ArgentinaΠρόγραμμα Πριμέρα Ντιβιζιόν

10 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 19/10/19 Αρσεναλ Σαραντί 3 - 3 Ρίβερ Πλέιτ
Σαβ 19/10/19 Μπόκα Τζούνιορς 0 - 1 Ρασίνγκ Κλουμπ
Σαβ 19/10/19 Μπάνφιλντ 1 - 2 Ατλέτικο Τουκουμάν
Σαβ 19/10/19 Ιντεπεντιέντε 0 - 1 Αρχεντίνος Τζο…
Σαβ 19/10/19 Patronato 1 - 3 Νιούελς Ολντ Μπόις
Κυρ 20/10/19 Ταγιέρες 2 - 4 Λανούς
Κυρ 20/10/19 Aldosivi 1 - 0 Defensa y Justicia
Κυρ 20/10/19 Χιμνάσια Λα Πλάτα 0 - 1 Ουνιόν Σάντα Φε
Κυρ 20/10/19 Ουρακάν 2 - 0 Σαν Λορέντζο
Κυρ 20/10/19 Ροζάριο Σεντράλ 0 - 1 Βελέζ Σάρσφιλντ
Τρι 22/10/19 Central Córdob… 0 - 1 Εστουδιάντες
Τρι 22/10/19 Κολόν Σάντα Φε 2 - 1 Γοδόι Κρουζ

11 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τρι 29/10/19 Νιούελς Ολντ Μπόις 20:00 Χιμνάσια Λα Πλάτα
Τρι 29/10/19 Γοδόι Κρουζ 22:00 Aldosivi
Τρι 29/10/19 Εστουδιάντες 00:10 Ροζάριο Σεντράλ
Τρι 29/10/19 Ατλέτικο Τουκουμάν 00:10 Patronato
Τετ 30/10/19 Ρίβερ Πλέιτ 02:20 Κολόν Σάντα Φε
Τετ 30/10/19 Σαν Λορέντζο 22:00 Defensa y Justicia
Τετ 30/10/19 Ουνιόν Σάντα Φε 00:10 Ιντεπεντιέντε
Πεμ 31/10/19 Ρασίνγκ Κλουμπ 02:10 Μπάνφιλντ
Πεμ 31/10/19 Αρσεναλ Σαραντί 20:00 Central Córdob…
Πεμ 31/10/19 Αρχεντίνος Τζο… 22:00 Ταγιέρες
Πεμ 31/10/19 Βελέζ Σάρσφιλντ 00:10 Ουρακάν
Παρ 01/11/19 Λανούς 02:20 Μπόκα Τζούνιορς

12 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/11/19 Κολόν Σάντα Φε 18:15 Ατλέτικο Τουκουμάν
Σαβ 02/11/19 Χιμνάσια Λα Πλάτα 20:30 Εστουδιάντες
Σαβ 02/11/19 Ροζάριο Σεντράλ 22:45 Γοδόι Κρουζ
Κυρ 03/11/19 Aldosivi 01:00 Ρίβερ Πλέιτ
Κυρ 03/11/19 Μπόκα Τζούνιορς 16:00 Αρσεναλ Σαραντί
Κυρ 03/11/19 Μπάνφιλντ 18:15 Ουνιόν Σάντα Φε
Κυρ 03/11/19 Ταγιέρες 20:30 Νιούελς Ολντ Μπόις
Κυρ 03/11/19 Patronato 22:45 Ρασίνγκ Κλουμπ
Δευ 04/11/19 Ιντεπεντιέντε 01:00 Σαν Λορέντζο
Δευ 04/11/19 Defensa y Justicia 00:00 Αρχεντίνος Τζο…
Τρι 05/11/19 Ουρακάν 02:10 Λανούς
Τρι 05/11/19 Central Córdob… 02:10 Βελέζ Σάρσφιλντ

13 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 08/11/19 Ουνιόν Σάντα Φε 00:00 Ατλέτικο Τουκουμάν
Σαβ 09/11/19 Εστουδιάντες 02:10 Ταγιέρες
Σαβ 09/11/19 Αρσεναλ Σαραντί ΑΝΑΒ. Κολόν Σάντα Φε
Σαβ 09/11/19 Λανούς 20:30 Μπάνφιλντ
Σαβ 09/11/19 Σαν Λορέντζο 22:45 Αρχεντίνος Τζο…
Κυρ 10/11/19 Γοδόι Κρουζ 01:00 Ιντεπεντιέντε
Κυρ 10/11/19 Central Córdob… 02:10 Patronato
Κυρ 10/11/19 Ρίβερ Πλέιτ 16:00 Ροζάριο Σεντράλ
Κυρ 10/11/19 Aldosivi 18:15 Χιμνάσια Λα Πλάτα
Κυρ 10/11/19 Νιούελς Ολντ Μπόις 20:30 Defensa y Justicia
Κυρ 10/11/19 Ρασίνγκ Κλουμπ 22:45 Ουρακάν
Δευ 11/11/19 Βελέζ Σάρσφιλντ 01:00 Μπόκα Τζούνιορς

14 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τετ 27/11/19 Μπόκα Τζούνιορς - Ουνιόν Σάντα Φε
Τετ 27/11/19 Ουρακάν - Central Córdob…
Τετ 27/11/19 Αρχεντίνος Τζο… - Νιούελς Ολντ Μπόις
Τετ 27/11/19 Ιντεπεντιέντε - Ρίβερ Πλέιτ
Τετ 27/11/19 Χιμνάσια Λα Πλάτα - Αρσεναλ Σαραντί
Τετ 27/11/19 Μπάνφιλντ - Βελέζ Σάρσφιλντ
Τετ 27/11/19 Defensa y Justicia - Λανούς
Τετ 27/11/19 Ροζάριο Σεντράλ - Aldosivi
Τετ 27/11/19 Κολόν Σάντα Φε - Εστουδιάντες
Τετ 27/11/19 Ταγιέρες - Ρασίνγκ Κλουμπ
Τετ 27/11/19 Patronato - Γοδόι Κρουζ
Τετ 27/11/19 Ατλέτικο Τουκουμάν - Σαν Λορέντζο

15 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 01/12/19 Μπόκα Τζούνιορς - Αρχεντίνος Τζο…
Κυρ 01/12/19 Σαν Λορέντζο - Patronato
Κυρ 01/12/19 Βελέζ Σάρσφιλντ - Κολόν Σάντα Φε
Κυρ 01/12/19 Ρασίνγκ Κλουμπ - Defensa y Justicia
Κυρ 01/12/19 Εστουδιάντες - Ατλέτικο Τουκουμάν
Κυρ 01/12/19 Μπάνφιλντ - Χιμνάσια Λα Πλάτα
Κυρ 01/12/19 Αρσεναλ Σαραντί - Λανούς
Κυρ 01/12/19 Aldosivi - Ιντεπεντιέντε
Κυρ 01/12/19 Central Córdob… - Ροζάριο Σεντράλ
Κυρ 01/12/19 Νιούελς Ολντ Μπόις - Ρίβερ Πλέιτ
Κυρ 01/12/19 Ουνιόν Σάντα Φε - Ουρακάν
Κυρ 01/12/19 Γοδόι Κρουζ - Ταγιέρες

16 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 08/12/19 Ρίβερ Πλέιτ - Σαν Λορέντζο
Κυρ 08/12/19 Ουρακάν - Αρσεναλ Σαραντί
Κυρ 08/12/19 Αρχεντίνος Τζο… - Εστουδιάντες
Κυρ 08/12/19 Ιντεπεντιέντε - Μπάνφιλντ
Κυρ 08/12/19 Χιμνάσια Λα Πλάτα - Central Córdob…
Κυρ 08/12/19 Λανούς - Ρασίνγκ Κλουμπ
Κυρ 08/12/19 Defensa y Justicia - Γοδόι Κρουζ
Κυρ 08/12/19 Ροζάριο Σεντράλ - Μπόκα Τζούνιορς
Κυρ 08/12/19 Κολόν Σάντα Φε - Aldosivi
Κυρ 08/12/19 Ταγιέρες - Ουνιόν Σάντα Φε
Κυρ 08/12/19 Patronato - Βελέζ Σάρσφιλντ
Κυρ 08/12/19 Ατλέτικο Τουκουμάν - Νιούελς Ολντ Μπόις

17 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 26/01/20 Μπόκα Τζούνιορς - Ιντεπεντιέντε
Κυρ 26/01/20 Σαν Λορέντζο - Εστουδιάντες
Κυρ 26/01/20 Ρασίνγκ Κλουμπ - Ατλέτικο Τουκουμάν
Κυρ 26/01/20 Χιμνάσια Λα Πλάτα - Βελέζ Σάρσφιλντ
Κυρ 26/01/20 Μπάνφιλντ - Patronato
Κυρ 26/01/20 Defensa y Justicia - Ταγιέρες
Κυρ 26/01/20 Αρσεναλ Σαραντί - Νιούελς Ολντ Μπόις
Κυρ 26/01/20 Aldosivi - Λανούς
Κυρ 26/01/20 Central Córdob… - Κολόν Σάντα Φε
Κυρ 26/01/20 Ροζάριο Σεντράλ - Ουρακάν
Κυρ 26/01/20 Ουνιόν Σάντα Φε - Αρχεντίνος Τζο…
Κυρ 26/01/20 Γοδόι Κρουζ - Ρίβερ Πλέιτ

18 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τετ 29/01/20 Ρίβερ Πλέιτ - Central Córdob…
Τετ 29/01/20 Ουρακάν - Χιμνάσια Λα Πλάτα
Τετ 29/01/20 Βελέζ Σάρσφιλντ - Aldosivi
Τετ 29/01/20 Αρχεντίνος Τζο… - Ρασίνγκ Κλουμπ
Τετ 29/01/20 Ιντεπεντιέντε - Ροζάριο Σεντράλ
Τετ 29/01/20 Εστουδιάντες - Ουνιόν Σάντα Φε
Τετ 29/01/20 Λανούς - Γοδόι Κρουζ
Τετ 29/01/20 Νιούελς Ολντ Μπόις - Σαν Λορέντζο
Τετ 29/01/20 Κολόν Σάντα Φε - Μπάνφιλντ
Τετ 29/01/20 Ταγιέρες - Μπόκα Τζούνιορς
Τετ 29/01/20 Patronato - Αρσεναλ Σαραντί
Τετ 29/01/20 Ατλέτικο Τουκουμάν - Defensa y Justicia

19 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 02/02/20 Μπόκα Τζούνιορς - Ατλέτικο Τουκουμάν
Κυρ 02/02/20 Σαν Λορέντζο - Βελέζ Σάρσφιλντ
Κυρ 02/02/20 Αρχεντίνος Τζο… - Λανούς
Κυρ 02/02/20 Ρασίνγκ Κλουμπ - Ιντεπεντιέντε
Κυρ 02/02/20 Χιμνάσια Λα Πλάτα - Patronato
Κυρ 02/02/20 Μπάνφιλντ - Ροζάριο Σεντράλ
Κυρ 02/02/20 Defensa y Justicia - Κολόν Σάντα Φε
Κυρ 02/02/20 Αρσεναλ Σαραντί - Ταγιέρες
Κυρ 02/02/20 Aldosivi - Central Córdob…
Κυρ 02/02/20 Νιούελς Ολντ Μπόις - Εστουδιάντες
Κυρ 02/02/20 Ουνιόν Σάντα Φε - Ρίβερ Πλέιτ
Κυρ 02/02/20 Γοδόι Κρουζ - Ουρακάν

20 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 09/02/20 Ρίβερ Πλέιτ - Μπάνφιλντ
Κυρ 09/02/20 Ουρακάν - Aldosivi
Κυρ 09/02/20 Βελέζ Σάρσφιλντ - Γοδόι Κρουζ
Κυρ 09/02/20 Ιντεπεντιέντε - Αρσεναλ Σαραντί
Κυρ 09/02/20 Εστουδιάντες - Defensa y Justicia
Κυρ 09/02/20 Λανούς - Νιούελς Ολντ Μπόις
Κυρ 09/02/20 Central Córdob… - Μπόκα Τζούνιορς
Κυρ 09/02/20 Ροζάριο Σεντράλ - Χιμνάσια Λα Πλάτα
Κυρ 09/02/20 Κολόν Σάντα Φε - Ρασίνγκ Κλουμπ
Κυρ 09/02/20 Ταγιέρες - Σαν Λορέντζο
Κυρ 09/02/20 Patronato - Ουνιόν Σάντα Φε
Κυρ 09/02/20 Ατλέτικο Τουκουμάν - Αρχεντίνος Τζο…

21 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 16/02/20 Μπόκα Τζούνιορς - Γοδόι Κρουζ
Κυρ 16/02/20 Σαν Λορέντζο - Ρασίνγκ Κλουμπ
Κυρ 16/02/20 Αρχεντίνος Τζο… - Patronato
Κυρ 16/02/20 Ιντεπεντιέντε - Χιμνάσια Λα Πλάτα
Κυρ 16/02/20 Εστουδιάντες - Ρίβερ Πλέιτ
Κυρ 16/02/20 Μπάνφιλντ - Aldosivi
Κυρ 16/02/20 Defensa y Justicia - Ροζάριο Σεντράλ
Κυρ 16/02/20 Αρσεναλ Σαραντί - Βελέζ Σάρσφιλντ
Κυρ 16/02/20 Νιούελς Ολντ Μπόις - Κολόν Σάντα Φε
Κυρ 16/02/20 Ουνιόν Σάντα Φε - Central Córdob…
Κυρ 16/02/20 Ταγιέρες - Ουρακάν
Κυρ 16/02/20 Ατλέτικο Τουκουμάν - Λανούς

22 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 23/02/20 Ρίβερ Πλέιτ - Defensa y Justicia
Κυρ 23/02/20 Ουρακάν - Ιντεπεντιέντε
Κυρ 23/02/20 Βελέζ Σάρσφιλντ - Αρχεντίνος Τζο…
Κυρ 23/02/20 Ρασίνγκ Κλουμπ - Νιούελς Ολντ Μπόις
Κυρ 23/02/20 Χιμνάσια Λα Πλάτα - Ατλέτικο Τουκουμάν
Κυρ 23/02/20 Λανούς - Εστουδιάντες
Κυρ 23/02/20 Aldosivi - Σαν Λορέντζο
Κυρ 23/02/20 Central Córdob… - Μπάνφιλντ
Κυρ 23/02/20 Ροζάριο Σεντράλ - Αρσεναλ Σαραντί
Κυρ 23/02/20 Κολόν Σάντα Φε - Μπόκα Τζούνιορς
Κυρ 23/02/20 Patronato - Ταγιέρες
Κυρ 23/02/20 Γοδόι Κρουζ - Ουνιόν Σάντα Φε

23 Αγωνιστική

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 01/03/20 Μπόκα Τζούνιορς - Χιμνάσια Λα Πλάτα
Κυρ 01/03/20 Σαν Λορέντζο - Λανούς
Κυρ 01/03/20 Αρχεντίνος Τζο… - Ροζάριο Σεντράλ
Κυρ 01/03/20 Ιντεπεντιέντε - Central Córdob…
Κυρ 01/03/20 Εστουδιάντες - Ρασίνγκ Κλουμπ
Κυρ 01/03/20 Μπάνφιλντ - Ουρακάν
Κυρ 01/03/20 Defensa y Justicia - Patronato
Κυρ 01/03/20 Αρσεναλ Σαραντί - Aldosivi
Κυρ 01/03/20 Νιούελς Ολντ Μπόις - Γοδόι Κρουζ
Κυρ 01/03/20 Ουνιόν Σάντα Φε - Βελέζ Σάρσφιλντ
Κυρ 01/03/20 Ταγιέρες - Κολόν Σάντα Φε
Κυρ 01/03/20 Ατλέτικο Τουκουμάν - Ρίβερ Πλέιτ