβ 07/12/19 Τσβόλε 21:45 Αλκμααρ
Κυρ 08/12/19 Φίτεσε 13:15 Φέγενορντ
Κυρ 08/12/19 Βααλβάικ 15:30 Χέρενφεν
Κυρ 08/12/19 Χρόνινγκεν 15:30 Ουτρέχτη
Κυρ 08/12/19 Σπάρτα Ροτ. 17:45 Χέρακλες

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 13/12/19 Χέρενφεν 21:00 Βίλεμ
Σαβ 14/12/19 Ντεν Χάαγκ 19:30 Χρόνινγκεν
Σαβ 14/12/19 Φορτούνα Σιτάρντ 20:45 Βααλβάικ
Σαβ 14/12/19 Φένλο 20:45 Τσβόλε
Σαβ 14/12/19 Τβέντε 21:45 Φίτεσε
Κυρ 15/12/19 Εμεν 13:15 Σπάρτα Ροτ.
Κυρ 15/12/19 Φέγενορντ 15:30 ΑΪντχόφεν
Κυρ 15/12/19 Αλκμααρ 17:45 Αγιαξ
Κυρ 15/12/19 Χέρακλες 17:45 Ουτρέχτη

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 20/12/19 Βααλβάικ 21:00 Τβέντε
Σαβ 21/12/19 Χέρενφεν 19:30 Χέρακλες
Σαβ 21/12/19 Σπάρτα Ροτ. 20:45 Αλκμααρ
Σαβ 21/12/19 ΑΪντχόφεν 20:45 Τσβόλε
Σαβ 21/12/19 Βίλεμ 21:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Κυρ 22/12/19 Αγιαξ 13:15 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 22/12/19 Ουτρέχτη 15:30 Φέγενορντ
Κυρ 22/12/19 Χρόνινγκεν 15:30 Εμεν
Κυρ 22/12/19 Φίτεσε 17:45 Φένλο

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 17/01/20 Τσβόλε 21:00 Ουτρέχτη
Σαβ 18/01/20 Φορτούνα Σιτάρντ 19:30 Φίτεσε
Σαβ 18/01/20 Τβέντε 20:45 Χρόνινγκεν
Σαβ 18/01/20 Φέγενορντ 20:45 Χέρενφεν
Σαβ 18/01/20 Αλκμααρ 21:45 Βίλεμ
Κυρ 19/01/20 Φένλο 13:15 ΑΪντχόφεν
Κυρ 19/01/20 Αγιαξ 15:30 Σπάρτα Ροτ.
Κυρ 19/01/20 Εμεν 15:30 Χέρακλες
Κυρ 19/01/20 Ντεν Χάαγκ 17:45 Βααλβάικ

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 24/01/20 Ουτρέχτη 21:00 Ντεν Χάαγκ
Σαβ 25/01/20 Χέρενφεν 19:30 Αλκμααρ
Σαβ 25/01/20 Βααλβάικ 20:45 Φένλο
Σαβ 25/01/20 Χέρακλες 20:45 Φέγενορντ
Σαβ 25/01/20 Σπάρτα Ροτ. 21:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Κυρ 26/01/20 Φίτεσε 13:15 Εμεν
Κυρ 26/01/20 Χρόνινγκεν 15:30 Αγιαξ
Κυρ 26/01/20 Βίλεμ 15:30 Τσβόλε
Κυρ 26/01/20 ΑΪντχόφεν 17:45 Τβέντε

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 31/01/20 Αλκμααρ 21:00 Βααλβάικ
Σαβ 01/02/20 Ντεν Χάαγκ 19:30 Φίτεσε
Σαβ 01/02/20 Φέγενορντ 20:45 Εμεν
Σαβ 01/02/20 Τβέντε 20:45 Σπάρτα Ροτ.
Σαβ 01/02/20 Τσβόλε 21:45 Χρόνινγκεν
Κυρ 02/02/20 Βίλεμ 13:15 Χέρακλες
Κυρ 02/02/20 Φορτούνα Σιτάρντ 15:30 Χέρενφεν
Κυρ 02/02/20 Φένλο 15:30 Ουτρέχτη
Κυρ 02/02/20 Αγιαξ 17:45 ΑΪντχόφεν

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 07/02/20 Χέρακλες 21:00 Φορτούνα Σιτάρντ
Σαβ 08/02/20 Χρόνινγκεν 19:30 Φίτεσε
Σαβ 08/02/20 ΑΪντχόφεν 20:45 Βίλεμ
Σαβ 08/02/20 Χέρενφεν 20:45 Φένλο
Σαβ 08/02/20 Βααλβάικ 21:45 Τσβόλε
Κυρ 09/02/20 Ουτρέχτη 13:15 Αγιαξ
Κυρ 09/02/20 Σπάρτα Ροτ. 15:30 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 09/02/20 Αλκμααρ 15:30 Φέγενορντ
Κυρ 09/02/20 Εμεν 17:45 Τβέντε

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 14/02/20 Βίλεμ 21:00 Ουτρέχτη
Σαβ 15/02/20 Φένλο 19:30 Χέρακλες
Σαβ 15/02/20 Τβέντε 20:45 Αλκμααρ
Σαβ 15/02/20 Ντεν Χάαγκ 20:45 ΑΪντχόφεν
Σαβ 15/02/20 Φορτούνα Σιτάρντ 21:45 Εμεν
Κυρ 16/02/20 Φίτεσε 13:15 Χέρενφεν
Κυρ 16/02/20 Σπάρτα Ροτ. 15:30 Χρόνινγκεν
Κυρ 16/02/20 Αγιαξ 15:30 Βααλβάικ
Κυρ 16/02/20 Τσβόλε 17:45 Φέγενορντ

24 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 21/02/20 Βααλβάικ 21:00 Σπάρτα Ροτ.
Σαβ 22/02/20 Εμεν 19:30 Βίλεμ
Σαβ 22/02/20 Αλκμααρ 20:45 Τσβόλε
Σαβ 22/02/20 Φέγενορντ 20:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Σαβ 22/02/20 Χρόνινγκεν 21:45 Φένλο
Κυρ 23/02/20 Ουτρέχτη 13:15 Τβέντε
Κυρ 23/02/20 Φίτεσε 15:30 ΑΪντχόφεν
Κυρ 23/02/20 Χέρενφεν 15:30 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 23/02/20 Χέρακλες 17:45 Αγιαξ

25 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 28/02/20 Βίλεμ 21:00 Χρόνινγκεν
Σαβ 29/02/20 Ντεν Χάαγκ 19:30 Χέρακλες
Σαβ 29/02/20 Φένλο 20:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Σαβ 29/02/20 Τσβόλε 20:45 Φίτεσε
Σαβ 29/02/20 Τβέντε 21:45 Χέρενφεν
Κυρ 01/03/20 Βααλβάικ 13:15 Ουτρέχτη
Κυρ 01/03/20 ΑΪντχόφεν 15:30 Φέγενορντ
Κυρ 01/03/20 Σπάρτα Ροτ. 15:30 Εμεν
Κυρ 01/03/20 Αγιαξ 17:45 Αλκμααρ

26 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 06/03/20 Φορτούνα Σιτάρντ 21:00 Τσβόλε
Σαβ 07/03/20 Εμεν 19:30 Φένλο
Σαβ 07/03/20 Χέρενφεν 20:45 Αγιαξ
Σαβ 07/03/20 Αλκμααρ 20:45 Ντεν Χάαγκ
Σαβ 07/03/20 Φίτεσε 21:45 Τβέντε
Κυρ 08/03/20 Ουτρέχτη 13:15 Σπάρτα Ροτ.
Κυρ 08/03/20 Χέρακλες 15:30 Βααλβάικ
Κυρ 08/03/20 Φέγενορντ 15:30 Βίλεμ
Κυρ 08/03/20 Χρόνινγκεν 17:45 ΑΪντχόφεν

27 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 13/03/20 Ντεν Χάαγκ 21:00 Φορτούνα Σιτάρντ
Σαβ 14/03/20 Βίλεμ 19:30 Χέρενφεν
Σαβ 14/03/20 Αγιαξ 20:45 Τβέντε
Σαβ 14/03/20 Τσβόλε 20:45 Χέρακλες
Σαβ 14/03/20 Ουτρέχτη 21:45 Φίτεσε
Κυρ 15/03/20 Σπάρτα Ροτ. 13:15 Φέγενορντ
Κυρ 15/03/20 ΑΪντχόφεν 15:30 Εμεν
Κυρ 15/03/20 Φένλο 15:30 Αλκμααρ
Κυρ 15/03/20 Βααλβάικ 17:45 Χρόνινγκεν

28 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 20/03/20 Χέρακλες 21:00 Σπάρτα Ροτ.
Σαβ 21/03/20 Τβέντε 19:30 Ντεν Χάαγκ
Σαβ 21/03/20 Τσβόλε 20:45 Φένλο
Σαβ 21/03/20 Φίτεσε 20:45 Βίλεμ
Σαβ 21/03/20 Χέρενφεν 21:45 Βααλβάικ
Κυρ 22/03/20 Φορτούνα Σιτάρντ 13:15 ΑΪντχόφεν
Κυρ 22/03/20 Φέγενορντ 15:30 Αγιαξ
Κυρ 22/03/20 Χρόνινγκεν 15:30 Αλκμααρ
Κυρ 22/03/20 Εμεν 17:45 Ουτρέχτη

29 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 04/04/20 Σπάρτα Ροτ. 19:30 Χέρενφεν
Σαβ 04/04/20 Φένλο 19:30 Βίλεμ
Σαβ 04/04/20 ΑΪντχόφεν 20:45 Χέρακλες
Σαβ 04/04/20 Ουτρέχτη 21:45 Χρόνινγκεν
Σαβ 04/04/20 Αλκμααρ 21:45 Φίτεσε
Κυρ 05/04/20 Βααλβάικ 13:15 Φέγενορντ
Κυρ 05/04/20 Ντεν Χάαγκ 15:30 Εμεν
Κυρ 05/04/20 Αγιαξ 15:30 Τσβόλε
Κυρ 05/04/20 Τβέντε 17:45 Φορτούνα Σιτάρντ

30 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 10/04/20 Χρόνινγκεν 21:00 Χέρενφεν
Σαβ 11/04/20 Φίτεσε 19:30 Βααλβάικ
Σαβ 11/04/20 Φέγενορντ 20:45 Φένλο
Σαβ 11/04/20 Χέρακλες 20:45 Αλκμααρ
Σαβ 11/04/20 Βίλεμ 21:45 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 12/04/20 ΑΪντχόφεν 13:15 Σπάρτα Ροτ.
Κυρ 12/04/20 Φορτούνα Σιτάρντ 15:30 Ουτρέχτη
Κυρ 12/04/20 Εμεν 15:30 Αγιαξ
Κυρ 12/04/20 Τσβόλε 17:45 Τβέντε

31 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τρι 21/04/20 Αλκμααρ 19:30 ΑΪντχόφεν
Τρι 21/04/20 Σπάρτα Ροτ. 21:45 Τσβόλε
Τετ 22/04/20 Βααλβάικ 19:30 Βίλεμ
Τετ 22/04/20 Ντεν Χάαγκ 19:30 Φέγενορντ
Τετ 22/04/20 Χρόνινγκεν 20:45 Φορτούνα Σιτάρντ
Τετ 22/04/20 Χέρενφεν 21:45 Εμεν
Τετ 22/04/20 Ουτρέχτη 21:45 Χέρακλες
Πεμ 23/04/20 Τβέντε 19:30 Φένλο
Πεμ 23/04/20 Αγιαξ 21:45 Φίτεσε

32 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 25/04/20 ΑΪντχόφεν 19:30 Ουτρέχτη
Σαβ 25/04/20 Φορτούνα Σιτάρντ 19:30 Αλκμααρ
Σαβ 25/04/20 Εμεν 20:45 Βααλβάικ
Σαβ 25/04/20 Φέγενορντ 21:45 Χρόνινγκεν
Σαβ 25/04/20 Τσβόλε 21:45 Χέρενφεν
Κυρ 26/04/20 Χέρακλες 13:15 Τβέντε
Κυρ 26/04/20 Βίλεμ 15:30 Αγιαξ
Κυρ 26/04/20 Φένλο 15:30 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 26/04/20 Φίτεσε 17:45 Σπάρτα Ροτ.

33 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 03/05/20 Χέρενφεν 15:30 ΑΪντχόφεν
Κυρ 03/05/20 Σπάρτα Ροτ. 15:30 Βίλεμ
Κυρ 03/05/20 Αλκμααρ 15:30 Ουτρέχτη
Κυρ 03/05/20 Βααλβάικ 15:30 Φορτούνα Σιτάρντ
Κυρ 03/05/20 Τσβόλε 15:30 Εμεν
Κυρ 03/05/20 Αγιαξ 15:30 Φένλο
Κυρ 03/05/20 Φίτεσε 15:30 Χέρακλες
Κυρ 03/05/20 Χρόνινγκεν 15:30 Ντεν Χάαγκ
Κυρ 03/05/20 Τβέντε 15:30 Φέγενορντ

34 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 10/05/20 Ουτρέχτη 15:30 Χέρενφεν
Κυρ 10/05/20 Φέγενορντ 15:30 Φίτεσε
Κυρ 10/05/20 Βίλεμ 15:30 Τβέντε
Κυρ 10/05/20 ΑΪντχόφεν 15:30 Βααλβάικ
Κυρ 10/05/20 Φορτούνα Σιτάρντ 15:30 Αγιαξ
Κυρ 10/05/20 Χέρακλες 15:30 Χρόνινγκεν
Κυρ 10/05/20 Φένλο 15:30 Σπάρτα Ροτ.
Κυρ 10/05/20 Ντεν Χάαγκ 15:30 Τσβόλε
Κυρ 10/05/20 Εμεν 15:30 Αλκμααρ