Livescore από το Betmasters.gr

Αγαπημένα
TimeLeagueEventScoreYellowYCRedRCFav
TimeLeagueEventScoreYellowYCRedRCFav
00:10Paraguay
ΠΑΡΓ
Ντίαζ
Ντεπορτίβο Καπιάτα
01:00Brazil
ΒΡΑ1
Μπαΐα
Ιντερνασιονάλ
01:00Mexico
ΜΕΞ1
Κλαμπ Κερετάρο
Πούμας
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Κλαμπ Κερετάρο – Πούμας (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
01:30Brazil
ΒΡΑ1
Φλουμινένσε
Σαπεκοένσε-ΣΚ
02:00Chile
ΧΙΛ1
Αντοφαγάστα
Ουν. Ντε Κονσεπσιόν
02:15Paraguay
ΠΑΡΓ
Γκουαρανί
Σέρο Πορτένιο
03:00Brazil
ΒΡΑ1
Κρουζέιρο
Φορταλέζα
03:00Mexico
ΜΕΞ1
Κλαμπ Αμέρικα
Πουέμπλα
03:00Mexico
ΜΕΞ1
Κλαμπ Λεόν
Ατλέτικο Σαν Λουίς
04:05Mexico
ΜΕΞ1
Τιγκρές
Κρούζ Αζούλ
07:00Australia
AUST
Ουέλινγκτον Φίνιξ
Περθ Γκλόρι
07:00South korea
ΝΚΟΡ
Σάνγκγιου Σανγκμού
Σεονγκνάμ Τσούνμα
08:00South korea
ΝΚΟΡ
Γκιεονγκνάμ
Γιέγιου
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Γκιεονγκνάμ – Γιέγιου (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
09:00Australia
AUST
Western United
Μέλμπουρν Χαρτ
09:00South korea
ΝΚΟΡ
Ίντσεον
Σουόν
09:30China
ΚΙΝ1
Τιανγίν ΣονγκΓιάνγκ
Γκουιτζού Ρενέ
13:00Russia
ΡΩΣ1
Κρίλια
Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης
13:00Spain
ΙΣΠ1
Θέλτα
Ρεάλ Σοσιεδάδ
13:00Spain
ΙΣΠ2
Χιρόνα
Αλκορκόν
13:00Denmark
ΔΑΝ1
Χόμπρο
Σίλκεμποργκ
13:00Turkey
ΤΟΥ1
Γιενί Μαλατίγια
Καϊσέρισπορ
13:00Finland
ΦΙΝ1
Κόκολα
Τούρκου
13:15Netherlands
ΟΛΛ1
Χέρενφεν
Γκρόνινγκεν
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Χέρενφεν – Γκρόνινγκεν (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
13:30Poland
ΠΟΛ1
Πλοκ
Γιαγκελόνια
13:30Italy
ΙΤΑ1
Μπολόνια
Σαμπντόρια
13:35China
ΚΙΝ1
Γκουάνγκτζου Φάρμα
Χέναν Κονστράξιον
13:35China
ΚΙΝ1
Γιανγκσού Σαϊντί
Σαντόνγκ Λουνένγκ
13:35China
ΚΙΝ1
Σανγκάη Ιστ Άσια
Νταλιάν Αερμπίν
14:00Germany
ΓΕΡ3
Τσέμνιτζερ
Καϊζερσλάουτερν
14:00England
ΑΓΓΤ
Σουόνσι
Κάρντιφ
14:00Greece
ΕΛΛ2
Ολυμπιακός Βόλου
Ierapetra
14:00Ukraine
ΟΥΚ1
Λβιφ
Ντέσνα
14:00Albania
ΑΛΒ1
Μπύλις
Τιούτα
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Μπύλις – Τιούτα (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
14:00Albania
ΑΛΒ1
Λατσί
Βλάζνια Σκόντερ
14:00Albania
ΑΛΒ1
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
Τίρανα
14:00Serbia
ΣΕΡ1
Ίντιγια
Τσουκαρίτσκι
14:15Scotland
ΣΚΠΡ
Αμπερντίν
Σέλτικ
14:30Germany
ΓΕΡ2
Χάιντενχάιμ
Σαν Πάουλι
14:30Germany
ΓΕΡ2
Νυρεμβέργη
Ρέγκενσμπουργκ
14:30Germany
ΓΕΡ2
Όσναμπρικ
Γκρόιτερ Φιρτ
15:00Germany
ΓΕΡ3
Σόνε. Γκρόμπασπακ
Μπραουνσβάιγκ
15:00Norway
ΝΟΡ2
Γερβ
Νεστ-Σότρα
15:00Norway
ΝΟΡ2
Κ. Όσλο
Κόνγκσβίνγκερ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Κ. Όσλο – Κόνγκσβίνγκερ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
15:00Norway
ΝΟΡ2
Νοτόντεν
Τρόμσντάλεν
15:00Greece
ΕΛΛ2
Διαγόρας
Καλαμάτα
15:00Greece
ΕΛΛ2
Ιωνικός
Ιάλυσος
15:00Greece
ΕΛΛ2
PAE Egaleo
Νίκη Βόλου
15:00Greece
ΕΛΛ2
Θεσπρωτός
PO Triglia
15:00Romania
ΡΟΥΜ
Ακαντέμικα Άρτζες
Universitatea Craiova
15:00Spain
ΙΣΠ1
Γρανάδα
Μπέτις
15:00Greece
ΕΛΛ1
Παναθηναϊκός
ΑΕΛ
15:00Denmark
ΔΑΝ1
Λίνγκμπι
Χόρσενς
15:00Denmark
ΔΑΝ1
Οντένσε
Νόρντζελαντ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Οντένσε – Νόρντζελαντ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
15:30England
ΑΓΓΤ
Μπρίστολ Σίτι
Γουίγκαν
15:30Netherlands
ΟΛΛ1
Αϊντχόφεν
Άλκμααρ
15:30Netherlands
ΟΛΛ1
Σπάρτα Ρότερνταμ
Ουτρέχτη
15:30Czech republic
ΤΣΕΧ
Μπουντεγιόβιτσε
Κάρβινα
15:30Czech republic
ΤΣΕΧ
Μλάντα Μπόλεσλαβ
Σλόβαν Λίμπερετς
15:30Belgium
ΒΕΛ1
Μπριζ
Σταντάρ Λιέγης
15:30Russia
ΡΩΣ1
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ντιναμό Μόσχας
15:30Russia
ΡΩΣ1
Λοκομοτίβ Μόσχας
Σπάρτακ Μόσχας
15:30Turkey
ΤΟΥ1
Γκεντσλερμπιρλιγκί
Ντενίζλισπορ
15:30Turkey
ΤΟΥ1
Γκεζτέπε
Κασίμπασα
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Γκεζτέπε – Κασίμπασα (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
15:30Austria
ΑΥΣ1
Άλταχ
Λίντσερ
15:30Austria
ΑΥΣ1
Άντρα
Αντμίρα
16:00Croatia
ΚΡΟΤ
Ίστρα 1961
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
16:00Norway
ΝΟΡ2
Ούλ/Κίσα
Σάντεφιόρντ
16:00Sweden
ΣΟΥ1
Βάσμπι
Σίριους
16:00Sweden
ΣΟΥ1
Χάκεν
Νόρκεπινγκ
16:00Poland
ΠΟΛ1
Σλασκ
Άρκα Γκντίνια
16:00France
ΓΑΛ1
Ρεν
Τουλούζ
16:00England
ΑΓΓΠ
Νιούκαστλ
Γουλβς
16:00Italy
ΙΤΑ1
Αταλάντα
Ουντινέζε
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Αταλάντα – Ουντινέζε (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
16:00Italy
ΙΤΑ1
Σπαλ
Νάπολι
16:00Italy
ΙΤΑ1
Τορίνο
Κάλιαρι
16:00Sweden
ΣΟΥ2
Χάλμσταντ
Μπράγκε
16:30Germany
ΓΕΡ1
Βόλφσμπουργκ
Άουγκσμπουργκ
17:00Cyprus
ΚΥΠ1
ΑΕΚ Λάρνακας
Παραλίμνι
17:00Portugal
ΠΟΡ1
Τοντέλα
Μπενφίκα
17:00Egypt
ΑΙΓ1
Άραμπ Κοντράκτορς
Ελ Γκουνά
17:00Ukraine
ΟΥΚ1
Ντιναμό Κιέβου
Καρπάτι
17:00Ukraine
ΟΥΚ1
Σαχτάρ Ντόνετσκ
Ολεξαντρίγια
17:00Scotland
ΣΚΠΡ
Ρέιντζερς
Μάδεργουελ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ρέιντζερς – Μάδεργουελ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00Spain
ΙΣΠ1
Λεβάντε
Εσπανιόλ
17:00Spain
ΙΣΠ2
Σπόρτινγκ Χιχόν
Σαραγόσα
17:00Switzerland
ΕΛΒ1
Λουγκάνο
Σεν Γκάλεν
17:00Switzerland
ΕΛΒ1
Γιουνγκ Μπόις
Τούν
17:00Switzerland
ΕΛΒ1
Ζυρίχη (Ελβ)
Βασιλεία
17:00Greece
ΕΛΛ1
Ατρόμητος
Πανιώνιος
17:00Serbia
ΣΕΡ1
Παρτίζαν
Σουμπότιτσα
17:00Denmark
ΔΑΝ1
Μπρόντμπι
Ράντερς
17:15Greece
ΕΛΛ1
Άρης
Παναιτωλικός
17:30Scotland
ΣΚΩΚ
BSC Γκλάσκοου
Lochee United
Δες τις αποδόσεις του αγώνα BSC Γκλάσκοου – Lochee United (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:30Romania
ΡΟΥΜ
Μποτοσάνι
Άστρα Πλοϊέστι
17:30Chile
ΧΙΛ1
Ο Χίγκινς
Τσούριτσο Ουνίδο
17:45Netherlands
ΟΛΛ1
Άγιαξ
Φέγενορντ
18:00Czech republic
ΤΣΕΧ
Βικτόρια Πλζεν
Σλάβια Πράγας
18:00France
ΓΑΛ1
Σεντ Ετιέν
Αμιάν
18:00Russia
ΡΩΣ1
Κράσνονταρ
Ορενμπούργκ
18:00Turkey
ΤΟΥ1
Μπεσίκτας
Γαλατασαράι
18:00Austria
ΑΥΣ1
Σάλτσμπουργκ
Ραπίντ Βιέννης
18:15Hungary
ΟΥΓΓ
Βίντι
Φερεντσβάρος
18:30Croatia
ΚΡΟΤ
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
Όσιγεκ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ντιναμό Ζάγκρεμπ – Όσιγεκ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
18:30Sweden
ΣΟΥ1
Έστερσουντ
Χάμαρμπι
18:30Poland
ΠΟΛ1
Λέγκια Βαρσοβίας
Βίσλα Κρακοβίας
18:30England
ΑΓΓΠ
Άρσεναλ
Κρίσταλ Πάλας
18:30England
ΑΓΓΠ
Λίβερπουλ
Τότεναμ
18:30England
ΑΓΓΠ
Νόριτς
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
18:30Sweden
ΣΟΥ2
Μπρομαποϊκάρνα
Βάρμπεργκ
19:00Norway
ΝΟΡ2
Χαμ-Καμ
Στρόμεν
19:00Norway
ΝΟΡ2
Ράουφος
Σόγκνταλ
19:00Norway
ΝΟΡ2
Σάντνεσουλφ
Σκιντ
19:00Germany
ΓΕΡ1
Γκλάντμπαχ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Γκλάντμπαχ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
19:00Cyprus
ΚΥΠ1
Δόξα Κατοκοπιάς
Ανόρθωση
19:00Belgium
ΒΕΛ1
Σεντ Τρούιντεν
Γάνδη
19:00Spain
ΙΣΠ2
Ουέσκα
Έλτσε
19:00Spain
ΙΣΠ2
Λας Πάλμας
Φουενλαμπράδα
19:00Italy
ΙΤΑ1
Ρόμα
Μίλαν
19:00Serbia
ΣΕΡ1
Backa Topola
Προλετέρ Νόβι Σαντ
19:00Denmark
ΔΑΝ1
Σοντερίσκε
Άαλμποργκ
19:00Norway
ΝΟΡ1
Χάουγκεσουντ
Στρόμσγκοντσετ
19:00Norway
ΝΟΡ1
Κρίστιανσουντ
Βίκινγκ
19:00Norway
ΝΟΡ1
Μιοντάλεν
Σπάρτα Σάρπσμποργκ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Μιοντάλεν – Σπάρτα Σάρπσμποργκ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
19:00Norway
ΝΟΡ1
Στάμπαεκ
Οντ Γκρένλαντ
19:00Norway
ΝΟΡ1
Τρόμσο
Ρανχάιμ
19:30Portugal
ΠΟΡ1
Πόρτο
Φαμαλικάο
19:30Egypt
ΑΙΓ1
Ένπι
Ζάμαλεκ
19:30Spain
ΙΣΠ1
Σεβίλλη
Χετάφε
19:30Greece
ΕΛΛ1
Ολυμπιακός
ΑΕΚ
20:00Chile
ΧΙΛ1
Χουατσιπάτο
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
20:00Mexico
ΜΕΞ1
Τολούκα
Πατσούκα
20:30Romania
ΡΟΥΜ
Ντιναμό Βουκουρεστίου
Β. Κονστάντα
21:00Brazil
ΒΡΑ1
Ατλέτικο Παραναένσε
Γκοΐας
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ατλέτικο Παραναένσε – Γκοΐας (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
21:00Brazil
ΒΡΑ1
Γκρέμιο
Μποταφόγκο
21:00Brazil
ΒΡΑ1
Σάο Πάουλο
Ατλέτικο Μινέιρο
21:00Brazil
ΒΡΑ2
Πόντε Πρέτα
Βιτόρια
21:00Belgium
ΒΕΛ1
Μπέβερεν
Μαλίν
21:00Norway
ΝΟΡ1
Ρόζενμποργκ
Μόλντε
21:45Italy
ΙΤΑ1
Φιορεντίνα
Λάτσιο
22:00France
ΓΑΛ1
Παρί Σεν Ζερμέν
Μαρσέιγ
22:00Portugal
ΠΟΡ1
Σπόρτινγκ Λισ.
Γκιμαράες
22:00Spain
ΙΣΠ1
Οσασούνα
Βαλένθια
22:00Spain
ΙΣΠ2
Αλμερία
Εξτρεμαδούρα
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Αλμερία – Εξτρεμαδούρα (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
22:00Italy
ΙΤΑ2
Κρεμονέζε
Φροζινόνε
22:30Chile
ΧΙΛ1
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
Αουντάξ Ιταλιάνο
22:45Paraguay
ΠΑΡΓ
Σαν Λορέντζο
Deportivo Santani
23:00Brazil
ΒΡΑ1
Αβαΐ
Παλμέιρας