Livescore από το Betmasters.gr

Αγαπημένα
TimeLeagueEventScoreYellowYCRedRCFav
TimeLeagueEventScoreYellowYCRedRCFav
00:00Argentina
ΑΡΓ1
Ρασίνγκ Κλουμπ
Νιούελς Όλντ Μπόις
01:00Uruguay
ΟΥΡ1
Σέρο Λάργκο
Μπόστον Ρίβερ
01:00Uruguay
ΟΥΡ1
Πενιαρόλ
Ντανούμπιο
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Πενιαρόλ – Ντανούμπιο (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
01:15Paraguay
ΠΑΡΓ
Guairena FC
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
02:10Argentina
ΑΡΓ1
Κολόν Σάντα Φε
Μπόκα Τζούνιορς
02:40Colombia
ΚΟΛ1
Τζούνιορ
Τζαγκουάρες
05:00International
ΔΦ
Orange County SC
Las Vegas Lights
07:00Japan
ΙΑΠ1
Τόκυο
Γιοκοχάμα Μάρινος
07:00Japan
ΙΑΠ1
Ναγκόγια
Σονάν
07:00Japan
ΙΑΠ1
Τόσου
Σερέζο Οσάκα
07:00South korea
ΝΚΟΡ
Γεονμπούκ
Σουόν
08:00Australia
AUST
Νιούκαστλ Τζετς
Περθ Γκλόρι
08:00Japan
ΙΑΠ1
Καβασάκι
Σαπόρο
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Καβασάκι – Σαπόρο (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
09:00South korea
ΝΚΟΡ
Νταεγκού
Γκανγκβόν
09:00South korea
ΝΚΟΡ
Ούλσαν Μίπο
Σεούλ
09:30China
ΚΙΝ1
Qingdao Huanghai
Τιαντζίν Τεντά
10:30Australia
AUST
Μέλμπουρν Βίκτορι
Αντελαΐντ Γιουνάιτεντ
11:00International
ΔΦ
Hradec Kralove B
Slavia Prague B
11:15International
ΔΦ
Ουνίτσοφ
Βιτκόβιτσε
11:15International
ΔΦ
Βίσεραντ
Βλτάβιν
11:30International
ΔΦ
Βικτόρια Ζίζκοφ
Σόκολοφ
12:00International
ΔΦ
Μπλάνσκο
Προσέγιοβ
12:00International
ΔΦ
Χρουντίμ
Λίσεν
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Χρουντίμ – Λίσεν (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
12:00International
ΔΦ
Σπάρτα Πράγας Β
Liberec B
12:00International
ΔΦ
Ζάπι
Βάρνσντορφ
12:30Bulgaria
ΒΟΥΛ
Ντούναφ Ρούσε
Μπότεφ Βράτσα
13:00International
ΔΦ
Ούτσικτενς
Frolunda
13:00Russia
ΡΩΣ1
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ουράλ
13:00Turkey
ΤΟΥ1
Κόνιασπορ
Κασίμπασα
13:30International
ΔΦ
Hutnik Krakow
Πολόνια
13:35China
ΚΙΝ1
Γκουανγκζού
Wuhan Zall
14:00Germany
ΓΕΡ2
Άουε
Αμβούργο
14:00Germany
ΓΕΡ2
Ντάρμσταντ
Χάιντενχάιμ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ντάρμσταντ – Χάιντενχάιμ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
14:00Germany
ΓΕΡ2
Γκρόιτερ Φιρτ
Στουτγκάρδη
14:00International
ΔΦ
Μπρονσόι
Hillerod
14:00International
ΔΦ
Κόνγκσβίνγκερ
Μιοντάλεν
14:00International
ΔΦ
Νυρεμβέργη (Ερ.)
Άουγκσμπουργκ (Ερ.)
14:00International
ΔΦ
Τορνς
Χάλμια
14:00Ukraine
ΟΥΚ1
Ντέσνα
Ιλικόβετς
14:00Ukraine
ΟΥΚ1
Λβιφ
Ολεξαντρίγια
14:00Spain
ΙΣΠ1
Έιμπαρ
Λεβάντε
14:30England
ΑΓΓΤ
Χαλ
Λιντς
14:30England
ΑΓΓΠ
Μπράιτον
Κρίσταλ Πάλας
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Μπράιτον – Κρίσταλ Πάλας (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
15:00Germany
ΓΕΡ3
Μπραουνσβάιγκ
Ουέρντινγκεν
15:00Germany
ΓΕΡ3
Σόνε. Γκρόμπασπακ
Χάλεσκερ
15:00Germany
ΓΕΡ3
Μαγδεβούργο
Ιένα
15:00Germany
ΓΕΡ3
Μανχάιμ
Καϊζερσλάουτερν
15:00Germany
ΓΕΡ3
Μόναχο 1860
Τσέμνιτζερ
15:00Germany
ΓΕΡ3
Ζβικάου
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς
15:00Bulgaria
ΒΟΥΛ
Μπότεφ Πλόβντιβ
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
15:00International
ΔΦ
Μπρίνε
Έγκερσουντς
15:00International
ΔΦ
Μπουργκχάουζεν
Ίνγκολσταντ (Ερ.)
15:00International
ΔΦ
Ντούκλα Πράγας
Plzen B
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ντούκλα Πράγας – Plzen B (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
15:00International
ΔΦ
Χράντεκ Κράλοβε
Chlumec nad Cidlinou
15:00International
ΔΦ
Ίντερ Μπρατισλάβας
Περτζάλκα
15:00International
ΔΦ
Ιλερτίσεν
Πιπινσριέντ
15:00International
ΔΦ
Μόλντε 2
Μπράτβαγκ
15:00International
ΔΦ
Radnicki Zrenjanin
ΟΦΚ Μπέογκραντ
15:00International
ΔΦ
Ράιν
Turkspor Augsburg
15:00International
ΔΦ
RFS
Λεβάντια
15:00International
ΔΦ
Ρινγκόμπινγκ
Silkeborg KFUM
15:00International
ΔΦ
Σάλντινγκ
Ουνιόν Γκουρτέν
15:00International
ΔΦ
Τρίνεκ
Πετρκόβιτσε
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Τρίνεκ – Πετρκόβιτσε (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
15:00International
ΔΦ
Βίσλα Πουλάβι
KS Proch
15:00Greece
ΕΛΛ2
Τρίκαλα
Θεσπρωτός
15:00Greece
ΕΛΛ2
Διαγόρας
PAE Egaleo
15:00Greece
ΕΛΛ2
Καβάλα
Ιάλυσος
15:00Greece
ΕΛΛ2
Νίκη Βόλου
PO Triglia
15:00Greece
ΕΛΛ2
Βέροια
Ierapetra
15:00Albania
ΑΛΒ1
Μπύλις
Φλαμουρτάρι
15:00Albania
ΑΛΒ1
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
Λατσί
15:30Russia
ΡΩΣ1
Ντιναμό Μόσχας
Σπάρτακ Μόσχας
16:00Croatia
ΚΡΟΤ
Όσιγεκ
Χάιντουκ Σπλιτ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Όσιγεκ – Χάιντουκ Σπλιτ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
16:00International
ΔΦ
Μπρνο
Παρντούμπιτσε
16:00International
ΔΦ
Δυναμό Μινσκ
Βόλιν Λούτσκ
16:00International
ΔΦ
Ουμέα
Μπόντενς
16:00Poland
ΠΟΛ1
Βίσλα Κρακοβίας
Πλοκ
16:00France
ΓΑΛ2
Λοριάν
Σαμπλί
16:00Italy
ΙΤΑ1
Λάτσιο
Μπολόνια
16:00Italy
ΙΤΑ2
Μπενεβέντο
Σπέτσια
16:00Italy
ΙΤΑ2
Τσιταντέλα
Κρεμονέζε
16:00Italy
ΙΤΑ2
Έμπολι
Πορντενόνε
16:00Italy
ΙΤΑ2
Στάμπια
Τραπανί
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Στάμπια – Τραπανί (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
16:00Italy
ΙΤΑ2
Πίζα
Περούτζια
16:00Italy
ΙΤΑ2
Βενέτσια
Κοζέντσα
16:00Turkey
ΤΟΥ1
Τραμπζονσπόρ
Ρίζεσπορ
16:30Germany
ΓΕΡ1
Άουγκσμπουργκ
Γκλάντμπαχ
16:30Germany
ΓΕΡ1
Μπορούσια Ντόρτμουντ
Φράιμπουργκ
16:30Germany
ΓΕΡ1
Χόφενχαϊμ
Μπάγερν Μονάχου
16:30Germany
ΓΕΡ1
Μάιντζ
Πάντερμπορν
ΤΕΛEngland
ΑΓΓ3
Μπάροου
Ντάγκεναμ & Ρεντ
17:00England
ΑΓΓ3
Μπόρεχαμ Γούντ
Χάρτλπουλ
17:00England
ΑΓΓ3
Μπρόμλεϊ
Σάτον
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Μπρόμλεϊ – Σάτον (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00England
ΑΓΓ3
Ίστλιχ
Χάλιφαξ
17:00England
ΑΓΓ3
Έμπσφλίτ
Στόκπορτ
17:00England
ΑΓΓ3
Σόλιχαλ
Ντόβερ
17:00England
ΑΓΓ3
Τορκί
Τσόρλεϊ
17:00England
ΑΓΓ3
Γουόκινγκ
Μέιντενχεντ
17:00England
ΑΓΓ3
Γέοβιλ
Ρέξαμ
17:00England
ΑΓΓΤ
Μπλάκμπερν
Σουόνσι
17:00England
ΑΓΓΤ
Κάρντιφ
Μπρέντφορντ
17:00England
ΑΓΓΤ
Φούλαμ
Πρέστον
17:00England
ΑΓΓΤ
Χάντερσφιλντ
Τσάρλτον
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Χάντερσφιλντ – Τσάρλτον (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00England
ΑΓΓΤ
Λούτον
Στόουκ
17:00England
ΑΓΓΤ
Μίλγουολ
Μπρίστολ Σίτι
17:00England
ΑΓΓΤ
ΚΠΡ
Μπέρμιγχαμ
17:00England
ΑΓΓΤ
Ρέντινγκ
Μπάρνσλεϊ
17:00England
ΑΓΓΤ
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Ντέρμπι Κάουντι
17:00England
ΑΓΓΤ
Γουέστ Μπρομ
Γουίγκαν
17:00International
ΔΦ
Στρίντχαϊμ
Tiller
17:00International
ΔΦ
Στρόμεν
Κ. Όσλο
17:00Scotland
ΣΚΩ1
Αλόα
ΑΥΡ
17:00Scotland
ΣΚΩ1
Νταντί
Αρμπρόουθ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Νταντί – Αρμπρόουθ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00Scotland
ΣΚΩ1
Ντανφέρμλιν
Νταντί Γιουν.
17:00Scotland
ΣΚΩ1
Κουίν οφ Σάουθ
Μόρτον
17:00Scotland
ΣΚΩ2
Κλάιντ
Φόλκερκ
17:00Scotland
ΣΚΩ2
Νταμπάρτον
Ρέιθ Ρόβερς
17:00Scotland
ΣΚΩ2
Φόρφαρ
Ιστ Φάιβ
17:00Scotland
ΣΚΩ2
Μοντρόουζ
Έρντρι
17:00Scotland
ΣΚΩ2
Στρανράερ
Πίτερχεντ
17:00Scotland
ΣΚΩ3
Άλμπιον Ρόβερς
Έλγιν Σίτι
17:00Scotland
ΣΚΩ3
Μπρέχιν
Στέρλινγκ Άλμπιον
17:00Scotland
ΣΚΩ3
Κάουντενμπιθ
Εδινβούργο
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Κάουντενμπιθ – Εδινβούργο (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00Scotland
ΣΚΩ3
Κ. Παρκ
Άνναν
17:00Scotland
ΣΚΩ3
Στενχαούσμιουρ
Κόουβ Ρέιντζερς
17:00Cyprus
ΚΥΠ1
ΑΕ Λεμεσού
Εθνικός Άχνας
17:00Cyprus
ΚΥΠ1
Δόξα Κατοκοπιάς
Πάφος
17:00Cyprus
ΚΥΠ1
Νέα Σαλαμίνα
Απόλλων Λεμεσού
17:00England
ΑΓΓ1
Μπλάκπουλ
Ίπσουιτς
17:00England
ΑΓΓ1
Μπόλτον
Άκρινγκτον
17:00England
ΑΓΓ1
Μπρίστολ Ρόβερς
Σριούσμπερι
17:00England
ΑΓΓ1
Μπάρτον
Πιτέρμπορο
17:00England
ΑΓΓ1
Ντονκάστερ
Γουίκομ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ντονκάστερ – Γουίκομ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00England
ΑΓΓ1
Τζίλιγχαμ
Γουίμπλεντον
17:00England
ΑΓΓ1
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
Σάουθεντ
17:00England
ΑΓΓ1
Ρόδεραμ
Μίλτον Κέινς Ντονς
17:00England
ΑΓΓ1
Τρανμίρ
Φλίτγουντ Τάουν
17:00England
ΑΓΓ2
Μπράντφορντ
Πλίμουθ
17:00England
ΑΓΓ2
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
Καρλάιλ
17:00England
ΑΓΓ2
Κόλτσεστερ
Τσέλτεναμ
17:00England
ΑΓΓ2
Έξετερ
Κρόουλι
17:00England
ΑΓΓ2
Φόρεστ Γκριν
Λέιτον Όριεντ
17:00England
ΑΓΓ2
Γκρίμσμπι
Νορθάμπτον
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Γκρίμσμπι – Νορθάμπτον (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00England
ΑΓΓ2
Μάκλσφιλντ
Σάλφορντ
17:00England
ΑΓΓ2
Μάνσφιλντ
Σουίντον
17:00England
ΑΓΓ2
Μόρκαμ
Κρου
17:00England
ΑΓΓ2
Όλνταμ
Νιούπορτ
17:00England
ΑΓΓ2
Πορτ Βέιλ
Σκάνθορπ
17:00England
ΑΓΓ2
Στίβενεϊτζ
Γουόλσολ
17:00England
ΑΓΓΠ
Άστον Βίλα
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
17:00England
ΑΓΓΠ
Μπόρνμουθ
Τσέλσι
17:00England
ΑΓΓΠ
Νιούκαστλ
Μπέρνλι
17:00England
ΑΓΓΠ
Γουέστ Χαμ
Σαουθάμπτον
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Γουέστ Χαμ – Σαουθάμπτον (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00Ukraine
ΟΥΚ1
Κοβάλιοβκα
Καρπάτι
17:00Spain
ΙΣΠ1
Βαλένθια
Μπέτις
17:00Chile
ΧΙΛ1
Κομπρεσάλ
Ντεπόρτες Ικίκε
17:00Spain
ΙΣΠ2
Ουέσκα
Εξτρεμαδούρα
17:00Spain
ΙΣΠ2
Πονφεραντίνα
Σπόρτινγκ Χιχόν
17:00Denmark
ΔΑΝ1
Έσμπιεργκ
Νόρντζελαντ
17:30Bulgaria
ΒΟΥΛ
Τσάρσκο Σέλο
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
18:00Cyprus
ΚΥΠ1
ΑΠΟΕΛ
Ομόνοια
18:00Hungary
ΟΥΓΓ
Χόνβεντ
Ντιοσγκιόρι
18:00Hungary
ΟΥΓΓ
Κισβάρντα
Πάκσι
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Κισβάρντα – Πάκσι (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
18:00Hungary
ΟΥΓΓ
Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι
Ζαλαεγκερζέγκ
18:00Hungary
ΟΥΓΓ
Βίντι
Καποσβάρ
18:00Hungary
ΟΥΓΓ
Ούιπεστ
Ακαδημία Πούσκας
18:00Russia
ΡΩΣ1
Τέρεκ Γκρόζνι
Ροστόφ
18:00Russia
ΡΩΣ1
Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης
Λοκομοτίβ Μόσχας
18:00Albania
ΑΛΒ1
Τιούτα
Κουκέσι
18:00Albania
ΑΛΒ1
Βλάζνια Σκόντερ
Σκεντερμπρέου Κόρτσα
18:30Croatia
ΚΡΟΤ
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
Ριέκα
18:30Poland
ΠΟΛ1
Γκόρνικ Ζάμπρζε
Στσζέτσιν
18:30France
ΓΑΛ1
Παρί Σεν Ζερμέν
Ντιζόν
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
19:00Belgium
ΒΕΛ1
Μπέβερεν
Άντερλεχτ
19:00Italy
ΙΤΑ1
Ουντινέζε
Φιορεντίνα
19:00Italy
ΙΤΑ2
Κίεβο
Λιβόρνο
19:00Italy
ΙΤΑ2
Φροζινόνε
Σαλερνιτάνα
19:00Turkey
ΤΟΥ1
Αντάλιασπορ
Φενερμπαχτσέ
19:15Spain
ΙΣΠ2
Κάντιθ
Αλμερία
19:30Germany
ΓΕΡ1
Κολωνία
Σάλκε
19:30International
ΔΦ
Φάσμπεργκς
Λίντομε
19:30Netherlands
ΟΛΛ1
Ντεν Χάαγκ
Χέρακλες
19:30Scotland
ΣΚΩΚ
Χαρτς
Ρέιντζερς
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Χαρτς – Ρέιντζερς (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
19:30England
ΑΓΓΠ
Γουότφορντ
Λίβερπουλ
19:30Spain
ΙΣΠ1
Λεγκάνιες
Αλαβές
20:00Usa
MLS1
Ουάσινγκτον
Κολοράντο
20:00Portugal
ΠΟΡ1
Ρίο Άβε
Μπελενένσες
20:00Switzerland
ΕΛΒ1
Σιόν
Σεν Γκάλεν
20:00Switzerland
ΕΛΒ1
Γιουνγκ Μπόις
Ζυρίχη (Ελβ)
20:30Hungary
ΟΥΓΓ
Φερεντσβάρος
Ντέμπρετσεν
20:45Netherlands
ΟΛΛ1
Φένλο
Σιτάρντ
20:45Netherlands
ΟΛΛ1
Τσβόλε
Φίτεσε
21:00International
ΔΦ
FC Tulsa
Σουόπ Παρκ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα FC Tulsa – Σουόπ Παρκ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
21:00Poland
ΠΟΛ1
Λέγκια Βαρσοβίας
Κρακόβια Κρακοβίας
21:00Belgium
ΒΕΛ1
Έουπεν
Μουσκρόν Περουβέλτζ
21:00Belgium
ΒΕΛ1
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
Κορτράικ
21:00Colombia
ΚΟΛ1
Πατριότας
Τσίκο
21:00France
ΓΑΛ1
Αμιάν
Μετς
21:00France
ΓΑΛ1
Μπρεστ
Ανζέ
21:00France
ΓΑΛ1
Μονακό
Ρεμς
21:00France
ΓΑΛ1
Μονπελιέ
Στρασβούργο
21:00France
ΓΑΛ1
Τουλούζ
Ρεν
21:20Scotland
ΣΚΩΚ
Σεντ Μίρεν
Αμπερντίν
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Σεντ Μίρεν – Αμπερντίν (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
21:30Belgium
ΒΕΛ1
Αντβέρπ
Οστάνδη
21:30Spain
ΙΣΠ2
Αλμπαθέτε
Ράγιο Βαγεκάνο
21:45Netherlands
ΟΛΛ1
Τβέντε (Ολλ)
Χέρενφεν
21:45Ireland
ΙΡΛ1
Σλάιγκο Ρόβερς
Γουότερφορντ
21:45Italy
ΙΤΑ1
Νάπολι
Τορίνο
22:00Usa
MLS1
Μόντρεαλ Ίμπακτ
Νιου Ίνγκλαντ
22:00Spain
ΙΣΠ1
Γρανάδα
Θέλτα
22:00Uruguay
ΟΥΡ1
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
Ντιφενσορ Σπόρτινγκ
22:00Spain
ΙΣΠ2
Σανταντέρ
Σαραγόσα
22:30Usa
MLS1
Χιούστον
Λος Αντζελες
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Χιούστον – Λος Αντζελες (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
22:30Portugal
ΠΟΡ1
Μποαβίστα
Ζιλ Βιθέντε
22:35Argentina
ΑΡΓ1
Χιμνάσια Λα Πλάτα
Ατλέτικο Τουκουμάν
23:00International
ΔΦ
El Paso
Αριζόνα Γιουνάιτεντ
23:00International
ΔΦ
Καρολίνα
Greenville
23:00Paraguay
ΠΑΡΓ
River Plate
12 de Octubre
23:00Chile
ΧΙΛ1
Κόλο Κόλο
Ουν. Ντε Κονσεπσιόν
23:05Colombia
ΚΟΛ1
Ατλέτικο Νασιονάλ
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν