GreeceΠρόγραμμα Σούπερ Λιγκ 1

12 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 30/11/19 Λάρισα 2 - 1 Volos NFC
Σαβ 30/11/19 Πανιώνιος 3 - 0 Παναιτωλικός
Σαβ 30/11/19 ΟΦΗ 1 - 0 ΑΕΚ
Κυρ 01/12/19 Παναθηναϊκός 1 - 0 Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 01/12/19 SKODA Ξάνθη 1 - 0 Ατρόμητος
Κυρ 01/12/19 Αρης 1 - 1 Λαμία
Κυρ 01/12/19 Ολυμπιακός 1 - 1 ΠΑΟΚ

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 07/12/19 ΠΑΟΚ 18:00 SKODA Ξάνθη
Σαβ 07/12/19 ΑΕΚ 19:30 Πανιώνιος
Σαβ 07/12/19 Παναιτωλικός 20:00 Ολυμπιακός
Κυρ 08/12/19 Λαμία 15:00 ΟΦΗ
Κυρ 08/12/19 Αστέρας Τρίπολης 17:15 Λάρισα
Κυρ 08/12/19 Ατρόμητος 19:30 Αρης
Κυρ 08/12/19 Volos NFC 19:30 Παναθηναϊκός

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 14/12/19 ΟΦΗ 17:15 Αρης
Σαβ 14/12/19 Παναθηναϊκός 19:30 Λαμία
Σαβ 14/12/19 SKODA Ξάνθη 20:00 ΑΕΚ
Κυρ 15/12/19 Λάρισα 15:00 Ατρόμητος
Κυρ 15/12/19 Volos NFC 17:15 Πανιώνιος
Κυρ 15/12/19 Αστέρας Τρίπολης 19:30 Ολυμπιακός
Κυρ 15/12/19 Παναιτωλικός 19:30 ΠΑΟΚ

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τετ 18/12/19 SKODA Ξάνθη 17:00 Παναιτωλικός
Τετ 18/12/19 Ολυμπιακός 17:15 Λάρισα
Τετ 18/12/19 ΟΦΗ 17:15 Παναθηναϊκός
Τετ 18/12/19 ΑΕΚ 19:30 Αστέρας Τρίπολης
Τετ 18/12/19 Ατρόμητος 19:30 Λαμία
Πεμ 19/12/19 Αρης 17:15 Volos NFC
Πεμ 19/12/19 Πανιώνιος 19:30 ΠΑΟΚ

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 21/12/19 Αστέρας Τρίπολης 19:30 SKODA Ξάνθη
Σαβ 21/12/19 Λαμία 19:30 ΑΕΚ
Κυρ 22/12/19 Λάρισα 15:00 Πανιώνιος
Κυρ 22/12/19 Παναιτωλικός 17:00 ΟΦΗ
Κυρ 22/12/19 Volos NFC 17:15 Ολυμπιακός
Κυρ 22/12/19 Παναθηναϊκός 19:30 Αρης
Δευ 23/12/19 ΠΑΟΚ 18:00 Ατρόμητος

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 06/01/20 ΑΕΚ - Παναιτωλικός
Δευ 06/01/20 SKODA Ξάνθη - Λάρισα
Δευ 06/01/20 Αρης - ΠΑΟΚ
Δευ 06/01/20 Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης
Δευ 06/01/20 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Δευ 06/01/20 ΟΦΗ - Volos NFC
Δευ 06/01/20 Πανιώνιος - Λαμία

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 13/01/20 Λάρισα - Αρης
Δευ 13/01/20 Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ
Δευ 13/01/20 Volos NFC - SKODA Ξάνθη
Δευ 13/01/20 Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
Δευ 13/01/20 Παναιτωλικός - Ατρόμητος
Δευ 13/01/20 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Δευ 13/01/20 Λαμία - Ολυμπιακός

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 19/01/20 ΑΕΚ - Λάρισα
Κυρ 19/01/20 SKODA Ξάνθη - Παναθηναϊκός
Κυρ 19/01/20 Ατρόμητος - Volos NFC
Κυρ 19/01/20 Ολυμπιακός - Αρης
Κυρ 19/01/20 Παναιτωλικός - Λαμία
Κυρ 19/01/20 Πανιώνιος - ΟΦΗ
Κυρ 19/01/20 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Πεμ 23/01/20 Λάρισα - Παναιτωλικός
Πεμ 23/01/20 Αρης - SKODA Ξάνθη
Πεμ 23/01/20 Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος
Πεμ 23/01/20 Volos NFC - ΑΕΚ
Πεμ 23/01/20 ΟΦΗ - Ολυμπιακός
Πεμ 23/01/20 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος
Πεμ 23/01/20 Λαμία - ΠΑΟΚ

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 27/01/20 ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Δευ 27/01/20 Λάρισα - Παναθηναϊκός
Δευ 27/01/20 SKODA Ξάνθη - ΟΦΗ
Δευ 27/01/20 Παναιτωλικός - Αρης
Δευ 27/01/20 Πανιώνιος - Ατρόμητος
Δευ 27/01/20 ΠΑΟΚ - Volos NFC
Δευ 27/01/20 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 03/02/20 Αρης - Πανιώνιος
Δευ 03/02/20 Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
Δευ 03/02/20 Ατρόμητος - ΑΕΚ
Δευ 03/02/20 Volos NFC - Λαμία
Δευ 03/02/20 Ολυμπιακός - SKODA Ξάνθη
Δευ 03/02/20 ΟΦΗ - Λάρισα
Δευ 03/02/20 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 10/02/20 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
Δευ 10/02/20 Αστέρας Τρίπολης - Αρης
Δευ 10/02/20 Ατρόμητος - Ολυμπιακός
Δευ 10/02/20 Παναιτωλικός - Volos NFC
Δευ 10/02/20 Πανιώνιος - SKODA Ξάνθη
Δευ 10/02/20 ΠΑΟΚ - ΟΦΗ
Δευ 10/02/20 Λαμία - Λάρισα

24 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 17/02/20 Λάρισα - ΠΑΟΚ
Δευ 17/02/20 SKODA Ξάνθη - Λαμία
Δευ 17/02/20 Αρης - ΑΕΚ
Δευ 17/02/20 Volos NFC - Αστέρας Τρίπολης
Δευ 17/02/20 Ολυμπιακός - Πανιώνιος
Δευ 17/02/20 ΟΦΗ - Ατρόμητος
Δευ 17/02/20 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός

25 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Δευ 24/02/20 ΑΕΚ - ΟΦΗ
Δευ 24/02/20 Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός
Δευ 24/02/20 Ατρόμητος - SKODA Ξάνθη
Δευ 24/02/20 Volos NFC - Λάρισα
Δευ 24/02/20 Παναιτωλικός - Πανιώνιος
Δευ 24/02/20 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός
Δευ 24/02/20 Λαμία - Αρης

26 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 01/03/20 Λάρισα - Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 01/03/20 SKODA Ξάνθη - ΠΑΟΚ
Κυρ 01/03/20 Αρης - Ατρόμητος
Κυρ 01/03/20 Ολυμπιακός - Παναιτωλικός
Κυρ 01/03/20 ΟΦΗ - Λαμία
Κυρ 01/03/20 Παναθηναϊκός - Volos NFC
Κυρ 01/03/20 Πανιώνιος - ΑΕΚ