chat

Πρόγραμμα Α ΚΥΠΡΟΥ - Ποδόσφαιρο

ΚΥΠΡΟΣ 1Η

9 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 10/11/18 ΑΠΟΕΛ 3 - 0 Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 10/11/18 Ερμής Αραδίππου 3 - 0 Paphos
Σαβ 10/11/18 Ανόρθωση 1 - 0 Νέα Σαλαμίνα
Κυρ 11/11/18 Α.Ε. Λεμεσού 0 - 3 Απόλλων Λεμεσού
Κυρ 11/11/18 Δόξα Κατωκοπιάς 1 - 2 Ομόνοια
Κυρ 11/11/18 Alki Oroklini 0 - 3 ΑΕΚ

10 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 24/11/18 ΑΕΚ 17:00 ΑΠΟΕΛ
Σαβ 24/11/18 Απόλλων Λεμεσού 19:00 Alki Oroklini
Κυρ 25/11/18 Paphos 16:00 Ε.Ν.Παραλιμνίου
Κυρ 25/11/18 Ομόνοια 17:00 Ανόρθωση
Κυρ 25/11/18 Νέα Σαλαμίνα 18:00 Α.Ε. Λεμεσού
Δευ 26/11/18 Ερμής Αραδίππου 19:00 Δόξα Κατωκοπιάς

11 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 01/12/18 Alki Oroklini 17:00 Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 01/12/18 Α.Ε. Λεμεσού 19:00 Ομόνοια
Κυρ 02/12/18 Δόξα Κατωκοπιάς 16:00 Paphos
Κυρ 02/12/18 Ανόρθωση 18:00 Ερμής Αραδίππου
Δευ 03/12/18 ΑΠΟΕΛ 19:00 Απόλλων Λεμεσού
Δευ 03/12/18 Ε.Ν.Παραλιμνίου 19:00 ΑΕΚ

12 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 08/12/18 Paphos 17:00 ΑΕΚ
Σαβ 08/12/18 Alki Oroklini 18:00 Ομόνοια
Σαβ 08/12/18 Ε.Ν.Παραλιμνίου 19:00 Απόλλων Λεμεσού
Κυρ 09/12/18 Ανόρθωση 16:00 Δόξα Κατωκοπιάς
Κυρ 09/12/18 ΑΠΟΕΛ 18:00 Νέα Σαλαμίνα
Δευ 10/12/18 Α.Ε. Λεμεσού 19:00 Ερμής Αραδίππου

13 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 15/12/18 Δόξα Κατωκοπιάς 17:00 Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 15/12/18 Ερμής Αραδίππου 18:00 Alki Oroklini
Σαβ 15/12/18 Ανόρθωση 19:00 Paphos
Κυρ 16/12/18 Ομόνοια 16:00 ΑΠΟΕΛ
Κυρ 16/12/18 Νέα Σαλαμίνα 18:00 Ε.Ν.Παραλιμνίου
Δευ 17/12/18 Απόλλων Λεμεσού 19:00 ΑΕΚ

14 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 22/12/18 Paphos 17:00 Απόλλων Λεμεσού
Σαβ 22/12/18 ΑΠΟΕΛ 18:00 Ερμής Αραδίππου
Σαβ 22/12/18 ΑΕΚ 19:00 Νέα Σαλαμίνα
Κυρ 23/12/18 Α.Ε. Λεμεσού 16:00 Ανόρθωση
Κυρ 23/12/18 Alki Oroklini 17:00 Δόξα Κατωκοπιάς
Κυρ 23/12/18 Ε.Ν.Παραλιμνίου 18:00 Ομόνοια

15 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 05/01/19 Ομόνοια - ΑΕΚ
Σαβ 05/01/19 Νέα Σαλαμίνα - Απόλλων Λεμεσού
Σαβ 05/01/19 Ανόρθωση - Alki Oroklini
Σαβ 05/01/19 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΠΟΕΛ
Σαβ 05/01/19 Ερμής Αραδίππου - Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 05/01/19 Α.Ε. Λεμεσού - Paphos

16 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 12/01/19 Paphos - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 12/01/19 Απόλλων Λεμεσού - Ομόνοια
Σαβ 12/01/19 ΑΕΚ - Ερμής Αραδίππου
Σαβ 12/01/19 Ε.Ν.Παραλιμνίου - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 12/01/19 ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση
Σαβ 12/01/19 Alki Oroklini - Α.Ε. Λεμεσού

17 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 19/01/19 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΚ
Σαβ 19/01/19 Ερμής Αραδίππου - Απόλλων Λεμεσού
Σαβ 19/01/19 Ομόνοια - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 19/01/19 Α.Ε. Λεμεσού - ΑΠΟΕΛ
Σαβ 19/01/19 Ανόρθωση - Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 19/01/19 Alki Oroklini - Paphos

18 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 26/01/19 Paphos - Ομόνοια
Σαβ 26/01/19 Νέα Σαλαμίνα - Ερμής Αραδίππου
Σαβ 26/01/19 Απόλλων Λεμεσού - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 26/01/19 ΑΕΚ - Ανόρθωση
Σαβ 26/01/19 Ε.Ν.Παραλιμνίου - Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 26/01/19 ΑΠΟΕΛ - Alki Oroklini

19 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/02/19 Α.Ε. Λεμεσού - ΑΕΚ
Σαβ 02/02/19 Ανόρθωση - Απόλλων Λεμεσού
Σαβ 02/02/19 Δόξα Κατωκοπιάς - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 02/02/19 Ερμής Αραδίππου - Ομόνοια
Σαβ 02/02/19 Alki Oroklini - Ε.Ν.Παραλιμνίου
Σαβ 02/02/19 ΑΠΟΕΛ - Paphos

20 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 09/02/19 Paphos - Ερμής Αραδίππου
Σαβ 09/02/19 Ομόνοια - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 09/02/19 Νέα Σαλαμίνα - Ανόρθωση
Σαβ 09/02/19 Απόλλων Λεμεσού - Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 09/02/19 ΑΕΚ - Alki Oroklini
Σαβ 09/02/19 Ε.Ν.Παραλιμνίου - ΑΠΟΕΛ

21 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 16/02/19 ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ
Σαβ 16/02/19 Alki Oroklini - Απόλλων Λεμεσού
Σαβ 16/02/19 Α.Ε. Λεμεσού - Νέα Σαλαμίνα
Σαβ 16/02/19 Ανόρθωση - Ομόνοια
Σαβ 16/02/19 Δόξα Κατωκοπιάς - Ερμής Αραδίππου
Σαβ 16/02/19 Ε.Ν.Παραλιμνίου - Paphos

22 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 23/02/19 Paphos - Δόξα Κατωκοπιάς
Σαβ 23/02/19 Ερμής Αραδίππου - Ανόρθωση
Σαβ 23/02/19 Ομόνοια - Α.Ε. Λεμεσού
Σαβ 23/02/19 Νέα Σαλαμίνα - Alki Oroklini
Σαβ 23/02/19 Απόλλων Λεμεσού - ΑΠΟΕΛ
Σαβ 23/02/19 ΑΕΚ - Ε.Ν.Παραλιμνίου