chat
Πρόγραμμα EUROPA LEAGUE - Ποδόσφαιρο
mybet GR Casino
GR mybet Casino

EUROPA LEAGUE

1 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Πεμ 20/09/18 Βιγιαρεάλ 2 - 2 Ρέιντζερς
Πεμ 20/09/18 Ραπίντ Βιέννης 2 - 0 Σπαρτάκ Μόσχας
Πεμ 20/09/18 Σεβίλλη 5 - 1 Σταντάρ Λιέγης
Πεμ 20/09/18 Ακσιχάρ Μπελεν… 0 - 1 Krasnodar
Πεμ 20/09/18 Μαρσέιγ 1 - 2 Αϊντραχτ Φρανκ…
Πεμ 20/09/18 Λάτσιο 2 - 1 Απόλλων Λεμεσού
Πεμ 20/09/18 Ρεν 2 - 1 Γιάμπλονετς '97
Πεμ 20/09/18 Ντιναμό Κιέβου 2 - 2 Astana
Πεμ 20/09/18 Μπεσίκτας 3 - 1 Σπάρτα Σάρπσμποργκ
Πεμ 20/09/18 Γκενκ 2 - 0 Μάλμε
Πεμ 20/09/18 ΠΑΟΚ 0 - 1 Τσέλσι
Πεμ 20/09/18 Φέχερβαρ 0 - 2 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ
Πεμ 20/09/18 ΑΕΚ 0 - 1 Ζυρίχη
Πεμ 20/09/18 Ludogorets 2 - 3 Λεβερκούζεν
Πεμ 20/09/18 RB Leipzig 2 - 3 Σάλτσμπουργκ
Πεμ 20/09/18 Σέλτικ 1 - 0 Ρόζενμποργκ
Πεμ 20/09/18 Σλάβια Πράγας 1 - 0 Μπορντό
Πεμ 20/09/18 Κοπεγχάγη 1 - 1 Ζενίτ Αγίας Πε…
Πεμ 20/09/18 Σπαρτάκ Τρνάβα 1 - 0 Αντερλεχτ
Πεμ 20/09/18 Διναμό Ζάγκρεμπ 4 - 1 Φενερμπαχτσέ
Πεμ 20/09/18 Σπόρτινγκ Λισ. 2 - 0 Κάραμπακ
Πεμ 20/09/18 Αρσεναλ 4 - 2 Βόρσκλα Πολτάβα
Πεμ 20/09/18 Ντουντελάνζ 0 - 1 Μίλαν
Πεμ 20/09/18 Ολυμπιακός 0 - 0 Μπέτις

2 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Πεμ 04/10/18 Astana 17:50 Ρεν
Πεμ 04/10/18 Λεβερκούζεν 19:55 ΑΕΚ
Πεμ 04/10/18 Ζυρίχη 19:55 Ludogorets
Πεμ 04/10/18 Ρόζενμποργκ 19:55 RB Leipzig
Πεμ 04/10/18 Σάλτσμπουργκ 19:55 Σέλτικ
Πεμ 04/10/18 Μπορντό 19:55 Κοπεγχάγη
Πεμ 04/10/18 Ζενίτ Αγίας Πε… 19:55 Σλάβια Πράγας
Πεμ 04/10/18 Φενερμπαχτσέ 19:55 Σπαρτάκ Τρνάβα
Πεμ 04/10/18 Αντερλεχτ 19:55 Διναμό Ζάγκρεμπ
Πεμ 04/10/18 Βόρσκλα Πολτάβα 19:55 Σπόρτινγκ Λισ.
Πεμ 04/10/18 Κάραμπακ 19:55 Αρσεναλ
Πεμ 04/10/18 Μπέτις 19:55 Ντουντελάνζ
Πεμ 04/10/18 Μίλαν 19:55 Ολυμπιακός
Πεμ 04/10/18 Σπαρτάκ Μόσχας 22:00 Βιγιαρεάλ
Πεμ 04/10/18 Ρέιντζερς 22:00 Ραπίντ Βιέννης
Πεμ 04/10/18 Krasnodar 22:00 Σεβίλλη
Πεμ 04/10/18 Σταντάρ Λιέγης 22:00 Ακσιχάρ Μπελεν…
Πεμ 04/10/18 Απόλλων Λεμεσού 22:00 Μαρσέιγ
Πεμ 04/10/18 Αϊντραχτ Φρανκ… 22:00 Λάτσιο
Πεμ 04/10/18 Γιάμπλονετς '97 22:00 Ντιναμό Κιέβου
Πεμ 04/10/18 Μάλμε 22:00 Μπεσίκτας
Πεμ 04/10/18 Σπάρτα Σάρπσμποργκ 22:00 Γκενκ
Πεμ 04/10/18 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ 22:00 ΠΑΟΚ
Πεμ 04/10/18 Τσέλσι 22:00 Φέχερβαρ

3 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Πεμ 25/10/18 Ζυρίχη 19:55 Λεβερκούζεν
Πεμ 25/10/18 ΑΕΚ 19:55 Ludogorets
Πεμ 25/10/18 Σάλτσμπουργκ 19:55 Ρόζενμποργκ
Πεμ 25/10/18 RB Leipzig 19:55 Σέλτικ
Πεμ 25/10/18 Ζενίτ Αγίας Πε… 19:55 Μπορντό
Πεμ 25/10/18 Κοπεγχάγη 19:55 Σλάβια Πράγας
Πεμ 25/10/18 Αντερλεχτ 19:55 Φενερμπαχτσέ
Πεμ 25/10/18 Σπαρτάκ Τρνάβα 19:55 Διναμό Ζάγκρεμπ
Πεμ 25/10/18 Κάραμπακ 19:55 Βόρσκλα Πολτάβα
Πεμ 25/10/18 Σπόρτινγκ Λισ. 19:55 Αρσεναλ
Πεμ 25/10/18 Μίλαν 19:55 Μπέτις
Πεμ 25/10/18 Ντουντελάνζ 19:55 Ολυμπιακός
Πεμ 25/10/18 Ρέιντζερς 22:00 Σπαρτάκ Μόσχας
Πεμ 25/10/18 Βιγιαρεάλ 22:00 Ραπίντ Βιέννης
Πεμ 25/10/18 Σταντάρ Λιέγης 22:00 Krasnodar
Πεμ 25/10/18 Σεβίλλη 22:00 Ακσιχάρ Μπελεν…
Πεμ 25/10/18 Αϊντραχτ Φρανκ… 22:00 Απόλλων Λεμεσού
Πεμ 25/10/18 Μαρσέιγ 22:00 Λάτσιο
Πεμ 25/10/18 Γιάμπλονετς '97 22:00 Astana
Πεμ 25/10/18 Ρεν 22:00 Ντιναμό Κιέβου
Πεμ 25/10/18 Σπάρτα Σάρπσμποργκ 22:00 Μάλμε
Πεμ 25/10/18 Μπεσίκτας 22:00 Γκενκ
Πεμ 25/10/18 Τσέλσι 22:00 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ
Πεμ 25/10/18 ΠΑΟΚ 22:00 Φέχερβαρ

4 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Πεμ 08/11/18 Φενερμπαχτσέ 17:50 Αντερλεχτ
Πεμ 08/11/18 Astana 17:50 Γιάμπλονετς '97
Πεμ 08/11/18 Σπαρτάκ Μόσχας 19:55 Ρέιντζερς
Πεμ 08/11/18 Ραπίντ Βιέννης 19:55 Βιγιαρεάλ
Πεμ 08/11/18 Krasnodar 19:55 Σταντάρ Λιέγης
Πεμ 08/11/18 Ακσιχάρ Μπελεν… 19:55 Σεβίλλη
Πεμ 08/11/18 Απόλλων Λεμεσού 19:55 Αϊντραχτ Φρανκ…
Πεμ 08/11/18 Λάτσιο 19:55 Μαρσέιγ
Πεμ 08/11/18 Ντιναμό Κιέβου 19:55 Ρεν
Πεμ 08/11/18 Μάλμε 19:55 Σπάρτα Σάρπσμποργκ
Πεμ 08/11/18 Γκενκ 19:55 Μπεσίκτας
Πεμ 08/11/18 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ 19:55 Τσέλσι
Πεμ 08/11/18 Φέχερβαρ 19:55 ΠΑΟΚ
Πεμ 08/11/18 Λεβερκούζεν 22:00 Ζυρίχη
Πεμ 08/11/18 Ludogorets 22:00 ΑΕΚ
Πεμ 08/11/18 Ρόζενμποργκ 22:00 Σάλτσμπουργκ
Πεμ 08/11/18 Σέλτικ 22:00 RB Leipzig
Πεμ 08/11/18 Σλάβια Πράγας 22:00 Κοπεγχάγη
Πεμ 08/11/18 Μπορντό 22:00 Ζενίτ Αγίας Πε…
Πεμ 08/11/18 Διναμό Ζάγκρεμπ 22:00 Σπαρτάκ Τρνάβα
Πεμ 08/11/18 Βόρσκλα Πολτάβα 22:00 Κάραμπακ
Πεμ 08/11/18 Αρσεναλ 22:00 Σπόρτινγκ Λισ.
Πεμ 08/11/18 Μπέτις 22:00 Μίλαν
Πεμ 08/11/18 Ολυμπιακός 22:00 Ντουντελάνζ

5 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Πεμ 29/11/18 Σπαρτάκ Μόσχας 17:50 Ραπίντ Βιέννης
Πεμ 29/11/18 Astana 17:50 Ντιναμό Κιέβου
Πεμ 29/11/18 Ζυρίχη 19:55 ΑΕΚ
Πεμ 29/11/18 Λεβερκούζεν 19:55 Ludogorets
Πεμ 29/11/18 Σάλτσμπουργκ 19:55 RB Leipzig
Πεμ 29/11/18 Ρόζενμποργκ 19:55 Σέλτικ
Πεμ 29/11/18 Ζενίτ Αγίας Πε… 19:55 Κοπεγχάγη
Πεμ 29/11/18 Μπορντό 19:55 Σλάβια Πράγας
Πεμ 29/11/18 Αντερλεχτ 19:55 Σπαρτάκ Τρνάβα
Πεμ 29/11/18 Φενερμπαχτσέ 19:55 Διναμό Ζάγκρεμπ
Πεμ 29/11/18 Κάραμπακ 19:55 Σπόρτινγκ Λισ.
Πεμ 29/11/18 Βόρσκλα Πολτάβα 19:55 Αρσεναλ
Πεμ 29/11/18 Μίλαν 19:55 Ντουντελάνζ
Πεμ 29/11/18 Μπέτις 19:55 Ολυμπιακός
Πεμ 29/11/18 Krasnodar 19:55 Ακσιχάρ Μπελεν…
Πεμ 29/11/18 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ 19:55 Φέχερβαρ
Πεμ 29/11/18 Ρέιντζερς 22:00 Βιγιαρεάλ
Πεμ 29/11/18 Σταντάρ Λιέγης 22:00 Σεβίλλη
Πεμ 29/11/18 Αϊντραχτ Φρανκ… 22:00 Μαρσέιγ
Πεμ 29/11/18 Απόλλων Λεμεσού 22:00 Λάτσιο
Πεμ 29/11/18 Γιάμπλονετς '97 22:00 Ρεν
Πεμ 29/11/18 Σπάρτα Σάρπσμποργκ 22:00 Μπεσίκτας
Πεμ 29/11/18 Μάλμε 22:00 Γκενκ
Πεμ 29/11/18 Τσέλσι 22:00 ΠΑΟΚ

6 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Πεμ 13/12/18 Βιγιαρεάλ 19:55 Σπαρτάκ Μόσχας
Πεμ 13/12/18 Ραπίντ Βιέννης 19:55 Ρέιντζερς
Πεμ 13/12/18 Σεβίλλη 19:55 Krasnodar
Πεμ 13/12/18 Ακσιχάρ Μπελεν… 19:55 Σταντάρ Λιέγης
Πεμ 13/12/18 Μαρσέιγ 19:55 Απόλλων Λεμεσού
Πεμ 13/12/18 Λάτσιο 19:55 Αϊντραχτ Φρανκ…
Πεμ 13/12/18 Ρεν 19:55 Astana
Πεμ 13/12/18 Ντιναμό Κιέβου 19:55 Γιάμπλονετς '97
Πεμ 13/12/18 Μπεσίκτας 19:55 Μάλμε
Πεμ 13/12/18 Γκενκ 19:55 Σπάρτα Σάρπσμποργκ
Πεμ 13/12/18 ΠΑΟΚ 19:55 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ
Πεμ 13/12/18 Φέχερβαρ 19:55 Τσέλσι
Πεμ 13/12/18 ΑΕΚ 22:00 Λεβερκούζεν
Πεμ 13/12/18 Ludogorets 22:00 Ζυρίχη
Πεμ 13/12/18 RB Leipzig 22:00 Ρόζενμποργκ
Πεμ 13/12/18 Σέλτικ 22:00 Σάλτσμπουργκ
Πεμ 13/12/18 Κοπεγχάγη 22:00 Μπορντό
Πεμ 13/12/18 Σλάβια Πράγας 22:00 Ζενίτ Αγίας Πε…
Πεμ 13/12/18 Σπαρτάκ Τρνάβα 22:00 Φενερμπαχτσέ
Πεμ 13/12/18 Διναμό Ζάγκρεμπ 22:00 Αντερλεχτ
Πεμ 13/12/18 Σπόρτινγκ Λισ. 22:00 Βόρσκλα Πολτάβα
Πεμ 13/12/18 Αρσεναλ 22:00 Κάραμπακ
Πεμ 13/12/18 Ντουντελάνζ 22:00 Μπέτις
Πεμ 13/12/18 Ολυμπιακός 22:00 Μίλαν