Livescore από το Betmasters.gr

Αγαπημένα
TimeLeagueEventScoreYellowYCRedRCFav
TimeLeagueEventScoreYellowYCRedRCFav
00:00Paraguay
ΠΑΡΓ
Σολ Ντε Αμέρικα
Σπορτίβο Λουκουένο
00:00Chile
ΧΙΛ1
Κομπρεσάλ
Ουνιόν Εσπανιόλα
01:00Uruguay
ΟΥΡ1
Γουόντερερς
Γιουβεντούτ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Γουόντερερς – Γιουβεντούτ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
01:15Brazil
ΒΡΑ2
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
Αμέρικα Μινέιρο
01:15Brazil
ΒΡΑ2
Λοντρίνα
Οέστε
01:30Uruguay
ΟΥΡ1
Σέρο Λάργκο
Λίβερπουλ Π.
02:00Paraguay
ΠΑΡΓ
Νασιονάλ Ασουνσιόν
River Plate
03:00Mexico
ΜΕΞ1
Μονάρκας
Σάντος Λαγκούνα
03:30Brazil
ΒΡΑ2
Μπραγκαντίνο
Βίλα Νόβα
03:30Colombia
ΚΟΛ1
Κουκούτα
Αμέρικα ντε Κάλι
05:00Mexico
ΜΕΞ1
Άτλας
Νεκάξα
05:06Mexico
ΜΕΞ1
Κλαμπ Τιχουάνα
Βερακρούζ
08:00South korea
ΝΚΟΡ
Ποάνγκ Στίλερς
Νταεγκού
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ποάνγκ Στίλερς – Νταεγκού (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
09:00Australia
AUST
Νιούκαστλ Τζετς
Αντελαΐντ Γιουνάιτεντ
10:00South korea
ΝΚΟΡ
Γεονμπούκ
Σεούλ
10:30China
ΚΙΝ1
Hebei
Γκουανγκζού
11:30Australia
AUST
Γουέστ Σίντνεϊ
Σίδνεϋ
12:00South korea
ΝΚΟΡ
Ούλσαν Μίπο
Γκανγκβόν
13:00International
ΔΦ
Gokulam
Chennai City
14:00Germany
ΓΕΡ2
Αμβούργο
Στουτγκάρδη
14:00Germany
ΓΕΡ2
Καρλσρούη
Ανόβερο
14:00Germany
ΓΕΡ2
Ντιναμό Δρέσδης
Αρμίνια Μπίλεφελντ
14:00Ukraine
ΟΥΚ1
Ιλικόβετς
Κοβάλιοβκα
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ιλικόβετς – Κοβάλιοβκα (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
14:00Russia
ΡΩΣ1
Τάμποφ
Ούφα
14:30Sweden
ΣΟΥ1
Σούντσβαλ
Χέλσινγκμποργκ
14:30England
ΑΓΓΤ
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Λιντς
14:30England
ΑΓΓΠ
Μάντσεστερ Σίτι
Άστον Βίλα
14:30Sweden
ΣΟΥ2
Τρέλεμποργκ
Γιόνσεπινγκ
14:35China
ΚΙΝ1
Γκουοάν Πεκίνου
Τιαντζίν Τεντά
14:35China
ΚΙΝ1
Σέντζεν Ράμπι
Wuhan Zall
15:00Germany
ΓΕΡ3
Χάλεσκερ
Μέπεν
15:00Germany
ΓΕΡ3
Χάνσα Ρόστοκ
Μόναχο 1860
15:00Germany
ΓΕΡ3
Ίνγολσταντ
Προύτζεν Μούνστερ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ίνγολσταντ – Προύτζεν Μούνστερ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
15:00Germany
ΓΕΡ3
Ουέρντινγκεν
Ιένα
15:00Germany
ΓΕΡ3
Ουντερχάκινγκ
Ζβικάου
15:00Germany
ΓΕΡ3
Βούρτζμπεργκερ Κίκερς
Ντούισμπουργκ
15:00Greece
ΕΛΛ2
Τρίκαλα
Καβάλα
15:00Greece
ΕΛΛ2
Βέροια
Aspropyrgos Enosis
15:00England
ΑΓΓ2
Έξετερ
Πλίμουθ
15:00Turkey
ΤΟΥ1
Σίβασπορ
Αντάλιασπορ
15:30Czech republic
ΤΣΕΧ
Μπάνικ Οστράβα
Σίγκμα Όλομουτς
15:30Czech republic
ΤΣΕΧ
Μαρίλα Πρίμπραμ
Ζλιν
15:30Czech republic
ΤΣΕΧ
Σλοβάτσκο
Οπάβα
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Σλοβάτσκο – Οπάβα (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
15:30Hungary
ΟΥΓΓ
Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι
Ντέμπρετσεν
16:00Croatia
ΚΡΟΤ
Χάιντουκ Σπλιτ
Μπέλουπο
16:00International
ΔΦ
Bashundara Kings
Τερενγκάνου
16:00Poland
ΠΟΛ1
Λοντζ
Ρακόφ
16:00France
ΓΑΛ2
Λοριάν
Τρουά
16:00Italy
ΙΤΑ1
Λέτσε
Γιουβέντους
16:00Italy
ΙΤΑ2
Κοζέντσα
Κίεβο
16:00Italy
ΙΤΑ2
Κροτόνε
Βενέτσια
16:00Italy
ΙΤΑ2
Πεσκάρα
Μπενεβέντο
16:00Italy
ΙΤΑ2
Πορντενόνε
Τσιταντέλα
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Πορντενόνε – Τσιταντέλα (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
16:00Italy
ΙΤΑ2
Σαλερνιτάνα
Περούτζια
16:00Italy
ΙΤΑ2
Σπέτσια
Στάμπια
16:00Italy
ΙΤΑ2
Τραπανί
Έμπολι
16:30Germany
ΓΕΡ1
Μπάγερν Μονάχου
Ουνιόν Βερολίνου
16:30Germany
ΓΕΡ1
Φράιμπουργκ
Λειψία
16:30Germany
ΓΕΡ1
Χέρτα Βερολίνου
Χόφενχαϊμ
16:30Germany
ΓΕΡ1
Πάντερμπορν
Ντίσελντορφ
16:30Germany
ΓΕΡ1
Σάλκε
Μπορούσια Ντόρτμουντ
ΤΕΛScotland
ΣΚΩΚ
Penicuik
Στενχαούσμιουρ
16:30Russia
ΡΩΣ1
Τέρεκ Γκρόζνι
Άρσεναλ Τούλα
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Τέρεκ Γκρόζνι – Άρσεναλ Τούλα (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
16:30Serbia
ΣΕΡ1
Ραντνίκ
Ερυθρός Αστέρας
17:00Sweden
ΣΟΥ1
Κάλμαρ
Φάλκενμπεργκ
17:00England
ΑΓΓ3
Μπόρεχαμ Γούντ
Φίλντε
17:00England
ΑΓΓ3
Μπρόμλεϊ
Χάλιφαξ
17:00England
ΑΓΓ3
Τσόρλεϊ
Γέοβιλ
17:00England
ΑΓΓ3
Ντάγκεναμ & Ρεντ
Ρέξαμ
17:00England
ΑΓΓ3
Ντόβερ
Στόκπορτ
17:00England
ΑΓΓ3
Χάροουγκέιτ
Όλντερσοτ
17:00England
ΑΓΓ3
Χάρτλπουλ
Μπαρνέτ
17:00England
ΑΓΓ3
Μέιντενχεντ
Σόλιχαλ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Μέιντενχεντ – Σόλιχαλ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00England
ΑΓΓ3
Σάτον
Έμπσφλίτ
17:00England
ΑΓΓ3
Τορκί
Μπάροου
17:00England
ΑΓΓ3
Γουόκινγκ
Ίστλιχ
17:00England
ΑΓΓΤ
Μπέρμιγχαμ
Λούτον
17:00England
ΑΓΓΤ
Χάντερσφιλντ
Μπάρνσλεϊ
17:00England
ΑΓΓΤ
Χαλ
Ντέρμπι Κάουντι
17:00England
ΑΓΓΤ
Μίντλεσμπρο
Φούλαμ
17:00England
ΑΓΓΤ
Μίλγουολ
Στόουκ
17:00England
ΑΓΓΤ
Νότιγχαμ Φόρεστ
Ρέντινγκ
17:00England
ΑΓΓΤ
Πρέστον
Μπλάκμπερν
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Πρέστον – Μπλάκμπερν (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00England
ΑΓΓΤ
Γουέστ Μπρομ
Τσάρλτον
17:00Scotland
ΣΚΩ1
Αλόα
Κουίν οφ Σάουθ
17:00Scotland
ΣΚΩ1
Νταντί Γιουν.
Ντανφέρμλιν
17:00Scotland
ΣΚΩ1
Μόρτον
Ινβερνές
17:00Scotland
ΣΚΩ1
Πάρτικ Θιστλ
Αρμπρόουθ
17:00Scotland
ΣΚΩ2
Νταμπάρτον
Πίτερχεντ
17:00Scotland
ΣΚΩ2
Φόλκερκ
Κλάιντ
17:00Scotland
ΣΚΩ2
Φόρφαρ
Έρντρι
17:00Scotland
ΣΚΩ2
Μοντρόουζ
Στρανράερ
17:00Scotland
ΣΚΩ2
Ρέιθ Ρόβερς
Ιστ Φάιβ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ρέιθ Ρόβερς – Ιστ Φάιβ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00Scotland
ΣΚΩ3
Άνναν
Μπρέχιν
17:00Scotland
ΣΚΩ3
Κόουβ Ρέιντζερς
Άλμπιον Ρόβερς
17:00Scotland
ΣΚΩ3
Εδινβούργο
Στενχαούσμιουρ
17:00Scotland
ΣΚΩ3
Έλγιν Σίτι
Κ. Παρκ
17:00Scotland
ΣΚΩ3
Στέρλινγκ Άλμπιον
Κάουντενμπιθ
17:00Scotland
ΣΚΩΚ
Μπρέχιν
Άνναν
17:00Scotland
ΣΚΩΚ
Fort William
Άλμπιον Ρόβερς
17:00Scotland
ΣΚΩΚ
Γκαλά Φέριντιν
Φορμαρτάιν Γιουν.
17:00Scotland
ΣΚΩΚ
Broxburn Athletic
Κάουντενμπιθ
17:00England
ΑΓΓ1
Άκρινγκτον
Τζίλιγχαμ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Άκρινγκτον – Τζίλιγχαμ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00England
ΑΓΓ1
Μπρίστολ Ρόβερς
Πόρτσμουθ
17:00England
ΑΓΓ1
Μπάρτον
Μπλάκπουλ
17:00England
ΑΓΓ1
Φλίτγουντ Τάουν
Μίλτον Κέινς Ντονς
17:00England
ΑΓΓ1
Λίνκολν
Μπόλτον
17:00England
ΑΓΓ1
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
Ρότσντειλ
17:00England
ΑΓΓ1
Πιτέρμπορο
Κόβεντρι
17:00England
ΑΓΓ1
Ρόδεραμ
Γουίκομ
17:00England
ΑΓΓ1
Σριούσμπερι
Σάντερλαντ
17:00England
ΑΓΓ1
Σάουθεντ
Ίπσουιτς
17:00England
ΑΓΓ1
Τρανμίρ
Ντονκάστερ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Τρανμίρ – Ντονκάστερ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00England
ΑΓΓ2
Κόλτσεστερ
Νιούπορτ
17:00England
ΑΓΓ2
Κρόουλι
Σουίντον
17:00England
ΑΓΓ2
Φόρεστ Γκριν
Κρου
17:00England
ΑΓΓ2
Γκρίμσμπι
Τσέλτεναμ
17:00England
ΑΓΓ2
Λέιτον Όριεντ
Καρλάιλ
17:00England
ΑΓΓ2
Μάκλσφιλντ
Μπράντφορντ
17:00England
ΑΓΓ2
Νορθάμπτον
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
17:00England
ΑΓΓ2
Πορτ Βέιλ
Όλνταμ
17:00England
ΑΓΓ2
Σάλφορντ
Σκάνθορπ
17:00England
ΑΓΓ2
Στίβενεϊτζ
Μόρκαμ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Στίβενεϊτζ – Μόρκαμ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00England
ΑΓΓ2
Γουόλσολ
Μάνσφιλντ
17:00England
ΑΓΓΠ
Μπράιτον
Έβερτον
17:00England
ΑΓΓΠ
Γουότφορντ
Μπόρνμουθ
17:00England
ΑΓΓΠ
Γουέστ Χαμ
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
17:00Ukraine
ΟΥΚ1
Ζαρία
Βόρσκλα Πολτάβα
17:00Ukraine
ΟΥΚ1
Ολίμπικ Ντόνετσκι
Dnipro-1
17:00Scotland
ΣΚΠΡ
Χιμπέρνιαν
Ρος Κάουντι
17:00Scotland
ΣΚΠΡ
Κιλμάρνοκ
Σεντ Μίρεν
17:00Scotland
ΣΚΠΡ
Λίβινγκστον
Χαρτς
17:00Scotland
ΣΚΠΡ
Σεντ Τζόνστον
Χάμιλτον
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Σεντ Τζόνστον – Χάμιλτον (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
17:00Spain
ΙΣΠ1
Λεγκάνιες
Μαγιόρκα
17:00Spain
ΙΣΠ2
Ράγιο Βαγεκάνο
Πονφεραντίνα
17:00Sweden
ΣΟΥ2
Ντέγκερφορς
Έστερ
17:00Sweden
ΣΟΥ2
Βάστερας
Γκάις
17:00Norway
ΝΟΡ1
Λίλεστρομ
Βαλερένγκα
17:15Greece
ΕΛΛ1
ΟΦΗ
Ξάνθη
17:30Portugal
ΠΟΡ1
Μπελενένσες
Άβες
17:30Portugal
ΠΟΡ1
Ζιλ Βιθέντε
Πορτιμονένσε
17:30Turkey
ΤΟΥ1
Γκαζιάντεπ
Αλάνιασπορ
18:00Cyprus
ΚΥΠ1
Πάφος
Εθνικός Άχνας
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Πάφος – Εθνικός Άχνας (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
18:00Czech republic
ΤΣΕΧ
Σπάρτα Πράγας
Μποέμιανς 1905
18:00Romania
ΡΟΥΜ
Τσίντια Ταργκόβιτσε
Γκαζ Μετάν
18:00Hungary
ΟΥΓΓ
Χόνβεντ
Καποσβάρ
18:00Hungary
ΟΥΓΓ
Κισβάρντα
Ακαδημία Πούσκας
18:00Hungary
ΟΥΓΓ
Πάκσι
Ντιοσγκιόρι
18:00Hungary
ΟΥΓΓ
Ούιπεστ
Ζαλαεγκερζέγκ
18:00Egypt
ΑΙΓ1
Μασρ
Ουαντί Ντεγκλά
18:00Austria
ΑΥΣ1
Αούστρια Βιέννης
Βάτενς
18:00Austria
ΑΥΣ1
Χάρτμπεργκ
Μάτερσμπουργκ
18:00Austria
ΑΥΣ1
Πόλτεν
Στουρμ Γκρατς
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Πόλτεν – Στουρμ Γκρατς (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
18:30Croatia
ΚΡΟΤ
Ριέκα
Γκόριτσα
18:30Poland
ΠΟΛ1
Πιαστ Γκλίβιτσε
Κορόνα Κίελτσε
18:30France
ΓΑΛ1
Λιλ
Μπορντό
18:30Chile
ΧΙΛ1
Έβερτον Ντε Βίνα
Παλεστίνο
19:00Cyprus
ΚΥΠ1
Απόλλων Λεμεσού
ΑΕ Λεμεσού
19:00Belgium
ΒΕΛ1
Σαρλερουά
Μουσκρόν Περουβέλτζ
19:00Russia
ΡΩΣ1
Ροστόφ
Σότσι
19:00Spain
ΙΣΠ2
Μιράντες
Τενερίφη
19:00Spain
ΙΣΠ2
Σανταντέρ
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
19:00Italy
ΙΤΑ1
Ίντερ
Πάρμα
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Ίντερ – Πάρμα (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
19:00Italy
ΙΤΑ2
Λιβόρνο
Πίζα
19:00Serbia
ΣΕΡ1
Σαμπάκ
Mladost
19:00Serbia
ΣΕΡ1
Ραντ
Ραντνίτσκι
19:00Serbia
ΣΕΡ1
Βοϊβοντίνα
Γιάβορ
19:20England
ΑΓΓ3
Τσέστερφιλντ
Νότς Κάουντι
19:30Norway
ΝΟΡ2
Άαλεσουντ
Σταρτ
19:30Germany
ΓΕΡ1
Μπάγερ Λεβερκούζεν
Βέρντερ Βρέμης
19:30Netherlands
ΟΛΛ1
Βίλεμ
Βάαλβαϊκ
19:30England
ΑΓΓΠ
Μπέρνλι
Τσέλσι
19:30Spain
ΙΣΠ1
Βαγιαδολίδ
Έιμπαρ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Βαγιαδολίδ – Έιμπαρ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
19:30Greece
ΕΛΛ1
Volos NFC
ΠΑΟΚ
20:00Portugal
ΠΟΡ1
Σετουμπάλ
Μαρίτιμο
20:00Switzerland
ΕΛΒ1
Σιόν
Σερβέτ
20:00Switzerland
ΕΛΒ1
Ξαμάξ
Λουκέρνη
20:00Turkey
ΤΟΥ1
Φενερμπαχτσέ
Κόνιασπορ
20:30Romania
ΡΟΥΜ
FC Hermannstadt
Στεάουα Βουκουρεστίου
20:45Netherlands
ΟΛΛ1
Σιτάρντ
Φένλο
20:45Netherlands
ΟΛΛ1
Φίτεσε
Ντεν Χάαγκ
21:00Poland
ΠΟΛ1
Λέχια Γκντανσκ
Γκόρνικ Ζάμπρζε
21:00Belgium
ΒΕΛ1
Αντβέρπ
Κορτράικ
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Αντβέρπ – Κορτράικ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
21:00Belgium
ΒΕΛ1
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
Οστάνδη
21:00France
ΓΑΛ1
Μπρεστ
Ντιζόν
21:00France
ΓΑΛ1
Λιόν
Μετς
21:00France
ΓΑΛ1
Μονπελιέ
Ανζέ
21:00France
ΓΑΛ1
Ρεμς
Νιμ
21:00France
ΓΑΛ1
Στρασβούργο
Νις
21:00Spain
ΙΣΠ2
Μάλαγα
Οβιέδο
21:00Spain
ΙΣΠ2
Νουμάνθια
Λούγκο
21:30Belgium
ΒΕΛ1
Γκενκ
Σερκλ Μπριζ
21:45Netherlands
ΟΛΛ1
Χέρακλες
Τσβόλε
Δες τις αποδόσεις του αγώνα Χέρακλες – Τσβόλε (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)
21:45Italy
ΙΤΑ1
Τζένοα
Μπρέσια
22:00Spain
ΙΣΠ1
Ατλέτικο Μαδρίτης
Αθλέτικ Μπιλμπάο
22:30Brazil
ΒΡΑ2
Μπραζίλ ντε Πελότας
Θουιάμπα Εσπόρτε
22:30Brazil
ΒΡΑ2
Φιγκεϊρένσε
Κρισιούμα
22:30Brazil
ΒΡΑ2
Σάο Μπέντο
Γκουαρανί
22:30Portugal
ΠΟΡ1
Μορεϊρένσε
Μποαβίστα
23:00Brazil
ΒΡΑ1
Σεαρά
Βάσκο Ντε Γκάμα
23:00Brazil
ΒΡΑ1
Κορίνθιανς
Σάντος
23:30Chile
ΧΙΛ1
Κόλο Κόλο
Κοκίμπο