AustriaΠρόγραμμα T-Mobile Μπούντεσλιγκα

11 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 19/10/19 Λίντσερ 7 - 2 Μάτερσμπουργκ
Σαβ 19/10/19 Στουρμ Γκρατς 1 - 1 Σάλτσμπουργκ
Σαβ 19/10/19 Αλταχ 1 - 4 Αντμίρα
Κυρ 20/10/19 Σεντ Πόλτεν 2 - 2 Αούστρια Βιέννης
Κυρ 20/10/19 Βάτενς 0 - 1 Χάρτμπεργκ
Κυρ 20/10/19 Ραπίντ Βιέννης 1 - 1 Wolfsberger AC

12 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 26/10/19 Αούστρια Βιέννης 18:00 Βάτενς
Σαβ 26/10/19 Σεντ Πόλτεν 18:00 Στουρμ Γκρατς
Σαβ 26/10/19 Χάρτμπεργκ 18:00 Μάτερσμπουργκ
Κυρ 27/10/19 Wolfsberger AC 15:30 Αντμίρα
Κυρ 27/10/19 Αλταχ 15:30 Λίντσερ
Κυρ 27/10/19 Σάλτσμπουργκ 18:00 Ραπίντ Βιέννης

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/11/19 Στουρμ Γκρατς 18:00 Wolfsberger AC
Σαβ 02/11/19 Ραπίντ Βιέννης 18:00 Σεντ Πόλτεν
Σαβ 02/11/19 Μάτερσμπουργκ 18:00 Σάλτσμπουργκ
Κυρ 03/11/19 Αντμίρα 15:30 Χάρτμπεργκ
Κυρ 03/11/19 Βάτενς 15:30 Αλταχ
Κυρ 03/11/19 Λίντσερ 18:00 Αούστρια Βιέννης

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 09/11/19 Στουρμ Γκρατς 18:00 Χάρτμπεργκ
Σαβ 09/11/19 Σεντ Πόλτεν 18:00 Βάτενς
Σαβ 09/11/19 Αλταχ 18:00 Ραπίντ Βιέννης
Κυρ 10/11/19 Λίντσερ 15:30 Αντμίρα
Κυρ 10/11/19 Αούστρια Βιέννης 15:30 Μάτερσμπουργκ
Κυρ 10/11/19 Wolfsberger AC 18:00 Σάλτσμπουργκ

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 23/11/19 Σάλτσμπουργκ 18:00 Σεντ Πόλτεν
Σαβ 23/11/19 Μάτερσμπουργκ 18:00 Wolfsberger AC
Σαβ 23/11/19 Βάτενς 18:00 Λίντσερ
Κυρ 24/11/19 Αντμίρα 15:30 Αούστρια Βιέννης
Κυρ 24/11/19 Χάρτμπεργκ 15:30 Αλταχ
Κυρ 24/11/19 Ραπίντ Βιέννης 18:00 Στουρμ Γκρατς

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 30/11/19 Αούστρια Βιέννης 18:00 Χάρτμπεργκ
Σαβ 30/11/19 Σεντ Πόλτεν 18:00 Μάτερσμπουργκ
Σαβ 30/11/19 Βάτενς 18:00 Στουρμ Γκρατς
Κυρ 01/12/19 Αλταχ 15:30 Wolfsberger AC
Κυρ 01/12/19 Αντμίρα 15:30 Σάλτσμπουργκ
Κυρ 01/12/19 Λίντσερ 18:00 Ραπίντ Βιέννης

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 07/12/19 Σάλτσμπουργκ 18:00 Βάτενς
Σαβ 07/12/19 Wolfsberger AC 18:00 Λίντσερ
Σαβ 07/12/19 Χάρτμπεργκ 18:00 Σεντ Πόλτεν
Κυρ 08/12/19 Στουρμ Γκρατς 15:30 Αλταχ
Κυρ 08/12/19 Μάτερσμπουργκ 15:30 Αντμίρα
Κυρ 08/12/19 Ραπίντ Βιέννης 18:00 Αούστρια Βιέννης

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 14/12/19 Σεντ Πόλτεν 18:00 Αλταχ
Σαβ 14/12/19 Αντμίρα 18:00 Ραπίντ Βιέννης
Σαβ 14/12/19 Χάρτμπεργκ 18:00 Σάλτσμπουργκ
Κυρ 15/12/19 Αούστρια Βιέννης 15:30 Wolfsberger AC
Κυρ 15/12/19 Βάτενς 15:30 Μάτερσμπουργκ
Κυρ 15/12/19 Λίντσερ 18:00 Στουρμ Γκρατς

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 15/02/20 Σάλτσμπουργκ - Λίντσερ
Σαβ 15/02/20 Wolfsberger AC - Χάρτμπεργκ
Σαβ 15/02/20 Στουρμ Γκρατς - Μάτερσμπουργκ
Σαβ 15/02/20 Σεντ Πόλτεν - Αντμίρα
Σαβ 15/02/20 Ραπίντ Βιέννης - Βάτενς
Σαβ 15/02/20 Αλταχ - Αούστρια Βιέννης

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 22/02/20 Λίντσερ - Σεντ Πόλτεν
Σαβ 22/02/20 Αούστρια Βιέννης - Σάλτσμπουργκ
Σαβ 22/02/20 Μάτερσμπουργκ - Αλταχ
Σαβ 22/02/20 Αντμίρα - Στουρμ Γκρατς
Σαβ 22/02/20 Χάρτμπεργκ - Ραπίντ Βιέννης
Σαβ 22/02/20 Βάτενς - Wolfsberger AC

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 29/02/20 Λίντσερ - Χάρτμπεργκ
Σαβ 29/02/20 Στουρμ Γκρατς - Αούστρια Βιέννης
Σαβ 29/02/20 Σεντ Πόλτεν - Wolfsberger AC
Σαβ 29/02/20 Ραπίντ Βιέννης - Μάτερσμπουργκ
Σαβ 29/02/20 Αλταχ - Σάλτσμπουργκ
Σαβ 29/02/20 Βάτενς - Αντμίρα

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 07/03/20 Σάλτσμπουργκ - Στουρμ Γκρατς
Σαβ 07/03/20 Wolfsberger AC - Ραπίντ Βιέννης
Σαβ 07/03/20 Αούστρια Βιέννης - Σεντ Πόλτεν
Σαβ 07/03/20 Μάτερσμπουργκ - Λίντσερ
Σαβ 07/03/20 Αντμίρα - Αλταχ
Σαβ 07/03/20 Χάρτμπεργκ - Βάτενς