ItalyΠρόγραμμα Σέριε Α

12 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 08/11/19 Σασουόλο 3 - 1 Μπολόνια
Σαβ 09/11/19 Μπρέσια 0 - 4 Τορίνο
Σαβ 09/11/19 Ιντερ 2 - 1 Βερόνα
Σαβ 09/11/19 Νάπολι 0 - 0 Τζένοα
Κυρ 10/11/19 Κάλιαρι 5 - 2 Φιορεντίνα
Κυρ 10/11/19 Λάτσιο 4 - 2 Λέτσε
Κυρ 10/11/19 Σαμπντόρια 0 - 0 Αταλάντα
Κυρ 10/11/19 Ουντινέζε 0 - 0 Σπαλ
Κυρ 10/11/19 Πάρμα 2 - 0 Ρόμα
Κυρ 10/11/19 Γιουβέντους 1 - 0 Μίλαν

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 23/11/19 Αταλάντα 16:00 Γιουβέντους
Σαβ 23/11/19 Μίλαν 19:00 Νάπολι
Σαβ 23/11/19 Τορίνο 21:45 Ιντερ
Κυρ 24/11/19 Μπολόνια 13:30 Πάρμα
Κυρ 24/11/19 Βερόνα 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 24/11/19 Ρόμα 16:00 Μπρέσια
Κυρ 24/11/19 Σασουόλο 16:00 Λάτσιο
Κυρ 24/11/19 Σαμπντόρια 19:00 Ουντινέζε
Κυρ 24/11/19 Λέτσε 21:45 Κάλιαρι
Δευ 25/11/19 Σπαλ 21:45 Τζένοα

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 30/11/19 Μπρέσια 16:00 Αταλάντα
Σαβ 30/11/19 Τζένοα 19:00 Τορίνο
Σαβ 30/11/19 Φιορεντίνα 21:45 Λέτσε
Κυρ 01/12/19 Γιουβέντους 13:30 Σασουόλο
Κυρ 01/12/19 Ιντερ 16:00 Σπαλ
Κυρ 01/12/19 Λάτσιο 16:00 Ουντινέζε
Κυρ 01/12/19 Πάρμα 16:00 Μίλαν
Κυρ 01/12/19 Νάπολι 19:00 Μπολόνια
Κυρ 01/12/19 Βερόνα 21:45 Ρόμα
Δευ 02/12/19 Κάλιαρι 21:45 Σαμπντόρια

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 06/12/19 Ιντερ 21:45 Ρόμα
Σαβ 07/12/19 Αταλάντα 16:00 Βερόνα
Σαβ 07/12/19 Ουντινέζε 19:00 Νάπολι
Σαβ 07/12/19 Λάτσιο 21:45 Γιουβέντους
Κυρ 08/12/19 Λέτσε 13:30 Τζένοα
Κυρ 08/12/19 Σασουόλο 16:00 Κάλιαρι
Κυρ 08/12/19 Σπαλ 16:00 Μπρέσια
Κυρ 08/12/19 Τορίνο 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 08/12/19 Σαμπντόρια 19:00 Πάρμα
Κυρ 08/12/19 Μπολόνια 21:45 Μίλαν

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 14/12/19 Μπρέσια 16:00 Λέτσε
Σαβ 14/12/19 Νάπολι 19:00 Πάρμα
Σαβ 14/12/19 Τζένοα 21:45 Σαμπντόρια
Κυρ 15/12/19 Βερόνα 13:30 Τορίνο
Κυρ 15/12/19 Μπολόνια 16:00 Αταλάντα
Κυρ 15/12/19 Γιουβέντους 16:00 Ουντινέζε
Κυρ 15/12/19 Μίλαν 16:00 Σασουόλο
Κυρ 15/12/19 Ρόμα 19:00 Σπαλ
Κυρ 15/12/19 Φιορεντίνα 21:45 Ιντερ
Δευ 16/12/19 Κάλιαρι 21:45 Λάτσιο

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τετ 18/12/19 Σαμπντόρια 19:55 Γιουβέντους
Παρ 20/12/19 Φιορεντίνα 21:45 Ρόμα
Σαβ 21/12/19 Ουντινέζε 16:00 Κάλιαρι
Σαβ 21/12/19 Ιντερ 19:00 Τζένοα
Σαβ 21/12/19 Τορίνο 21:45 Σπαλ
Κυρ 22/12/19 Αταλάντα 13:30 Μίλαν
Κυρ 22/12/19 Λέτσε 16:00 Μπολόνια
Κυρ 22/12/19 Πάρμα 16:00 Μπρέσια
Κυρ 22/12/19 Σασουόλο 21:45 Νάπολι
Τετ 08/01/20 Λάτσιο 21:45 Βερόνα

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 05/01/20 Αταλάντα 16:00 Πάρμα
Κυρ 05/01/20 Μπολόνια 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 05/01/20 Μπρέσια 16:00 Λάτσιο
Κυρ 05/01/20 Τζένοα 16:00 Σασουόλο
Κυρ 05/01/20 Γιουβέντους 16:00 Κάλιαρι
Κυρ 05/01/20 Λέτσε 16:00 Ουντινέζε
Κυρ 05/01/20 Μίλαν 16:00 Σαμπντόρια
Κυρ 05/01/20 Νάπολι 16:00 Ιντερ
Κυρ 05/01/20 Ρόμα 16:00 Τορίνο
Κυρ 05/01/20 Σπαλ 16:00 Βερόνα

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 12/01/20 Κάλιαρι 16:00 Μίλαν
Κυρ 12/01/20 Φιορεντίνα 16:00 Σπαλ
Κυρ 12/01/20 Βερόνα 16:00 Τζένοα
Κυρ 12/01/20 Ιντερ 16:00 Αταλάντα
Κυρ 12/01/20 Λάτσιο 16:00 Νάπολι
Κυρ 12/01/20 Πάρμα 16:00 Λέτσε
Κυρ 12/01/20 Ρόμα 16:00 Γιουβέντους
Κυρ 12/01/20 Σαμπντόρια 16:00 Μπρέσια
Κυρ 12/01/20 Τορίνο 16:00 Μπολόνια
Κυρ 12/01/20 Ουντινέζε 16:00 Σασουόλο

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 19/01/20 Μπρέσια 16:00 Κάλιαρι
Κυρ 19/01/20 Νάπολι 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 19/01/20 Μπολόνια 16:00 Βερόνα
Κυρ 19/01/20 Λέτσε 16:00 Ιντερ
Κυρ 19/01/20 Γιουβέντους 16:00 Πάρμα
Κυρ 19/01/20 Τζένοα 16:00 Ρόμα
Κυρ 19/01/20 Λάτσιο 16:00 Σαμπντόρια
Κυρ 19/01/20 Αταλάντα 16:00 Σπαλ
Κυρ 19/01/20 Σασουόλο 16:00 Τορίνο
Κυρ 19/01/20 Μίλαν 16:00 Ουντινέζε

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 26/01/20 Τορίνο 16:00 Αταλάντα
Κυρ 26/01/20 Σπαλ 16:00 Μπολόνια
Κυρ 26/01/20 Ιντερ 16:00 Κάλιαρι
Κυρ 26/01/20 Φιορεντίνα 16:00 Τζένοα
Κυρ 26/01/20 Νάπολι 16:00 Γιουβέντους
Κυρ 26/01/20 Ρόμα 16:00 Λάτσιο
Κυρ 26/01/20 Βερόνα 16:00 Λέτσε
Κυρ 26/01/20 Μπρέσια 16:00 Μίλαν
Κυρ 26/01/20 Σαμπντόρια 16:00 Σασουόλο
Κυρ 26/01/20 Πάρμα 16:00 Ουντινέζε

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 02/02/20 Μπολόνια 16:00 Μπρέσια
Κυρ 02/02/20 Γιουβέντους 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 02/02/20 Αταλάντα 16:00 Τζένοα
Κυρ 02/02/20 Μίλαν 16:00 Βερόνα
Κυρ 02/02/20 Ουντινέζε 16:00 Ιντερ
Κυρ 02/02/20 Σαμπντόρια 16:00 Νάπολι
Κυρ 02/02/20 Κάλιαρι 16:00 Πάρμα
Κυρ 02/02/20 Σασουόλο 16:00 Ρόμα
Κυρ 02/02/20 Λάτσιο 16:00 Σπαλ
Κυρ 02/02/20 Λέτσε 16:00 Τορίνο

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 09/02/20 Φιορεντίνα 16:00 Αταλάντα
Κυρ 09/02/20 Ρόμα 16:00 Μπολόνια
Κυρ 09/02/20 Τζένοα 16:00 Κάλιαρι
Κυρ 09/02/20 Βερόνα 16:00 Γιουβέντους
Κυρ 09/02/20 Πάρμα 16:00 Λάτσιο
Κυρ 09/02/20 Νάπολι 16:00 Λέτσε
Κυρ 09/02/20 Ιντερ 16:00 Μίλαν
Κυρ 09/02/20 Τορίνο 16:00 Σαμπντόρια
Κυρ 09/02/20 Σπαλ 16:00 Σασουόλο
Κυρ 09/02/20 Μπρέσια 16:00 Ουντινέζε

24 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 16/02/20 Γιουβέντους 16:00 Μπρέσια
Κυρ 16/02/20 Σαμπντόρια 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 16/02/20 Μπολόνια 16:00 Τζένοα
Κυρ 16/02/20 Ουντινέζε 16:00 Βερόνα
Κυρ 16/02/20 Λάτσιο 16:00 Ιντερ
Κυρ 16/02/20 Κάλιαρι 16:00 Νάπολι
Κυρ 16/02/20 Σασουόλο 16:00 Πάρμα
Κυρ 16/02/20 Αταλάντα 16:00 Ρόμα
Κυρ 16/02/20 Λέτσε 16:00 Σπαλ
Κυρ 16/02/20 Μίλαν 16:00 Τορίνο

25 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 23/02/20 Βερόνα 16:00 Κάλιαρι
Κυρ 23/02/20 Σπαλ 16:00 Γιουβέντους
Κυρ 23/02/20 Τζένοα 16:00 Λάτσιο
Κυρ 23/02/20 Ρόμα 16:00 Λέτσε
Κυρ 23/02/20 Φιορεντίνα 16:00 Μίλαν
Κυρ 23/02/20 Μπρέσια 16:00 Νάπολι
Κυρ 23/02/20 Τορίνο 16:00 Πάρμα
Κυρ 23/02/20 Ιντερ 16:00 Σαμπντόρια
Κυρ 23/02/20 Αταλάντα 16:00 Σασουόλο
Κυρ 23/02/20 Μπολόνια 16:00 Ουντινέζε

26 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 01/03/20 Λέτσε 16:00 Αταλάντα
Κυρ 01/03/20 Λάτσιο 16:00 Μπολόνια
Κυρ 01/03/20 Σασουόλο 16:00 Μπρέσια
Κυρ 01/03/20 Ουντινέζε 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 01/03/20 Μίλαν 16:00 Τζένοα
Κυρ 01/03/20 Σαμπντόρια 16:00 Βερόνα
Κυρ 01/03/20 Γιουβέντους 16:00 Ιντερ
Κυρ 01/03/20 Κάλιαρι 16:00 Ρόμα
Κυρ 01/03/20 Πάρμα 16:00 Σπαλ
Κυρ 01/03/20 Νάπολι 16:00 Τορίνο

27 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 08/03/20 Φιορεντίνα 16:00 Μπρέσια
Κυρ 08/03/20 Σπαλ 16:00 Κάλιαρι
Κυρ 08/03/20 Μπολόνια 16:00 Γιουβέντους
Κυρ 08/03/20 Αταλάντα 16:00 Λάτσιο
Κυρ 08/03/20 Λέτσε 16:00 Μίλαν
Κυρ 08/03/20 Βερόνα 16:00 Νάπολι
Κυρ 08/03/20 Τζένοα 16:00 Πάρμα
Κυρ 08/03/20 Ρόμα 16:00 Σαμπντόρια
Κυρ 08/03/20 Ιντερ 16:00 Σασουόλο
Κυρ 08/03/20 Τορίνο 16:00 Ουντινέζε

28 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 15/03/20 Ουντινέζε 16:00 Αταλάντα
Κυρ 15/03/20 Σαμπντόρια 16:00 Μπολόνια
Κυρ 15/03/20 Λάτσιο 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 15/03/20 Μπρέσια 16:00 Τζένοα
Κυρ 15/03/20 Σασουόλο 16:00 Βερόνα
Κυρ 15/03/20 Πάρμα 16:00 Ιντερ
Κυρ 15/03/20 Γιουβέντους 16:00 Λέτσε
Κυρ 15/03/20 Μίλαν 16:00 Ρόμα
Κυρ 15/03/20 Νάπολι 16:00 Σπαλ
Κυρ 15/03/20 Κάλιαρι 16:00 Τορίνο

29 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 22/03/20 Ιντερ 16:00 Μπρέσια
Κυρ 22/03/20 Μπολόνια 16:00 Κάλιαρι
Κυρ 22/03/20 Τζένοα 16:00 Γιουβέντους
Κυρ 22/03/20 Τορίνο 16:00 Λάτσιο
Κυρ 22/03/20 Σπαλ 16:00 Μίλαν
Κυρ 22/03/20 Αταλάντα 16:00 Νάπολι
Κυρ 22/03/20 Βερόνα 16:00 Πάρμα
Κυρ 22/03/20 Λέτσε 16:00 Σαμπντόρια
Κυρ 22/03/20 Φιορεντίνα 16:00 Σασουόλο
Κυρ 22/03/20 Ρόμα 16:00 Ουντινέζε

30 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 05/04/20 Κάλιαρι 16:00 Αταλάντα
Κυρ 05/04/20 Ιντερ 16:00 Μπολόνια
Κυρ 05/04/20 Πάρμα 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 05/04/20 Ουντινέζε 16:00 Τζένοα
Κυρ 05/04/20 Μπρέσια 16:00 Βερόνα
Κυρ 05/04/20 Σασουόλο 16:00 Λέτσε
Κυρ 05/04/20 Λάτσιο 16:00 Μίλαν
Κυρ 05/04/20 Νάπολι 16:00 Ρόμα
Κυρ 05/04/20 Σαμπντόρια 16:00 Σπαλ
Κυρ 05/04/20 Γιουβέντους 16:00 Τορίνο

31 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 11/04/20 Τορίνο 16:00 Μπρέσια
Σαβ 11/04/20 Φιορεντίνα 16:00 Κάλιαρι
Σαβ 11/04/20 Βερόνα 16:00 Ιντερ
Σαβ 11/04/20 Μίλαν 16:00 Γιουβέντους
Σαβ 11/04/20 Λέτσε 16:00 Λάτσιο
Σαβ 11/04/20 Τζένοα 16:00 Νάπολι
Σαβ 11/04/20 Ρόμα 16:00 Πάρμα
Σαβ 11/04/20 Αταλάντα 16:00 Σαμπντόρια
Σαβ 11/04/20 Μπολόνια 16:00 Σασουόλο
Σαβ 11/04/20 Σπαλ 16:00 Ουντινέζε

32 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 19/04/20 Γιουβέντους 16:00 Αταλάντα
Κυρ 19/04/20 Πάρμα 16:00 Μπολόνια
Κυρ 19/04/20 Φιορεντίνα 16:00 Βερόνα
Κυρ 19/04/20 Κάλιαρι 16:00 Λέτσε
Κυρ 19/04/20 Νάπολι 16:00 Μίλαν
Κυρ 19/04/20 Μπρέσια 16:00 Ρόμα
Κυρ 19/04/20 Ουντινέζε 16:00 Σαμπντόρια
Κυρ 19/04/20 Λάτσιο 16:00 Σασουόλο
Κυρ 19/04/20 Τζένοα 16:00 Σπαλ
Κυρ 19/04/20 Ιντερ 16:00 Τορίνο

33 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τετ 22/04/20 Αταλάντα 16:00 Μπρέσια
Τετ 22/04/20 Σαμπντόρια 16:00 Κάλιαρι
Τετ 22/04/20 Λέτσε 16:00 Φιορεντίνα
Τετ 22/04/20 Τορίνο 16:00 Τζένοα
Τετ 22/04/20 Ρόμα 16:00 Βερόνα
Τετ 22/04/20 Σπαλ 16:00 Ιντερ
Τετ 22/04/20 Σασουόλο 16:00 Γιουβέντους
Τετ 22/04/20 Ουντινέζε 16:00 Λάτσιο
Τετ 22/04/20 Μπολόνια 16:00 Νάπολι
Τετ 22/04/20 Μίλαν 16:00 Πάρμα

34 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 26/04/20 Βερόνα 16:00 Αταλάντα
Κυρ 26/04/20 Μίλαν 16:00 Μπολόνια
Κυρ 26/04/20 Ρόμα 16:00 Ιντερ
Κυρ 26/04/20 Γιουβέντους 16:00 Λάτσιο
Κυρ 26/04/20 Τζένοα 16:00 Λέτσε
Κυρ 26/04/20 Πάρμα 16:00 Σαμπντόρια
Κυρ 26/04/20 Κάλιαρι 16:00 Σασουόλο
Κυρ 26/04/20 Μπρέσια 16:00 Σπαλ
Κυρ 26/04/20 Φιορεντίνα 16:00 Τορίνο
Κυρ 26/04/20 Νάπολι 16:00 Ουντινέζε

35 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 03/05/20 Αταλάντα 16:00 Μπολόνια
Κυρ 03/05/20 Λέτσε 16:00 Μπρέσια
Κυρ 03/05/20 Λάτσιο 16:00 Κάλιαρι
Κυρ 03/05/20 Ιντερ 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 03/05/20 Σαμπντόρια 16:00 Τζένοα
Κυρ 03/05/20 Τορίνο 16:00 Βερόνα
Κυρ 03/05/20 Ουντινέζε 16:00 Γιουβέντους
Κυρ 03/05/20 Σασουόλο 16:00 Μίλαν
Κυρ 03/05/20 Πάρμα 16:00 Νάπολι
Κυρ 03/05/20 Σπαλ 16:00 Ρόμα

36 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 10/05/20 Μίλαν 16:00 Αταλάντα
Κυρ 10/05/20 Ρόμα 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 10/05/20 Τζένοα 16:00 Ιντερ
Κυρ 10/05/20 Βερόνα 16:00 Λάτσιο
Κυρ 10/05/20 Μπολόνια 16:00 Λέτσε
Κυρ 10/05/20 Μπρέσια 16:00 Πάρμα
Κυρ 10/05/20 Γιουβέντους 16:00 Σαμπντόρια
Κυρ 10/05/20 Νάπολι 16:00 Σασουόλο
Κυρ 10/05/20 Σπαλ 16:00 Τορίνο
Κυρ 10/05/20 Κάλιαρι 16:00 Ουντινέζε

37 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 17/05/20 Πάρμα 16:00 Αταλάντα
Κυρ 17/05/20 Φιορεντίνα 16:00 Μπολόνια
Κυρ 17/05/20 Λάτσιο 16:00 Μπρέσια
Κυρ 17/05/20 Σασουόλο 16:00 Τζένοα
Κυρ 17/05/20 Κάλιαρι 16:00 Γιουβέντους
Κυρ 17/05/20 Ουντινέζε 16:00 Λέτσε
Κυρ 17/05/20 Σαμπντόρια 16:00 Μίλαν
Κυρ 17/05/20 Ιντερ 16:00 Νάπολι
Κυρ 17/05/20 Τορίνο 16:00 Ρόμα
Κυρ 17/05/20 Βερόνα 16:00 Σπαλ

38 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 24/05/20 Μίλαν 16:00 Κάλιαρι
Κυρ 24/05/20 Σπαλ 16:00 Φιορεντίνα
Κυρ 24/05/20 Τζένοα 16:00 Βερόνα
Κυρ 24/05/20 Αταλάντα 16:00 Ιντερ
Κυρ 24/05/20 Νάπολι 16:00 Λάτσιο
Κυρ 24/05/20 Λέτσε 16:00 Πάρμα
Κυρ 24/05/20 Γιουβέντους 16:00 Ρόμα
Κυρ 24/05/20 Μπρέσια 16:00 Σαμπντόρια
Κυρ 24/05/20 Μπολόνια 16:00 Τορίνο
Κυρ 24/05/20 Σασουόλο 16:00 Ουντινέζε