chat
Πρόγραμμα ΕΛΛΑΔΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ - Ποδόσφαιρο

ΕΛΛΑΔΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ

4 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 22/09/18 Αστέρας Τρίπολης 2 - 0 Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 22/09/18 Ατρόμητος 2 - 0 Λάρισα
Σαβ 22/09/18 ΠΑΣ Γιάννινα 1 - 0 Αρης
Κυρ 23/09/18 SKODA Ξάνθη 3 - 0 ΟΦΗ
Κυρ 23/09/18 Παναθηναϊκός 3 - 0 Λεβαδειακός
Κυρ 23/09/18 ΠΑΟΚ 2 - 0 ΑΕΚ
Δευ 24/09/18 Παναιτωλικός 19:00 Λαμία
Δευ 24/09/18 Πανιώνιος 19:30 Ολυμπιακός

5 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 29/09/18 Λάρισα 18:15 Παναιτωλικός
Σαβ 29/09/18 Παναθηναϊκός 19:00 ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 29/09/18 ΟΦΗ 20:30 ΑΕΚ
Κυρ 30/09/18 Απόλλων Σμύρνης 16:00 Πανιώνιος
Κυρ 30/09/18 Λεβαδειακός 18:15 Ατρόμητος
Κυρ 30/09/18 Αρης 19:00 Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 30/09/18 Ολυμπιακός 20:30 ΠΑΟΚ
Δευ 01/10/18 Λαμία 19:00 SKODA Ξάνθη

6 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 06/10/18 Πανιώνιος 18:15 Αρης
Σαβ 06/10/18 Παναιτωλικός 19:00 Λεβαδειακός
Σαβ 06/10/18 Αστέρας Τρίπολης 20:30 Παναθηναϊκός
Κυρ 07/10/18 Λαμία 16:00 ΟΦΗ
Κυρ 07/10/18 ΠΑΟΚ 18:15 Απόλλων Σμύρνης
Κυρ 07/10/18 Ατρόμητος 19:00 ΠΑΣ Γιάννινα
Κυρ 07/10/18 ΑΕΚ 20:30 Ολυμπιακός
Δευ 08/10/18 SKODA Ξάνθη 19:00 Λάρισα

7 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 20/10/18 Λάρισα - Λαμία
Σαβ 20/10/18 Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ
Σαβ 20/10/18 Αρης - ΠΑΟΚ
Σαβ 20/10/18 Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 20/10/18 Λεβαδειακός - SKODA Ξάνθη
Σαβ 20/10/18 ΟΦΗ - Ολυμπιακός
Σαβ 20/10/18 Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
Σαβ 20/10/18 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός

8 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 27/10/18 ΑΕΚ - Αρης
Σαβ 27/10/18 Λάρισα - ΟΦΗ
Σαβ 27/10/18 SKODA Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 27/10/18 Λαμία - Λεβαδειακός
Σαβ 27/10/18 Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 27/10/18 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
Σαβ 27/10/18 Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 27/10/18 Πανιώνιος - Ατρόμητος

9 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 03/11/18 Αρης - Ολυμπιακός
Σαβ 03/11/18 Αστέρας Τρίπολης - SKODA Ξάνθη
Σαβ 03/11/18 Ατρόμητος - ΠΑΟΚ
Σαβ 03/11/18 Λεβαδειακός - Λάρισα
Σαβ 03/11/18 ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 03/11/18 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Σαβ 03/11/18 Πανιώνιος - Παναιτωλικός
Σαβ 03/11/18 ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία

10 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 10/11/18 ΑΕΚ - Ατρόμητος
Σαβ 10/11/18 Λάρισα - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 10/11/18 SKODA Ξάνθη - Πανιώνιος
Σαβ 10/11/18 Απόλλων Σμύρνης - Αρης
Σαβ 10/11/18 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 10/11/18 Λεβαδειακός - ΟΦΗ
Σαβ 10/11/18 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Σαβ 10/11/18 ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός

11 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 24/11/18 Αστέρας Τρίπολης - Λάρισα
Σαβ 24/11/18 Ατρόμητος - Ολυμπιακός
Σαβ 24/11/18 ΟΦΗ - Αρης
Σαβ 24/11/18 ΠΑΟΚ - SKODA Ξάνθη
Σαβ 24/11/18 Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 24/11/18 Παναιτωλικός - ΑΕΚ
Σαβ 24/11/18 Πανιώνιος - Λαμία
Σαβ 24/11/18 ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός

12 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 01/12/18 ΑΕΚ - SKODA Ξάνθη
Σαβ 01/12/18 Λάρισα - Πανιώνιος
Σαβ 01/12/18 Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος
Σαβ 01/12/18 Αρης - Παναθηναϊκός
Σαβ 01/12/18 Λαμία - ΠΑΟΚ
Σαβ 01/12/18 Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 01/12/18 Ολυμπιακός - Παναιτωλικός
Σαβ 01/12/18 ΠΑΣ Γιάννινα - ΟΦΗ

13 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 08/12/18 ΑΕΚ - Λαμία
Σαβ 08/12/18 SKODA Ξάνθη - Ολυμπιακός
Σαβ 08/12/18 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 08/12/18 Ατρόμητος - Αρης
Σαβ 08/12/18 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός
Σαβ 08/12/18 ΠΑΟΚ - Λάρισα
Σαβ 08/12/18 Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 08/12/18 Πανιώνιος - Λεβαδειακός

14 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 15/12/18 Λάρισα - ΑΕΚ
Σαβ 15/12/18 Απόλλων Σμύρνης - SKODA Ξάνθη
Σαβ 15/12/18 Αρης - Παναιτωλικός
Σαβ 15/12/18 Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ
Σαβ 15/12/18 Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ
Σαβ 15/12/18 Ολυμπιακός - Λαμία
Σαβ 15/12/18 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος
Σαβ 15/12/18 ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος

15 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 22/12/18 ΑΕΚ - Λεβαδειακός
Σαβ 22/12/18 SKODA Ξάνθη - Αρης
Σαβ 22/12/18 Λαμία - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 22/12/18 ΟΦΗ - Ατρόμητος
Σαβ 22/12/18 Ολυμπιακός - Λάρισα
Σαβ 22/12/18 ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 22/12/18 Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός
Σαβ 22/12/18 Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης

16 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 12/01/19 Λάρισα - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 12/01/19 Αρης - Λαμία
Σαβ 12/01/19 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ
Σαβ 12/01/19 Ατρόμητος - Παναιτωλικός
Σαβ 12/01/19 Λεβαδειακός - Ολυμπιακός
Σαβ 12/01/19 ΟΦΗ - Πανιώνιος
Σαβ 12/01/19 Παναθηναϊκός - SKODA Ξάνθη
Σαβ 12/01/19 ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ

17 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 19/01/19 ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 19/01/19 Λάρισα - Αρης
Σαβ 19/01/19 SKODA Ξάνθη - Ατρόμητος
Σαβ 19/01/19 Απόλλων Σμύρνης - Λεβαδειακός
Σαβ 19/01/19 Λαμία - Παναθηναϊκός
Σαβ 19/01/19 ΟΦΗ - Παναιτωλικός
Σαβ 19/01/19 ΠΑΟΚ - Πανιώνιος
Σαβ 19/01/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός

18 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 26/01/19 Λαμία - Ατρόμητος
Σαβ 26/01/19 Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός
Σαβ 26/01/19 Λεβαδειακός - Αρης
Σαβ 26/01/19 ΠΑΟΚ - ΟΦΗ
Σαβ 26/01/19 Παναθηναϊκός - Λάρισα
Σαβ 26/01/19 Παναιτωλικός - SKODA Ξάνθη
Σαβ 26/01/19 Πανιώνιος - ΑΕΚ
Σαβ 26/01/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης

19 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/02/19 ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
Σαβ 02/02/19 Λάρισα - Ατρόμητος
Σαβ 02/02/19 Απόλλων Σμύρνης - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 02/02/19 Αρης - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 02/02/19 Λαμία - Παναιτωλικός
Σαβ 02/02/19 Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός
Σαβ 02/02/19 ΟΦΗ - SKODA Ξάνθη
Σαβ 02/02/19 Ολυμπιακός - Πανιώνιος

20 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 09/02/19 ΑΕΚ - ΟΦΗ
Σαβ 09/02/19 SKODA Ξάνθη - Λαμία
Σαβ 09/02/19 Αστέρας Τρίπολης - Αρης
Σαβ 09/02/19 Ατρόμητος - Λεβαδειακός
Σαβ 09/02/19 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός
Σαβ 09/02/19 Παναιτωλικός - Λάρισα
Σαβ 09/02/19 Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 09/02/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός

21 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 16/02/19 Λάρισα - SKODA Ξάνθη
Σαβ 16/02/19 Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ
Σαβ 16/02/19 Αρης - Πανιώνιος
Σαβ 16/02/19 Λεβαδειακός - Παναιτωλικός
Σαβ 16/02/19 ΟΦΗ - Λαμία
Σαβ 16/02/19 Ολυμπιακός - ΑΕΚ
Σαβ 16/02/19 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 16/02/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος

22 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 23/02/19 ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 23/02/19 SKODA Ξάνθη - Λεβαδειακός
Σαβ 23/02/19 Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος
Σαβ 23/02/19 Λαμία - Λάρισα
Σαβ 23/02/19 Ολυμπιακός - ΟΦΗ
Σαβ 23/02/19 ΠΑΟΚ - Αρης
Σαβ 23/02/19 Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 23/02/19 Πανιώνιος - Παναθηναϊκός

23 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 02/03/19 Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός
Σαβ 02/03/19 Αρης - ΑΕΚ
Σαβ 02/03/19 Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
Σαβ 02/03/19 Ατρόμητος - Πανιώνιος
Σαβ 02/03/19 Λεβαδειακός - Λαμία
Σαβ 02/03/19 ΟΦΗ - Λάρισα
Σαβ 02/03/19 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Σαβ 02/03/19 ΠΑΣ Γιάννινα - SKODA Ξάνθη

24 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 09/03/19 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
Σαβ 09/03/19 Λάρισα - Λεβαδειακός
Σαβ 09/03/19 SKODA Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 09/03/19 Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ
Σαβ 09/03/19 Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 09/03/19 Ολυμπιακός - Αρης
Σαβ 09/03/19 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος
Σαβ 09/03/19 Παναιτωλικός - Πανιώνιος

25 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 16/03/19 Αρης - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 16/03/19 Αστέρας Τρίπολης - Λαμία
Σαβ 16/03/19 Ατρόμητος - ΑΕΚ
Σαβ 16/03/19 ΟΦΗ - Λεβαδειακός
Σαβ 16/03/19 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Σαβ 16/03/19 Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ
Σαβ 16/03/19 Πανιώνιος - SKODA Ξάνθη
Σαβ 16/03/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Λάρισα

26 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 30/03/19 ΑΕΚ - Παναιτωλικός
Σαβ 30/03/19 Λάρισα - Αστέρας Τρίπολης
Σαβ 30/03/19 SKODA Ξάνθη - ΠΑΟΚ
Σαβ 30/03/19 Απόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός
Σαβ 30/03/19 Αρης - ΟΦΗ
Σαβ 30/03/19 Λαμία - Πανιώνιος
Σαβ 30/03/19 Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 30/03/19 Ολυμπιακός - Ατρόμητος

27 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Σαβ 06/04/19 SKODA Ξάνθη - ΑΕΚ
Σαβ 06/04/19 Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός
Σαβ 06/04/19 Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης
Σαβ 06/04/19 ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα
Σαβ 06/04/19 ΠΑΟΚ - Λαμία
Σαβ 06/04/19 Παναθηναϊκός - Αρης
Σαβ 06/04/19 Παναιτωλικός - Ολυμπιακός
Σαβ 06/04/19 Πανιώνιος - Λάρισα

28 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 14/04/19 Λάρισα - ΠΑΟΚ
Κυρ 14/04/19 Απόλλων Σμύρνης - Παναιτωλικός
Κυρ 14/04/19 Αρης - Ατρόμητος
Κυρ 14/04/19 Λαμία - ΑΕΚ
Κυρ 14/04/19 Λεβαδειακός - Πανιώνιος
Κυρ 14/04/19 Ολυμπιακός - SKODA Ξάνθη
Κυρ 14/04/19 Παναθηναϊκός - ΟΦΗ
Κυρ 14/04/19 ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης

29 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 21/04/19 ΑΕΚ - Λάρισα
Κυρ 21/04/19 SKODA Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης
Κυρ 21/04/19 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
Κυρ 21/04/19 Λαμία - Ολυμπιακός
Κυρ 21/04/19 ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης
Κυρ 21/04/19 ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός
Κυρ 21/04/19 Παναιτωλικός - Αρης
Κυρ 21/04/19 Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα

30 Αγωνιστική
Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη
Κυρ 05/05/19 Λάρισα - Ολυμπιακός
Κυρ 05/05/19 Απόλλων Σμύρνης - Λαμία
Κυρ 05/05/19 Αρης - SKODA Ξάνθη
Κυρ 05/05/19 Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος
Κυρ 05/05/19 Ατρόμητος - ΟΦΗ
Κυρ 05/05/19 Λεβαδειακός - ΑΕΚ
Κυρ 05/05/19 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός
Κυρ 05/05/19 ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ