chat

Πρόγραμμα Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ - Ποδόσφαιρο

ΙΣΠΑΝΙΑ PRIMERA DIVISION

28 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 15/03/19 Σοσιεδάδ 1 - 1 Λεβάντε
Σαβ 16/03/19 Ουέσκα 1 - 3 Αλαβές
Σαβ 16/03/19 Ρεάλ Μαδρίτης 2 - 0 Θέλτα
Σαβ 16/03/19 Αθλέτικ Μπιλμπάο 2 - 0 Ατλέτικο Μαδρίτης
Σαβ 16/03/19 Λεγκανιές 0 - 2 Χιρόνα
Κυρ 17/03/19 Εϊμπάρ 1 - 2 Βαγιαδολίδ
Κυρ 17/03/19 Εσπανιόλ 0 - 1 Σεβίλλη
Κυρ 17/03/19 Βαλένθια 0 - 0 Χετάφε
Κυρ 17/03/19 Βιγιαρεάλ 3 - 1 Βαγιεκάνο
Κυρ 17/03/19 Μπέτις 1 - 4 Μπαρτσελόνα

29 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Παρ 29/03/19 Χιρόνα 22:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο
Σαβ 30/03/19 Χετάφε 14:00 Λεγκανιές
Σαβ 30/03/19 Μπαρτσελόνα 17:15 Εσπανιόλ
Σαβ 30/03/19 Θέλτα 19:30 Βιγιαρεάλ
Σαβ 30/03/19 Αλαβές 21:45 Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 31/03/19 Λεβάντε 13:00 Εϊμπάρ
Κυρ 31/03/19 Βαγιεκάνο 15:00 Μπέτις
Κυρ 31/03/19 Σεβίλλη 17:15 Βαλένθια
Κυρ 31/03/19 Βαγιαδολίδ 19:30 Σοσιεδάδ
Κυρ 31/03/19 Ρεάλ Μαδρίτης 21:45 Ουέσκα

30 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τρι 02/04/19 Ατλέτικο Μαδρίτης 20:30 Χιρόνα
Τρι 02/04/19 Εσπανιόλ 21:30 Χετάφε
Τρι 02/04/19 Βιγιαρεάλ 22:30 Μπαρτσελόνα
Τετ 03/04/19 Αθλέτικ Μπιλμπάο 20:30 Λεβάντε
Τετ 03/04/19 Εϊμπάρ 21:30 Βαγιεκάνο
Τετ 03/04/19 Ουέσκα 21:30 Θέλτα
Τετ 03/04/19 Βαλένθια 22:30 Ρεάλ Μαδρίτης
Πεμ 04/04/19 Σεβίλλη 20:30 Αλαβές
Πεμ 04/04/19 Λεγκανιές 21:30 Βαγιαδολίδ
Πεμ 04/04/19 Σοσιεδάδ 22:30 Μπέτις

31 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 06/04/19 Χιρόνα 14:00 Εσπανιόλ
Σαβ 06/04/19 Ρεάλ Μαδρίτης 17:15 Εϊμπάρ
Σαβ 06/04/19 Βαγιεκάνο 19:30 Βαλένθια
Σαβ 06/04/19 Μπαρτσελόνα 21:45 Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 07/04/19 Αλαβές 13:00 Λεγκανιές
Κυρ 07/04/19 Χετάφε 15:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 07/04/19 Βαγιαδολίδ 17:15 Σεβίλλη
Κυρ 07/04/19 Θέλτα 19:30 Σοσιεδάδ
Κυρ 07/04/19 Λεβάντε 19:30 Ουέσκα
Κυρ 07/04/19 Μπέτις 21:45 Βιγιαρεάλ

32 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 13/04/19 Εσπανιόλ 14:00 Αλαβές
Σαβ 13/04/19 Ουέσκα 17:15 Μπαρτσελόνα
Σαβ 13/04/19 Ατλέτικο Μαδρίτης 19:30 Θέλτα
Σαβ 13/04/19 Σεβίλλη 21:45 Μπέτις
Κυρ 14/04/19 Βαγιαδολίδ 13:00 Χετάφε
Κυρ 14/04/19 Αθλέτικ Μπιλμπάο 15:00 Βαγιεκάνο
Κυρ 14/04/19 Σοσιεδάδ 17:15 Εϊμπάρ
Κυρ 14/04/19 Χιρόνα 19:30 Βιγιαρεάλ
Κυρ 14/04/19 Βαλένθια 21:45 Λεβάντε
Δευ 15/04/19 Λεγκανιές 22:00 Ρεάλ Μαδρίτης

33 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 21/04/19 Αλαβές - Βαγιαδολίδ
Κυρ 21/04/19 Μπαρτσελόνα - Σοσιεδάδ
Κυρ 21/04/19 Μπέτις - Βαλένθια
Κυρ 21/04/19 Θέλτα - Χιρόνα
Κυρ 21/04/19 Χετάφε - Σεβίλλη
Κυρ 21/04/19 Ρεάλ Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 21/04/19 Εϊμπάρ - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 21/04/19 Λεβάντε - Εσπανιόλ
Κυρ 21/04/19 Βαγιεκάνο - Ουέσκα
Κυρ 21/04/19 Βιγιαρεάλ - Λεγκανιές

34 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Τετ 24/04/19 Αλαβές - Μπαρτσελόνα
Τετ 24/04/19 Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαλένθια
Τετ 24/04/19 Χετάφε - Ρεάλ Μαδρίτης
Τετ 24/04/19 Σοσιεδάδ - Βιγιαρεάλ
Τετ 24/04/19 Λεγκανιές - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Τετ 24/04/19 Λεβάντε - Μπέτις
Τετ 24/04/19 Εσπανιόλ - Θέλτα
Τετ 24/04/19 Ουέσκα - Εϊμπάρ
Τετ 24/04/19 Βαγιαδολίδ - Χιρόνα
Τετ 24/04/19 Σεβίλλη - Βαγιεκάνο

35 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 28/04/19 Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαγιαδολίδ
Κυρ 28/04/19 Μπαρτσελόνα - Λεβάντε
Κυρ 28/04/19 Μπέτις - Εσπανιόλ
Κυρ 28/04/19 Χιρόνα - Σεβίλλη
Κυρ 28/04/19 Βαγιεκάνο - Ρεάλ Μαδρίτης
Κυρ 28/04/19 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Αλαβές
Κυρ 28/04/19 Λεγκανιές - Θέλτα
Κυρ 28/04/19 Βαλένθια - Εϊμπάρ
Κυρ 28/04/19 Σοσιεδάδ - Χετάφε
Κυρ 28/04/19 Βιγιαρεάλ - Ουέσκα

36 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 05/05/19 Αλαβές - Σοσιεδάδ
Κυρ 05/05/19 Χετάφε - Χιρόνα
Κυρ 05/05/19 Ουέσκα - Βαλένθια
Κυρ 05/05/19 Λεβάντε - Βαγιεκάνο
Κυρ 05/05/19 Ρεάλ Μαδρίτης - Βιγιαρεάλ
Κυρ 05/05/19 Βαγιαδολίδ - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 05/05/19 Εσπανιόλ - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 05/05/19 Θέλτα - Μπαρτσελόνα
Κυρ 05/05/19 Εϊμπάρ - Μπέτις
Κυρ 05/05/19 Σεβίλλη - Λεγκανιές

37 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 12/05/19 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Θέλτα
Κυρ 12/05/19 Ατλέτικο Μαδρίτης - Σεβίλλη
Κυρ 12/05/19 Μπαρτσελόνα - Χετάφε
Κυρ 12/05/19 Μπέτις - Ουέσκα
Κυρ 12/05/19 Χιρόνα - Λεβάντε
Κυρ 12/05/19 Βαγιεκάνο - Βαγιαδολίδ
Κυρ 12/05/19 Βαλένθια - Αλαβές
Κυρ 12/05/19 Βιγιαρεάλ - Εϊμπάρ
Κυρ 12/05/19 Λεγκανιές - Εσπανιόλ
Κυρ 12/05/19 Σοσιεδάδ - Ρεάλ Μαδρίτης

38 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 19/05/19 Αλαβές - Χιρόνα
Κυρ 19/05/19 Θέλτα - Βαγιεκάνο
Κυρ 19/05/19 Εσπανιόλ - Σοσιεδάδ
Κυρ 19/05/19 Χετάφε - Βιγιαρεάλ
Κυρ 19/05/19 Ουέσκα - Λεγκανιές
Κυρ 19/05/19 Σεβίλλη - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Κυρ 19/05/19 Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κυρ 19/05/19 Εϊμπάρ - Μπαρτσελόνα
Κυρ 19/05/19 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπέτις
Κυρ 19/05/19 Βαγιαδολίδ - Βαλένθια