GermanyΠρόγραμμα Μπούντεσλιγκα

11 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 08/11/19 Κολωνία 1 - 2 Χόφενχαϊμ
Σαβ 09/11/19 Χέρτα 2 - 4 RB Leipzig
Σαβ 09/11/19 Μάινς 2 - 3 Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 09/11/19 Σάλκε 3 - 3 Φορτούνα Ντίσε…
Σαβ 09/11/19 Πάντερμπορν 0 - 1 Αουγκσμπουργκ
Σαβ 09/11/19 Μπάγερν Μονάχου 4 - 0 Ντόρτμουντ
Κυρ 10/11/19 Γκλάντμπαχ 3 - 1 Βέρντερ Βρέμης
Κυρ 10/11/19 Βόλφσμπουργκ 0 - 2 Λεβερκούζεν
Κυρ 10/11/19 Φράιμπουργκ 1 - 0 Αϊντραχτ Φρανκ…

12 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 22/11/19 Ντόρτμουντ 21:30 Πάντερμπορν
Σαβ 23/11/19 Λεβερκούζεν 16:30 Φράιμπουργκ
Σαβ 23/11/19 Αϊντραχτ Φρανκ… 16:30 Βόλφσμπουργκ
Σαβ 23/11/19 Βέρντερ Βρέμης 16:30 Σάλκε
Σαβ 23/11/19 Φορτούνα Ντίσε… 16:30 Μπάγερν Μονάχου
Σαβ 23/11/19 Ουνιόν Βερολίνου 16:30 Γκλάντμπαχ
Σαβ 23/11/19 RB Leipzig 19:30 Κολωνία
Κυρ 24/11/19 Αουγκσμπουργκ 16:30 Χέρτα
Κυρ 24/11/19 Χόφενχαϊμ 19:00 Μάινς

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 29/11/19 Σάλκε 21:30 Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 30/11/19 Χόφενχαϊμ 16:30 Φορτούνα Ντίσε…
Σαβ 30/11/19 Χέρτα 16:30 Ντόρτμουντ
Σαβ 30/11/19 Κολωνία 16:30 Αουγκσμπουργκ
Σαβ 30/11/19 Πάντερμπορν 16:30 RB Leipzig
Σαβ 30/11/19 Μπάγερν Μονάχου 19:30 Λεβερκούζεν
Κυρ 01/12/19 Γκλάντμπαχ 16:30 Φράιμπουργκ
Κυρ 01/12/19 Βόλφσμπουργκ 19:00 Βέρντερ Βρέμης
Δευ 02/12/19 Μάινς 21:30 Αϊντραχτ Φρανκ…

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 06/12/19 Αϊντραχτ Φρανκ… 21:30 Χέρτα
Σαβ 07/12/19 Ντόρτμουντ 16:30 Φορτούνα Ντίσε…
Σαβ 07/12/19 RB Leipzig 16:30 Χόφενχαϊμ
Σαβ 07/12/19 Γκλάντμπαχ 16:30 Μπάγερν Μονάχου
Σαβ 07/12/19 Φράιμπουργκ 16:30 Βόλφσμπουργκ
Σαβ 07/12/19 Αουγκσμπουργκ 16:30 Μάινς
Σαβ 07/12/19 Λεβερκούζεν 19:30 Σάλκε
Κυρ 08/12/19 Ουνιόν Βερολίνου 16:30 Κολωνία
Κυρ 08/12/19 Βέρντερ Βρέμης 19:00 Πάντερμπορν

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 13/12/19 Χόφενχαϊμ 21:30 Αουγκσμπουργκ
Σαβ 14/12/19 Μπάγερν Μονάχου 16:30 Βέρντερ Βρέμης
Σαβ 14/12/19 Χέρτα 16:30 Φράιμπουργκ
Σαβ 14/12/19 Μάινς 16:30 Ντόρτμουντ
Σαβ 14/12/19 Κολωνία 16:30 Λεβερκούζεν
Σαβ 14/12/19 Πάντερμπορν 16:30 Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 14/12/19 Φορτούνα Ντίσε… 19:30 RB Leipzig
Κυρ 15/12/19 Βόλφσμπουργκ 16:30 Γκλάντμπαχ
Κυρ 15/12/19 Σάλκε 19:00 Αϊντραχτ Φρανκ…

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τρι 17/12/19 Βέρντερ Βρέμης 19:30 Μάινς
Τρι 17/12/19 Ντόρτμουντ 21:30 RB Leipzig
Τρι 17/12/19 Αουγκσμπουργκ 21:30 Φορτούνα Ντίσε…
Τρι 17/12/19 Ουνιόν Βερολίνου 21:30 Χόφενχαϊμ
Τετ 18/12/19 Λεβερκούζεν 19:30 Χέρτα
Τετ 18/12/19 Γκλάντμπαχ 21:30 Πάντερμπορν
Τετ 18/12/19 Βόλφσμπουργκ 21:30 Σάλκε
Τετ 18/12/19 Αϊντραχτ Φρανκ… 21:30 Κολωνία
Τετ 18/12/19 Φράιμπουργκ 21:30 Μπάγερν Μονάχου

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 20/12/19 Χόφενχαϊμ 21:30 Ντόρτμουντ
Σαβ 21/12/19 Μπάγερν Μονάχου 16:30 Βόλφσμπουργκ
Σαβ 21/12/19 RB Leipzig 16:30 Αουγκσμπουργκ
Σαβ 21/12/19 Μάινς 16:30 Λεβερκούζεν
Σαβ 21/12/19 Σάλκε 16:30 Φράιμπουργκ
Σαβ 21/12/19 Κολωνία 16:30 Βέρντερ Βρέμης
Σαβ 21/12/19 Χέρτα 19:30 Γκλάντμπαχ
Κυρ 22/12/19 Φορτούνα Ντίσε… 16:30 Ουνιόν Βερολίνου
Κυρ 22/12/19 Πάντερμπορν 19:00 Αϊντραχτ Φρανκ…

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 17/01/20 Σάλκε 21:30 Γκλάντμπαχ
Σαβ 18/01/20 Χόφενχαϊμ 16:30 Αϊντραχτ Φρανκ…
Σαβ 18/01/20 Φορτούνα Ντίσε… 16:30 Βέρντερ Βρέμης
Σαβ 18/01/20 Μάινς 16:30 Φράιμπουργκ
Σαβ 18/01/20 Αουγκσμπουργκ 16:30 Ντόρτμουντ
Σαβ 18/01/20 Κολωνία 16:30 Βόλφσμπουργκ
Σαβ 18/01/20 RB Leipzig 19:30 Ουνιόν Βερολίνου
Κυρ 19/01/20 Χέρτα 16:30 Μπάγερν Μονάχου
Κυρ 19/01/20 Πάντερμπορν 19:00 Λεβερκούζεν

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 24/01/20 Ντόρτμουντ 21:30 Κολωνία
Σαβ 25/01/20 Γκλάντμπαχ 16:30 Μάινς
Σαβ 25/01/20 Βόλφσμπουργκ 16:30 Χέρτα
Σαβ 25/01/20 Αϊντραχτ Φρανκ… 16:30 RB Leipzig
Σαβ 25/01/20 Φράιμπουργκ 16:30 Πάντερμπορν
Σαβ 25/01/20 Ουνιόν Βερολίνου 16:30 Αουγκσμπουργκ
Σαβ 25/01/20 Μπάγερν Μονάχου 19:30 Σάλκε
Κυρ 26/01/20 Βέρντερ Βρέμης 16:30 Χόφενχαϊμ
Κυρ 26/01/20 Λεβερκούζεν 19:00 Φορτούνα Ντίσε…

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 31/01/20 Χέρτα 21:30 Σάλκε
Σαβ 01/02/20 Ντόρτμουντ 16:30 Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 01/02/20 Χόφενχαϊμ 16:30 Λεβερκούζεν
Σαβ 01/02/20 Φορτούνα Ντίσε… 16:30 Αϊντραχτ Φρανκ…
Σαβ 01/02/20 Μάινς 16:30 Μπάγερν Μονάχου
Σαβ 01/02/20 Αουγκσμπουργκ 16:30 Βέρντερ Βρέμης
Σαβ 01/02/20 RB Leipzig 19:30 Γκλάντμπαχ
Κυρ 02/02/20 Κολωνία 16:30 Φράιμπουργκ
Κυρ 02/02/20 Πάντερμπορν 19:00 Βόλφσμπουργκ

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 07/02/20 Αϊντραχτ Φρανκ… 21:30 Αουγκσμπουργκ
Σαβ 08/02/20 Βόλφσμπουργκ 16:30 Φορτούνα Ντίσε…
Σαβ 08/02/20 Βέρντερ Βρέμης 16:30 Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 08/02/20 Χέρτα 16:30 Μάινς
Σαβ 08/02/20 Φράιμπουργκ 16:30 Χόφενχαϊμ
Σαβ 08/02/20 Σάλκε 16:30 Πάντερμπορν
Σαβ 08/02/20 Λεβερκούζεν 19:30 Ντόρτμουντ
Κυρ 09/02/20 Γκλάντμπαχ 16:30 Κολωνία
Κυρ 09/02/20 Μπάγερν Μονάχου 19:00 RB Leipzig

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 15/02/20 Ντόρτμουντ - Αϊντραχτ Φρανκ…
Σαβ 15/02/20 RB Leipzig - Βέρντερ Βρέμης
Σαβ 15/02/20 Χόφενχαϊμ - Βόλφσμπουργκ
Σαβ 15/02/20 Φορτούνα Ντίσε… - Γκλάντμπαχ
Σαβ 15/02/20 Μάινς - Σάλκε
Σαβ 15/02/20 Αουγκσμπουργκ - Φράιμπουργκ
Σαβ 15/02/20 Κολωνία - Μπάγερν Μονάχου
Σαβ 15/02/20 Πάντερμπορν - Χέρτα
Σαβ 15/02/20 Ουνιόν Βερολίνου - Λεβερκούζεν

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 22/02/20 Μπάγερν Μονάχου - Πάντερμπορν
Σαβ 22/02/20 Λεβερκούζεν - Αουγκσμπουργκ
Σαβ 22/02/20 Γκλάντμπαχ - Χόφενχαϊμ
Σαβ 22/02/20 Βόλφσμπουργκ - Μάινς
Σαβ 22/02/20 Αϊντραχτ Φρανκ… - Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 22/02/20 Βέρντερ Βρέμης - Ντόρτμουντ
Σαβ 22/02/20 Χέρτα - Κολωνία
Σαβ 22/02/20 Φράιμπουργκ - Φορτούνα Ντίσε…
Σαβ 22/02/20 Σάλκε - RB Leipzig

24 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 29/02/20 Ντόρτμουντ - Φράιμπουργκ
Σαβ 29/02/20 RB Leipzig - Λεβερκούζεν
Σαβ 29/02/20 Βέρντερ Βρέμης - Αϊντραχτ Φρανκ…
Σαβ 29/02/20 Χόφενχαϊμ - Μπάγερν Μονάχου
Σαβ 29/02/20 Φορτούνα Ντίσε… - Χέρτα
Σαβ 29/02/20 Μάινς - Πάντερμπορν
Σαβ 29/02/20 Αουγκσμπουργκ - Γκλάντμπαχ
Σαβ 29/02/20 Κολωνία - Σάλκε
Σαβ 29/02/20 Ουνιόν Βερολίνου - Βόλφσμπουργκ

25 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 07/03/20 Μπάγερν Μονάχου - Αουγκσμπουργκ
Σαβ 07/03/20 Λεβερκούζεν - Αϊντραχτ Φρανκ…
Σαβ 07/03/20 Γκλάντμπαχ - Ντόρτμουντ
Σαβ 07/03/20 Βόλφσμπουργκ - RB Leipzig
Σαβ 07/03/20 Χέρτα - Βέρντερ Βρέμης
Σαβ 07/03/20 Μάινς - Φορτούνα Ντίσε…
Σαβ 07/03/20 Φράιμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 07/03/20 Σάλκε - Χόφενχαϊμ
Σαβ 07/03/20 Πάντερμπορν - Κολωνία

26 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 14/03/20 Ντόρτμουντ - Σάλκε
Σαβ 14/03/20 RB Leipzig - Φράιμπουργκ
Σαβ 14/03/20 Αϊντραχτ Φρανκ… - Γκλάντμπαχ
Σαβ 14/03/20 Βέρντερ Βρέμης - Λεβερκούζεν
Σαβ 14/03/20 Χόφενχαϊμ - Χέρτα
Σαβ 14/03/20 Φορτούνα Ντίσε… - Πάντερμπορν
Σαβ 14/03/20 Αουγκσμπουργκ - Βόλφσμπουργκ
Σαβ 14/03/20 Κολωνία - Μάινς
Σαβ 14/03/20 Ουνιόν Βερολίνου - Μπάγερν Μονάχου

27 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 21/03/20 Μπάγερν Μονάχου - Αϊντραχτ Φρανκ…
Σαβ 21/03/20 Γκλάντμπαχ - Λεβερκούζεν
Σαβ 21/03/20 Βόλφσμπουργκ - Ντόρτμουντ
Σαβ 21/03/20 Χέρτα - Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 21/03/20 Μάινς - RB Leipzig
Σαβ 21/03/20 Φράιμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης
Σαβ 21/03/20 Σάλκε - Αουγκσμπουργκ
Σαβ 21/03/20 Κολωνία - Φορτούνα Ντίσε…
Σαβ 21/03/20 Πάντερμπορν - Χόφενχαϊμ

28 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 04/04/20 Ντόρτμουντ - Μπάγερν Μονάχου
Σαβ 04/04/20 RB Leipzig - Χέρτα
Σαβ 04/04/20 Λεβερκούζεν - Βόλφσμπουργκ
Σαβ 04/04/20 Αϊντραχτ Φρανκ… - Φράιμπουργκ
Σαβ 04/04/20 Βέρντερ Βρέμης - Γκλάντμπαχ
Σαβ 04/04/20 Χόφενχαϊμ - Κολωνία
Σαβ 04/04/20 Φορτούνα Ντίσε… - Σάλκε
Σαβ 04/04/20 Αουγκσμπουργκ - Πάντερμπορν
Σαβ 04/04/20 Ουνιόν Βερολίνου - Μάινς

29 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 11/04/20 Μπάγερν Μονάχου - Φορτούνα Ντίσε…
Σαβ 11/04/20 Γκλάντμπαχ - Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 11/04/20 Βόλφσμπουργκ - Αϊντραχτ Φρανκ…
Σαβ 11/04/20 Χέρτα - Αουγκσμπουργκ
Σαβ 11/04/20 Μάινς - Χόφενχαϊμ
Σαβ 11/04/20 Φράιμπουργκ - Λεβερκούζεν
Σαβ 11/04/20 Σάλκε - Βέρντερ Βρέμης
Σαβ 11/04/20 Κολωνία - RB Leipzig
Σαβ 11/04/20 Πάντερμπορν - Ντόρτμουντ

30 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 18/04/20 Ντόρτμουντ - Χέρτα
Σαβ 18/04/20 RB Leipzig - Πάντερμπορν
Σαβ 18/04/20 Λεβερκούζεν - Μπάγερν Μονάχου
Σαβ 18/04/20 Αϊντραχτ Φρανκ… - Μάινς
Σαβ 18/04/20 Βέρντερ Βρέμης - Βόλφσμπουργκ
Σαβ 18/04/20 Φορτούνα Ντίσε… - Χόφενχαϊμ
Σαβ 18/04/20 Φράιμπουργκ - Γκλάντμπαχ
Σαβ 18/04/20 Αουγκσμπουργκ - Κολωνία
Σαβ 18/04/20 Ουνιόν Βερολίνου - Σάλκε

31 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 25/04/20 Μπάγερν Μονάχου - Γκλάντμπαχ
Σαβ 25/04/20 Βόλφσμπουργκ - Φράιμπουργκ
Σαβ 25/04/20 Χόφενχαϊμ - RB Leipzig
Σαβ 25/04/20 Φορτούνα Ντίσε… - Ντόρτμουντ
Σαβ 25/04/20 Χέρτα - Αϊντραχτ Φρανκ…
Σαβ 25/04/20 Μάινς - Αουγκσμπουργκ
Σαβ 25/04/20 Σάλκε - Λεβερκούζεν
Σαβ 25/04/20 Κολωνία - Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 25/04/20 Πάντερμπορν - Βέρντερ Βρέμης

32 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/05/20 Ντόρτμουντ - Μάινς
Σαβ 02/05/20 RB Leipzig - Φορτούνα Ντίσε…
Σαβ 02/05/20 Λεβερκούζεν - Κολωνία
Σαβ 02/05/20 Γκλάντμπαχ - Βόλφσμπουργκ
Σαβ 02/05/20 Αϊντραχτ Φρανκ… - Σάλκε
Σαβ 02/05/20 Βέρντερ Βρέμης - Μπάγερν Μονάχου
Σαβ 02/05/20 Φράιμπουργκ - Χέρτα
Σαβ 02/05/20 Αουγκσμπουργκ - Χόφενχαϊμ
Σαβ 02/05/20 Ουνιόν Βερολίνου - Πάντερμπορν

33 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 09/05/20 Μπάγερν Μονάχου 16:30 Φράιμπουργκ
Σαβ 09/05/20 RB Leipzig 16:30 Ντόρτμουντ
Σαβ 09/05/20 Χόφενχαϊμ 16:30 Ουνιόν Βερολίνου
Σαβ 09/05/20 Φορτούνα Ντίσε… 16:30 Αουγκσμπουργκ
Σαβ 09/05/20 Χέρτα 16:30 Λεβερκούζεν
Σαβ 09/05/20 Μάινς 16:30 Βέρντερ Βρέμης
Σαβ 09/05/20 Σάλκε 16:30 Βόλφσμπουργκ
Σαβ 09/05/20 Κολωνία 16:30 Αϊντραχτ Φρανκ…
Σαβ 09/05/20 Πάντερμπορν 16:30 Γκλάντμπαχ

34 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 16/05/20 Ντόρτμουντ 16:30 Χόφενχαϊμ
Σαβ 16/05/20 Λεβερκούζεν 16:30 Μάινς
Σαβ 16/05/20 Γκλάντμπαχ 16:30 Χέρτα
Σαβ 16/05/20 Βόλφσμπουργκ 16:30 Μπάγερν Μονάχου
Σαβ 16/05/20 Αϊντραχτ Φρανκ… 16:30 Πάντερμπορν
Σαβ 16/05/20 Βέρντερ Βρέμης 16:30 Κολωνία
Σαβ 16/05/20 Φράιμπουργκ 16:30 Σάλκε
Σαβ 16/05/20 Αουγκσμπουργκ 16:30 RB Leipzig
Σαβ 16/05/20 Ουνιόν Βερολίνου 16:30 Φορτούνα Ντίσε…