GreeceΠρόγραμμα Σούπερ Λιγκ 1

6 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 05/10/19 Παναθηναϊκός 0 - 1 SKODA Ξάνθη
Σαβ 05/10/19 Λάρισα 0 - 0 ΑΕΚ
Κυρ 06/10/19 Volos NFC 2 - 3 Ατρόμητος
Κυρ 06/10/19 Αστέρας Τρίπολης 1 - 2 ΠΑΟΚ
Κυρ 06/10/19 ΟΦΗ 4 - 1 Πανιώνιος
Κυρ 06/10/19 Αρης 1 - 2 Ολυμπιακός
Δευ 07/10/19 Λαμία 0 - 0 Παναιτωλικός

7 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 19/10/19 Ολυμπιακός 19:30 ΟΦΗ
Σαβ 19/10/19 Παναιτωλικός 20:00 Λάρισα
Κυρ 20/10/19 SKODA Ξάνθη 17:00 Αρης
Κυρ 20/10/19 Πανιώνιος 17:15 Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 20/10/19 ΠΑΟΚ 18:00 Λαμία
Κυρ 20/10/19 ΑΕΚ 19:30 Volos NFC
Κυρ 20/10/19 Ατρόμητος 19:30 Παναθηναϊκός

8 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 26/10/19 ΟΦΗ 17:15 SKODA Ξάνθη
Σαβ 26/10/19 Volos NFC 19:30 ΠΑΟΚ
Κυρ 27/10/19 Παναθηναϊκός 15:00 Λάρισα
Κυρ 27/10/19 Ατρόμητος 17:00 Πανιώνιος
Κυρ 27/10/19 Αρης 17:15 Παναιτωλικός
Κυρ 27/10/19 Ολυμπιακός 19:30 ΑΕΚ
Δευ 28/10/19 Αστέρας Τρίπολης 19:30 Λαμία

9 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/11/19 Πανιώνιος 19:30 Αρης
Σαβ 02/11/19 SKODA Ξάνθη 20:00 Ολυμπιακός
Κυρ 03/11/19 Λάρισα 15:00 ΟΦΗ
Κυρ 03/11/19 Παναιτωλικός 17:00 Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 03/11/19 ΑΕΚ 19:30 Ατρόμητος
Κυρ 03/11/19 ΠΑΟΚ 20:00 Παναθηναϊκός
Δευ 04/11/19 Λαμία 20:00 Volos NFC

10 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 09/11/19 Volos NFC 17:15 Παναιτωλικός
Σαβ 09/11/19 ΟΦΗ 19:30 ΠΑΟΚ
Κυρ 10/11/19 Αρης 15:00 Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 10/11/19 SKODA Ξάνθη 17:00 Πανιώνιος
Κυρ 10/11/19 Ολυμπιακός 17:15 Ατρόμητος
Κυρ 10/11/19 Παναθηναϊκός 19:30 ΑΕΚ
Δευ 11/11/19 Λάρισα 19:30 Λαμία

11 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 23/11/19 Πανιώνιος 19:30 Ολυμπιακός
Σαβ 23/11/19 Λαμία 20:00 SKODA Ξάνθη
Κυρ 24/11/19 Ατρόμητος 17:00 ΟΦΗ
Κυρ 24/11/19 Αστέρας Τρίπολης 17:15 Volos NFC
Κυρ 24/11/19 ΠΑΟΚ 18:00 Λάρισα
Κυρ 24/11/19 ΑΕΚ 19:30 Αρης
Κυρ 24/11/19 Παναιτωλικός 19:30 Παναθηναϊκός

12 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 30/11/19 Πανιώνιος 17:15 Παναιτωλικός
Σαβ 30/11/19 ΟΦΗ 19:30 ΑΕΚ
Κυρ 01/12/19 Παναθηναϊκός 15:00 Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 01/12/19 SKODA Ξάνθη 17:00 Ατρόμητος
Κυρ 01/12/19 Λάρισα 17:15 Volos NFC
Κυρ 01/12/19 Αρης 17:15 Λαμία
Κυρ 01/12/19 Ολυμπιακός 19:30 ΠΑΟΚ

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 07/12/19 ΠΑΟΚ 18:00 SKODA Ξάνθη
Σαβ 07/12/19 ΑΕΚ 19:30 Πανιώνιος
Σαβ 07/12/19 Παναιτωλικός 20:00 Ολυμπιακός
Κυρ 08/12/19 Λαμία 17:00 ΟΦΗ
Κυρ 08/12/19 Αστέρας Τρίπολης 17:15 Λάρισα
Κυρ 08/12/19 Ατρόμητος 19:30 Αρης
Κυρ 08/12/19 Volos NFC 19:30 Παναθηναϊκός

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 14/12/19 ΟΦΗ 17:15 Αρης
Σαβ 14/12/19 Παναθηναϊκός 19:30 Λαμία
Σαβ 14/12/19 SKODA Ξάνθη 20:00 ΑΕΚ
Κυρ 15/12/19 Λάρισα 15:00 Ατρόμητος
Κυρ 15/12/19 Volos NFC 17:15 Πανιώνιος
Κυρ 15/12/19 Αστέρας Τρίπολης 19:30 Ολυμπιακός
Κυρ 15/12/19 Παναιτωλικός 19:30 ΠΑΟΚ

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Πεμ 19/12/19 ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης
Πεμ 19/12/19 SKODA Ξάνθη - Παναιτωλικός
Πεμ 19/12/19 Αρης - Volos NFC
Πεμ 19/12/19 Ατρόμητος - Λαμία
Πεμ 19/12/19 Ολυμπιακός - Λάρισα
Πεμ 19/12/19 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός
Πεμ 19/12/19 Πανιώνιος - ΠΑΟΚ

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 23/12/19 Λάρισα - Πανιώνιος
Δευ 23/12/19 Αστέρας Τρίπολης - SKODA Ξάνθη
Δευ 23/12/19 Volos NFC - Ολυμπιακός
Δευ 23/12/19 Παναθηναϊκός - Αρης
Δευ 23/12/19 Παναιτωλικός - ΟΦΗ
Δευ 23/12/19 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος
Δευ 23/12/19 Λαμία - ΑΕΚ

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 06/01/20 ΑΕΚ - Παναιτωλικός
Δευ 06/01/20 SKODA Ξάνθη - Λάρισα
Δευ 06/01/20 Αρης - ΠΑΟΚ
Δευ 06/01/20 Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης
Δευ 06/01/20 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Δευ 06/01/20 ΟΦΗ - Volos NFC
Δευ 06/01/20 Πανιώνιος - Λαμία

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 13/01/20 Λάρισα - Αρης
Δευ 13/01/20 Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ
Δευ 13/01/20 Volos NFC - SKODA Ξάνθη
Δευ 13/01/20 Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
Δευ 13/01/20 Παναιτωλικός - Ατρόμητος
Δευ 13/01/20 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Δευ 13/01/20 Λαμία - Ολυμπιακός

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 19/01/20 ΑΕΚ - Λάρισα
Κυρ 19/01/20 SKODA Ξάνθη - Παναθηναϊκός
Κυρ 19/01/20 Ατρόμητος - Volos NFC
Κυρ 19/01/20 Ολυμπιακός - Αρης
Κυρ 19/01/20 Παναιτωλικός - Λαμία
Κυρ 19/01/20 Πανιώνιος - ΟΦΗ
Κυρ 19/01/20 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Πεμ 23/01/20 Λάρισα - Παναιτωλικός
Πεμ 23/01/20 Αρης - SKODA Ξάνθη
Πεμ 23/01/20 Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος
Πεμ 23/01/20 Volos NFC - ΑΕΚ
Πεμ 23/01/20 ΟΦΗ - Ολυμπιακός
Πεμ 23/01/20 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος
Πεμ 23/01/20 Λαμία - ΠΑΟΚ

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 27/01/20 ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Δευ 27/01/20 Λάρισα - Παναθηναϊκός
Δευ 27/01/20 SKODA Ξάνθη - ΟΦΗ
Δευ 27/01/20 Παναιτωλικός - Αρης
Δευ 27/01/20 Πανιώνιος - Ατρόμητος
Δευ 27/01/20 ΠΑΟΚ - Volos NFC
Δευ 27/01/20 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 03/02/20 Αρης - Πανιώνιος
Δευ 03/02/20 Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
Δευ 03/02/20 Ατρόμητος - ΑΕΚ
Δευ 03/02/20 Volos NFC - Λαμία
Δευ 03/02/20 Ολυμπιακός - SKODA Ξάνθη
Δευ 03/02/20 ΟΦΗ - Λάρισα
Δευ 03/02/20 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 10/02/20 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
Δευ 10/02/20 Αστέρας Τρίπολης - Αρης
Δευ 10/02/20 Ατρόμητος - Ολυμπιακός
Δευ 10/02/20 Παναιτωλικός - Volos NFC
Δευ 10/02/20 Πανιώνιος - SKODA Ξάνθη
Δευ 10/02/20 ΠΑΟΚ - ΟΦΗ
Δευ 10/02/20 Λαμία - Λάρισα

24 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 17/02/20 Λάρισα - ΠΑΟΚ
Δευ 17/02/20 SKODA Ξάνθη - Λαμία
Δευ 17/02/20 Αρης - ΑΕΚ
Δευ 17/02/20 Volos NFC - Αστέρας Τρίπολης
Δευ 17/02/20 Ολυμπιακός - Πανιώνιος
Δευ 17/02/20 ΟΦΗ - Ατρόμητος
Δευ 17/02/20 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός

25 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 24/02/20 ΑΕΚ - ΟΦΗ
Δευ 24/02/20 Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός
Δευ 24/02/20 Ατρόμητος - SKODA Ξάνθη
Δευ 24/02/20 Volos NFC - Λάρισα
Δευ 24/02/20 Παναιτωλικός - Πανιώνιος
Δευ 24/02/20 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός
Δευ 24/02/20 Λαμία - Αρης

26 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 01/03/20 Λάρισα - Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 01/03/20 SKODA Ξάνθη - ΠΑΟΚ
Κυρ 01/03/20 Αρης - Ατρόμητος
Κυρ 01/03/20 Ολυμπιακός - Παναιτωλικός
Κυρ 01/03/20 ΟΦΗ - Λαμία
Κυρ 01/03/20 Παναθηναϊκός - Volos NFC
Κυρ 01/03/20 Πανιώνιος - ΑΕΚ