chat

Πρόγραμμα SUPERLEAGUE - Ποδόσφαιρο

ΕΛΛΑΔΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ

13 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 08/12/18 Αστέρας Τρίπολης 1 - 0 ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 08/12/18 ΑΕΚ 2 - 0 Λαμία
Κυρ 09/12/18 SKODA Ξάνθη 1 - 1 Ολυμπιακός
Κυρ 09/12/18 ΟΦΗ 3 - 1 Παναθηναϊκός
Κυρ 09/12/18 Ατρόμητος 4 - 2 Αρης
Κυρ 09/12/18 ΠΑΟΚ 2 - 1 Λάρισα
Δευ 10/12/18 Παναιτωλικός 2 - 1 Απόλλων Σμύρνης
Δευ 10/12/18 Πανιώνιος 1 - 1 Λεβαδειακός

14 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 15/12/18 ΠΑΣ Γιάννινα 17:15 Πανιώνιος
Σαβ 15/12/18 Αρης 19:00 Παναιτωλικός
Σαβ 15/12/18 Αστέρας Τρίπολης 19:30 ΟΦΗ
Κυρ 16/12/18 Απόλλων Σμύρνης 16:00 SKODA Ξάνθη
Κυρ 16/12/18 Λάρισα 17:15 ΑΕΚ
Κυρ 16/12/18 Παναθηναϊκός 19:00 Ατρόμητος
Κυρ 16/12/18 Ολυμπιακός 19:30 Λαμία
Δευ 17/12/18 Λεβαδειακός 19:30 ΠΑΟΚ

15 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 22/12/18 Παναιτωλικός 16:00 Παναθηναϊκός
Σαβ 22/12/18 ΟΦΗ 17:15 Ατρόμητος
Σαβ 22/12/18 Πανιώνιος 19:30 Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 23/12/18 ΑΕΚ 15:00 Λεβαδειακός
Κυρ 23/12/18 Λαμία 16:00 Απόλλων Σμύρνης
Κυρ 23/12/18 Ολυμπιακός 17:15 Λάρισα
Κυρ 23/12/18 SKODA Ξάνθη 19:00 Αρης
Κυρ 23/12/18 ΠΑΟΚ 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα

16 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 12/01/19 Λάρισα - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 12/01/19 Αρης - Λαμία
Σαβ 12/01/19 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ
Σαβ 12/01/19 Ατρόμητος - Παναιτωλικός
Σαβ 12/01/19 Λεβαδειακός - Ολυμπιακός
Σαβ 12/01/19 ΟΦΗ - Πανιώνιος
Σαβ 12/01/19 Παναθηναϊκός - SKODA Ξάνθη
Σαβ 12/01/19 ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ

17 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 19/01/19 ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 19/01/19 Λάρισα - Αρης
Σαβ 19/01/19 SKODA Ξάνθη - Ατρόμητος
Σαβ 19/01/19 Απόλλων Σμύρνης - Λεβαδειακός
Σαβ 19/01/19 Λαμία - Παναθηναϊκός
Σαβ 19/01/19 ΟΦΗ - Παναιτωλικός
Σαβ 19/01/19 ΠΑΟΚ - Πανιώνιος
Σαβ 19/01/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός

18 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 26/01/19 Λαμία - Ατρόμητος
Σαβ 26/01/19 Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός
Σαβ 26/01/19 Λεβαδειακός - Αρης
Σαβ 26/01/19 ΠΑΟΚ - ΟΦΗ
Σαβ 26/01/19 Παναθηναϊκός - Λάρισα
Σαβ 26/01/19 Παναιτωλικός - SKODA Ξάνθη
Σαβ 26/01/19 Πανιώνιος - ΑΕΚ
Σαβ 26/01/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης

19 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/02/19 ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
Σαβ 02/02/19 Λάρισα - Ατρόμητος
Σαβ 02/02/19 Απόλλων Σμύρνης - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 02/02/19 Αρης - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 02/02/19 Λαμία - Παναιτωλικός
Σαβ 02/02/19 Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός
Σαβ 02/02/19 ΟΦΗ - SKODA Ξάνθη
Σαβ 02/02/19 Ολυμπιακός - Πανιώνιος

20 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 09/02/19 ΑΕΚ - ΟΦΗ
Σαβ 09/02/19 SKODA Ξάνθη - Λαμία
Σαβ 09/02/19 Αστέρας Τρίπολης - Αρης
Σαβ 09/02/19 Ατρόμητος - Λεβαδειακός
Σαβ 09/02/19 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός
Σαβ 09/02/19 Παναιτωλικός - Λάρισα
Σαβ 09/02/19 Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 09/02/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός

21 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 16/02/19 Λάρισα - SKODA Ξάνθη
Σαβ 16/02/19 Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ
Σαβ 16/02/19 Αρης - Πανιώνιος
Σαβ 16/02/19 Λεβαδειακός - Παναιτωλικός
Σαβ 16/02/19 ΟΦΗ - Λαμία
Σαβ 16/02/19 Ολυμπιακός - ΑΕΚ
Σαβ 16/02/19 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 16/02/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος

22 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 23/02/19 ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 23/02/19 SKODA Ξάνθη - Λεβαδειακός
Σαβ 23/02/19 Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος
Σαβ 23/02/19 Λαμία - Λάρισα
Σαβ 23/02/19 Ολυμπιακός - ΟΦΗ
Σαβ 23/02/19 ΠΑΟΚ - Αρης
Σαβ 23/02/19 Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 23/02/19 Πανιώνιος - Παναθηναϊκός

23 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/03/19 Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός
Σαβ 02/03/19 Αρης - ΑΕΚ
Σαβ 02/03/19 Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
Σαβ 02/03/19 Ατρόμητος - Πανιώνιος
Σαβ 02/03/19 Λεβαδειακός - Λαμία
Σαβ 02/03/19 ΟΦΗ - Λάρισα
Σαβ 02/03/19 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Σαβ 02/03/19 ΠΑΣ Γιάννινα - SKODA Ξάνθη

24 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 09/03/19 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
Σαβ 09/03/19 Λάρισα - Λεβαδειακός
Σαβ 09/03/19 SKODA Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 09/03/19 Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ
Σαβ 09/03/19 Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 09/03/19 Ολυμπιακός - Αρης
Σαβ 09/03/19 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος
Σαβ 09/03/19 Παναιτωλικός - Πανιώνιος

25 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 16/03/19 Αρης - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 16/03/19 Αστέρας Τρίπολης - Λαμία
Σαβ 16/03/19 Ατρόμητος - ΑΕΚ
Σαβ 16/03/19 ΟΦΗ - Λεβαδειακός
Σαβ 16/03/19 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Σαβ 16/03/19 Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ
Σαβ 16/03/19 Πανιώνιος - SKODA Ξάνθη
Σαβ 16/03/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Λάρισα

26 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 30/03/19 ΑΕΚ - Παναιτωλικός
Σαβ 30/03/19 Λάρισα - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 30/03/19 SKODA Ξάνθη - ΠΑΟΚ
Σαβ 30/03/19 Απόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός
Σαβ 30/03/19 Αρης - ΟΦΗ
Σαβ 30/03/19 Λαμία - Πανιώνιος
Σαβ 30/03/19 Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 30/03/19 Ολυμπιακός - Ατρόμητος

27 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 06/04/19 SKODA Ξάνθη - ΑΕΚ
Σαβ 06/04/19 Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός
Σαβ 06/04/19 Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 06/04/19 ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 06/04/19 ΠΑΟΚ - Λαμία
Σαβ 06/04/19 Παναθηναϊκός - Αρης
Σαβ 06/04/19 Παναιτωλικός - Ολυμπιακός
Σαβ 06/04/19 Πανιώνιος - Λάρισα

28 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 14/04/19 Λάρισα - ΠΑΟΚ
Κυρ 14/04/19 Απόλλων Σμύρνης - Παναιτωλικός
Κυρ 14/04/19 Αρης - Ατρόμητος
Κυρ 14/04/19 Λαμία - ΑΕΚ
Κυρ 14/04/19 Λεβαδειακός - Πανιώνιος
Κυρ 14/04/19 Ολυμπιακός - SKODA Ξάνθη
Κυρ 14/04/19 Παναθηναϊκός - ΟΦΗ
Κυρ 14/04/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης

29 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 21/04/19 ΑΕΚ - Λάρισα
Κυρ 21/04/19 SKODA Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης
Κυρ 21/04/19 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
Κυρ 21/04/19 Λαμία - Ολυμπιακός
Κυρ 21/04/19 ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 21/04/19 ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός
Κυρ 21/04/19 Παναιτωλικός - Αρης
Κυρ 21/04/19 Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα

30 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 05/05/19 Λάρισα - Ολυμπιακός
Κυρ 05/05/19 Απόλλων Σμύρνης - Λαμία
Κυρ 05/05/19 Αρης - SKODA Ξάνθη
Κυρ 05/05/19 Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος
Κυρ 05/05/19 Ατρόμητος - ΟΦΗ
Κυρ 05/05/19 Λεβαδειακός - ΑΕΚ
Κυρ 05/05/19 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός
Κυρ 05/05/19 ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ