chat

Πρόγραμμα Α ΙΤΑΛΙΑΣ - Ποδόσφαιρο

ΙΤΑΛΙΑ 1η

28 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 15/03/19 Κάλιαρι 2 - 1 Φιορεντίνα
Σαβ 16/03/19 Σασουόλο 3 - 5 Σαμπντόρια
Σαβ 16/03/19 Σπαλ 2 - 1 Ρόμα
Σαβ 16/03/19 Τορίνο 2 - 3 Μπολόνια
Κυρ 17/03/19 Τζένοα 2 - 0 Γιουβέντους
Κυρ 17/03/19 Αταλάντα 1 - 1 Κιέβο
Κυρ 17/03/19 Εμπολι 2 - 1 Φροζινόνε
Κυρ 17/03/19 Λάτσιο 4 - 1 Πάρμα
Κυρ 17/03/19 Νάπολι 4 - 2 Ουντινέζε
Κυρ 17/03/19 Μίλαν 2 - 3 Ιντερ

29 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 29/03/19 Κιέβο 21:30 Κάλιαρι
Σαβ 30/03/19 Ουντινέζε 16:00 Τζένοα
Σαβ 30/03/19 Γιουβέντους 19:00 Εμπολι
Σαβ 30/03/19 Σαμπντόρια 21:30 Μίλαν
Κυρ 31/03/19 Πάρμα 13:30 Αταλάντα
Κυρ 31/03/19 Ρόμα 16:00 Νάπολι
Κυρ 31/03/19 Φροζινόνε 16:00 Σπαλ
Κυρ 31/03/19 Φιορεντίνα 16:00 Τορίνο
Κυρ 31/03/19 Μπολόνια 19:00 Σασουόλο
Κυρ 31/03/19 Ιντερ 21:30 Λάτσιο

30 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τρι 02/04/19 Μίλαν 20:00 Ουντινέζε
Τρι 02/04/19 Κάλιαρι 22:00 Γιουβέντους
Τετ 03/04/19 Εμπολι 20:00 Νάπολι
Τετ 03/04/19 Ρόμα 22:00 Φιορεντίνα
Τετ 03/04/19 Τζένοα 22:00 Ιντερ
Τετ 03/04/19 Σπαλ 22:00 Λάτσιο
Τετ 03/04/19 Φροζινόνε 22:00 Πάρμα
Τετ 03/04/19 Τορίνο 22:00 Σαμπντόρια
Πεμ 04/04/19 Σασουόλο 20:00 Κιέβο
Πεμ 04/04/19 Αταλάντα 22:00 Μπολόνια

31 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 06/04/19 Πάρμα 16:00 Τορίνο
Σαβ 06/04/19 Γιουβέντους 19:00 Μίλαν
Σαβ 06/04/19 Σαμπντόρια 21:30 Ρόμα
Κυρ 07/04/19 Φιορεντίνα 13:30 Φροζινόνε
Κυρ 07/04/19 Ιντερ 16:00 Αταλάντα
Κυρ 07/04/19 Ουντινέζε 16:00 Εμπολι
Κυρ 07/04/19 Κάλιαρι 16:00 Σπαλ
Κυρ 07/04/19 Λάτσιο 19:00 Σασουόλο
Κυρ 07/04/19 Νάπολι 21:30 Τζένοα
Δευ 08/04/19 Μπολόνια 21:30 Κιέβο

32 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 13/04/19 Σπαλ 16:00 Γιουβέντους
Σαβ 13/04/19 Ρόμα 19:00 Ουντινέζε
Σαβ 13/04/19 Μίλαν 21:30 Λάτσιο
Κυρ 14/04/19 Τορίνο 13:30 Κάλιαρι
Κυρ 14/04/19 Φιορεντίνα 16:00 Μπολόνια
Κυρ 14/04/19 Αταλάντα 16:00 Εμπολι
Κυρ 14/04/19 Σασουόλο 16:00 Πάρμα
Κυρ 14/04/19 Κιέβο 19:00 Νάπολι
Κυρ 14/04/19 Φροζινόνε 21:30 Ιντερ
Δευ 15/04/19 Σαμπντόρια 21:30 Τζένοα

33 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 20/04/19 Πάρμα 13:30 Μίλαν
Σαβ 20/04/19 Νάπολι 16:00 Αταλάντα
Σαβ 20/04/19 Λάτσιο 16:00 Κιέβο
Σαβ 20/04/19 Κάλιαρι 16:00 Φροζινόνε
Σαβ 20/04/19 Μπολόνια 16:00 Σαμπντόρια
Σαβ 20/04/19 Ουντινέζε 16:00 Σασουόλο
Σαβ 20/04/19 Εμπολι 16:00 Σπαλ
Σαβ 20/04/19 Τζένοα 16:00 Τορίνο
Σαβ 20/04/19 Γιουβέντους 19:00 Φιορεντίνα
Σαβ 20/04/19 Ιντερ 21:30 Ρόμα

34 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 27/04/19 Ιντερ 21:30 Γιουβέντους
Κυρ 28/04/19 Ρόμα - Κάλιαρι
Κυρ 28/04/19 Μπολόνια - Εμπολι
Κυρ 28/04/19 Σπαλ - Τζένοα
Κυρ 28/04/19 Σαμπντόρια - Λάτσιο
Κυρ 28/04/19 Τορίνο - Μίλαν
Κυρ 28/04/19 Φροζινόνε - Νάπολι
Κυρ 28/04/19 Κιέβο - Πάρμα
Κυρ 28/04/19 Φιορεντίνα - Σασουόλο
Κυρ 28/04/19 Αταλάντα - Ουντινέζε

35 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 05/05/19 Λάτσιο - Αταλάντα
Κυρ 05/05/19 Μίλαν - Μπολόνια
Κυρ 05/05/19 Νάπολι - Κάλιαρι
Κυρ 05/05/19 Εμπολι - Φιορεντίνα
Κυρ 05/05/19 Σασουόλο - Φροζινόνε
Κυρ 05/05/19 Ουντινέζε - Ιντερ
Κυρ 05/05/19 Τζένοα - Ρόμα
Κυρ 05/05/19 Πάρμα - Σαμπντόρια
Κυρ 05/05/19 Κιέβο - Σπαλ
Κυρ 05/05/19 Γιουβέντους - Τορίνο

36 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 12/05/19 Ιντερ - Κιέβο
Κυρ 12/05/19 Σαμπντόρια - Εμπολι
Κυρ 12/05/19 Αταλάντα - Τζένοα
Κυρ 12/05/19 Κάλιαρι - Λάτσιο
Κυρ 12/05/19 Φιορεντίνα - Μίλαν
Κυρ 12/05/19 Σπαλ - Νάπολι
Κυρ 12/05/19 Μπολόνια - Πάρμα
Κυρ 12/05/19 Τορίνο - Σασουόλο
Κυρ 12/05/19 Φροζινόνε - Ουντινέζε
Κυρ 12/05/19 Ρόμα 21:30 Γιουβέντους

37 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 19/05/19 Γιουβέντους - Αταλάντα
Κυρ 19/05/19 Λάτσιο - Μπολόνια
Κυρ 19/05/19 Τζένοα - Κάλιαρι
Κυρ 19/05/19 Πάρμα - Φιορεντίνα
Κυρ 19/05/19 Μίλαν - Φροζινόνε
Κυρ 19/05/19 Σασουόλο - Ρόμα
Κυρ 19/05/19 Κιέβο - Σαμπντόρια
Κυρ 19/05/19 Ουντινέζε - Σπαλ
Κυρ 19/05/19 Εμπολι - Τορίνο
Κυρ 19/05/19 Νάπολι 21:30 Ιντερ

38 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 26/05/19 Φροζινόνε - Κιέβο
Κυρ 26/05/19 Ιντερ - Εμπολι
Κυρ 26/05/19 Φιορεντίνα - Τζένοα
Κυρ 26/05/19 Σαμπντόρια - Γιουβέντους
Κυρ 26/05/19 Τορίνο - Λάτσιο
Κυρ 26/05/19 Σπαλ - Μίλαν
Κυρ 26/05/19 Μπολόνια - Νάπολι
Κυρ 26/05/19 Ρόμα - Πάρμα
Κυρ 26/05/19 Αταλάντα - Σασουόλο
Κυρ 26/05/19 Κάλιαρι - Ουντινέζε