CyprusΠρόγραμμα 1η Κατηγορία

6 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 19/10/19 ΑΠΟΕΛ 2 - 0 Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 19/10/19 Εθνικός Αχνας 1 - 0 Απόλλων Λεμεσού
Κυρ 20/10/19 Ε.Ν.Παραλιμνίου 0 - 1 Νέα Σαλαμίνα
Κυρ 20/10/19 Ανόρθωση 0 - 0 Ομόνοια
Κυρ 20/10/19 Ολυμπιακός Λευ… 1 - 1 Pafos
Δευ 21/10/19 Α.Ε. Λεμεσού 1 - 1 ΑΕΚ

7 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 25/10/19 Ομόνοια 19:00 Ολυμπιακός Λευ…
Σαβ 26/10/19 Pafos 18:00 Εθνικός Αχνας
Σαβ 26/10/19 Απόλλων Λεμεσού 19:00 Α.Ε. Λεμεσού
Κυρ 27/10/19 ΑΕΚ 17:00 Ε.Ν.Παραλιμνίου
Κυρ 27/10/19 Δόξα Κατωκοπιάς 19:00 Ανόρθωση
Δευ 28/10/19 Νέα Σαλαμίνα 19:00 ΑΠΟΕΛ

8 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 01/11/19 Δόξα Κατωκοπιάς 19:00 Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 02/11/19 ΑΠΟΕΛ 18:00 ΑΕΚ
Σαβ 02/11/19 Εθνικός Αχνας 19:00 Ομόνοια
Κυρ 03/11/19 Ε.Ν.Παραλιμνίου 17:00 Απόλλων Λεμεσού
Κυρ 03/11/19 Ανόρθωση 18:00 Ολυμπιακός Λευ…
Δευ 04/11/19 Α.Ε. Λεμεσού 19:00 Pafos

9 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 08/11/19 ΑΕΚ 19:00 Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 09/11/19 Ομόνοια 17:00 Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 09/11/19 Νέα Σαλαμίνα 19:00 Ανόρθωση
Κυρ 10/11/19 Pafos 17:00 Ε.Ν.Παραλιμνίου
Κυρ 10/11/19 Ολυμπιακός Λευ… 18:00 Εθνικός Αχνας
Κυρ 10/11/19 Απόλλων Λεμεσού 19:00 ΑΠΟΕΛ

10 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 23/11/19 Νέα Σαλαμίνα 17:00 ΑΕΚ
Σαβ 23/11/19 ΑΠΟΕΛ 18:00 Pafos
Σαβ 23/11/19 Α.Ε. Λεμεσού 19:00 Ολυμπιακός Λευ…
Κυρ 24/11/19 Ε.Ν.Παραλιμνίου 17:00 Ομόνοια
Κυρ 24/11/19 Ανόρθωση 18:00 Εθνικός Αχνας
Δευ 25/11/19 Δόξα Κατωκοπιάς 19:00 Απόλλων Λεμεσού

11 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 30/11/19 ΑΕΚ - Ανόρθωση
Σαβ 30/11/19 Απόλλων Λεμεσού - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 30/11/19 Pafos - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 30/11/19 Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ
Σαβ 30/11/19 Ολυμπιακός Λευ… - Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 30/11/19 Εθνικός Αχνας - Α.Ε. Λεμεσού

12 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 07/12/19 Ανόρθωση - Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 07/12/19 Εθνικός Αχνας - Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 07/12/19 Ολυμπιακός Λευ… - ΑΠΟΕΛ
Σαβ 07/12/19 Ομόνοια - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 07/12/19 Pafos - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 07/12/19 Απόλλων Λεμεσού - ΑΕΚ

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 14/12/19 Ε.Ν.Παραλιμνίου - Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 14/12/19 ΑΕΚ - Pafos
Σαβ 14/12/19 Νέα Σαλαμίνα - Ομόνοια
Σαβ 14/12/19 Δόξα Κατωκοπιάς - Ολυμπιακός Λευ…
Σαβ 14/12/19 ΑΠΟΕΛ - Εθνικός Αχνας
Σαβ 14/12/19 Απόλλων Λεμεσού - Ανόρθωση

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 21/12/19 Ανόρθωση - Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 21/12/19 Α.Ε. Λεμεσού - ΑΠΟΕΛ
Σαβ 21/12/19 Εθνικός Αχνας - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 21/12/19 Ολυμπιακός Λευ… - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 21/12/19 Ομόνοια - ΑΕΚ
Σαβ 21/12/19 Pafos - Απόλλων Λεμεσού

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 04/01/20 Δόξα Κατωκοπιάς - Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 04/01/20 ΑΠΟΕΛ - Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 04/01/20 Απόλλων Λεμεσού - Ομόνοια
Σαβ 04/01/20 ΑΕΚ - Ολυμπιακός Λευ…
Σαβ 04/01/20 Νέα Σαλαμίνα - Εθνικός Αχνας
Σαβ 04/01/20 Pafos - Ανόρθωση

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 11/01/20 Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ
Σαβ 11/01/20 Ε.Ν.Παραλιμνίου - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 11/01/20 Α.Ε. Λεμεσού - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 11/01/20 Εθνικός Αχνας - ΑΕΚ
Σαβ 11/01/20 Ολυμπιακός Λευ… - Απόλλων Λεμεσού
Σαβ 11/01/20 Ομόνοια - Pafos

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 18/01/20 ΑΕΚ - Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 18/01/20 Νέα Σαλαμίνα - Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 18/01/20 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΠΟΕΛ
Σαβ 18/01/20 Pafos - Ολυμπιακός Λευ…
Σαβ 18/01/20 Απόλλων Λεμεσού - Εθνικός Αχνας
Σαβ 18/01/20 Ομόνοια - Ανόρθωση

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 25/01/20 Ανόρθωση - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 25/01/20 ΑΠΟΕΛ - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 25/01/20 Ε.Ν.Παραλιμνίου - ΑΕΚ
Σαβ 25/01/20 Α.Ε. Λεμεσού - Απόλλων Λεμεσού
Σαβ 25/01/20 Εθνικός Αχνας - Pafos
Σαβ 25/01/20 Ολυμπιακός Λευ… - Ομόνοια

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 01/02/20 Pafos - Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 01/02/20 Απόλλων Λεμεσού - Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 01/02/20 ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ
Σαβ 01/02/20 Νέα Σαλαμίνα - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 01/02/20 Ομόνοια - Εθνικός Αχνας
Σαβ 01/02/20 Ολυμπιακός Λευ… - Ανόρθωση

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 08/02/20 Ανόρθωση - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 08/02/20 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΚ
Σαβ 08/02/20 ΑΠΟΕΛ - Απόλλων Λεμεσού
Σαβ 08/02/20 Ε.Ν.Παραλιμνίου - Pafos
Σαβ 08/02/20 Α.Ε. Λεμεσού - Ομόνοια
Σαβ 08/02/20 Εθνικός Αχνας - Ολυμπιακός Λευ…

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 15/02/20 Ολυμπιακός Λευ… - Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 15/02/20 Ομόνοια - Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 15/02/20 Pafos - ΑΠΟΕΛ
Σαβ 15/02/20 Απόλλων Λεμεσού - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 15/02/20 ΑΕΚ - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 15/02/20 Εθνικός Αχνας - Ανόρθωση

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 22/02/20 Ανόρθωση - ΑΕΚ
Σαβ 22/02/20 Νέα Σαλαμίνα - Απόλλων Λεμεσού
Σαβ 22/02/20 Δόξα Κατωκοπιάς - Pafos
Σαβ 22/02/20 ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια
Σαβ 22/02/20 Ε.Ν.Παραλιμνίου - Ολυμπιακός Λευ…
Σαβ 22/02/20 Α.Ε. Λεμεσού - Εθνικός Αχνας